Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

ponoć od świąt ubisyf ma problem z serverami i xp ani kredytów nie dodaje po zakończeniu meczu. W Terrorist Hunt normalnie zalicza. Miałbym już z 15k kredytów z przeznaczeniem na postać z DLC ale mam tylko 9k :F dopóki nie naprawią to wbijam w terrorist hunt expa .

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

ponoć od świąt ubisyf ma problem z serverami i xp ani kredytów nie dodaje po zakończeniu meczu. W Terrorist Hunt normalnie zalicza. Miałbym już z 15k kredytów z przeznaczeniem na postać z DLC ale mam tylko 9k :F dopóki nie naprawią to wbijam w terrorist hunt expa .

na PS4 szczególnie wieczorami są problemy z serwerami i niezaliczaniem meczów:/ mam nadzieję że to naprawią bo gierka jest kozacka. ja terrohunta grać nie mogę przez te 30fps...

 

jak komuś mało statystyk w grze to tutaj znajdzie szczegółowe statsy

 

https://game-rainbow6.ubi.com/en-gb/player-profile/pvp/overview

Odnośnik do komentarza

Te ograniczenie do 30 klatek w singlu to jakies nieporozumienie, ale od gry i tak nie mozna sie oderwac!

Zroznicowany ekwipunek operatorow, scenariusze, spolecznosc, cala masa broni i rozgrywka w ktorej piekna akcja cieszy bardziej niz 10 killi w CODzie! Zapowiada sie masa zabawy!

 

:D o proszę. Grasz na asyście w celowaniu, czy nauczyłeś się sam biegać i celować? Grasz rankingowe, w których nie pokazuje kto Cię zabił?  :reggie:

Ciekawa odmiana od fify na asystach co?

 

Wracając do tematu i odkładając rzadkie nieprzyjemności na bok mam pytanie! 

Dopiero wróciłem po świętach i nie działa mi PSN, a tym samym nie mam co włączać RS :/ Też Wam nic nie działa? Jakiś maintenance PSN?

Super bo dziś mam wolny wieczór po beznadziejnym dniu w pracy i zamarznięciu ropy w aucie - myślałem, że się rozerwę :/

Odnośnik do komentarza

 

Te ograniczenie do 30 klatek w singlu to jakies nieporozumienie, ale od gry i tak nie mozna sie oderwac!

Zroznicowany ekwipunek operatorow, scenariusze, spolecznosc, cala masa broni i rozgrywka w ktorej piekna akcja cieszy bardziej niz 10 killi w CODzie! Zapowiada sie masa zabawy!

 

:D o proszę. Grasz na asyście w celowaniu, czy nauczyłeś się sam biegać i celować? Grasz rankingowe, w których nie pokazuje kto Cię zabił?  :reggie:

Ciekawa odmiana od fify na asystach co?

 

 

Wracając do tematu i odkładając rzadkie nieprzyjemności na bok mam pytanie! 

Dopiero wróciłem po świętach i nie działa mi PSN, a tym samym nie mam co włączać RS  :/ Też Wam nic nie działa? Jakiś maintenance PSN?

Super bo dziś mam wolny wieczór po beznadziejnym dniu w pracy i zamarznięciu ropy w aucie - myślałem, że się rozerwę  :/

Przynajmniej uzywam headsetu...

 

Wracajac do tematu - moge zorganizowac dla Ciebie turniej! pokazesz swoje celowanie na manualu (xD), dostaniesz jak w kazdym turnieju pilki w(pipi)l i znowu odjedziesz w pol roczna delegacje. :dynia:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

Te ograniczenie do 30 klatek w singlu to jakies nieporozumienie, ale od gry i tak nie mozna sie oderwac!

Zroznicowany ekwipunek operatorow, scenariusze, spolecznosc, cala masa broni i rozgrywka w ktorej piekna akcja cieszy bardziej niz 10 killi w CODzie! Zapowiada sie masa zabawy!

 

:D o proszę. Grasz na asyście w celowaniu, czy nauczyłeś się sam biegać i celować? Grasz rankingowe, w których nie pokazuje kto Cię zabił?  :reggie:

Ciekawa odmiana od fify na asystach co?

 

 

Wracając do tematu i odkładając rzadkie nieprzyjemności na bok mam pytanie! 

Dopiero wróciłem po świętach i nie działa mi PSN, a tym samym nie mam co włączać RS  :/ Też Wam nic nie działa? Jakiś maintenance PSN?

Super bo dziś mam wolny wieczór po beznadziejnym dniu w pracy i zamarznięciu ropy w aucie - myślałem, że się rozerwę  :/

Przynajmniej uzywam headsetu...

 

Wracajac do tematu - moge zorganizowac dla Ciebie turniej! pokazesz swoje celowanie na manualu (xD), dostaniesz jak w kazdym turnieju pilki w(pipi)l i znowu odjedziesz w pol roczna delegacje. :dynia:

 

 

Też używam. W RS Siege gdzie komunikacja daje wymierne korzyści i wzmaga fun. 

Odnośnik do komentarza

Brakowało mi bardzo tego typu gry fps na konsolce, gdzie współpraca i info to 2/3 sukcesu. Ani CODy, ani BFy mnie absolutnie nie wkręciły. Ale taki Counter Strike (w którym setki godzin było przegrane) z gadżetami, mającymi wpływ między innymi na otoczenie (powodujące zmianę taktyki na mapie) jak najbardziej przypadł mi do gustu. Tutaj trzeba więcej myśleć niż strzelać, przez co nie każdemu się spodoba. Mam nadzieję że pojawi się liga na PS4 tak jak było to w przypadku The Last of Us, albo jeszcze lepiej: jakiś ESL. Bo skoro jest tam taki arkadowy Battlefront to nie widzę powodu, czemu RS:S nie miałby na niego trafić (no może nie licząc serwerów...) Potencjał olbrzymi, wykonanie bardzo dobre, tylko właśnie, te serwery...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...