Jump to content

tk___tk

Ray Donovan - 2013 - Showtime

Recommended Posts

s01e08 - bridget

coś pięknego, urósł ten serial w moich oczach. w sumie się jaram, że niedługo skończę pierwszy sezon, a kolejny już na horyzoncie.

W innym temacie już pisałem o tym serialu. W dużym skrócie jest bardzo dobry. Voight i Schreiber rola życia. Czekam na drugi sezon.

Potwierdzam, serial bardzo mi się podobał a tą scenę z tańczącym Voightem chyba też dawałem - GOTG.

8/10 sezon numer jeden.

Edited by Masorz

Oglądał już ktoś Ray Donovan? Dopiero wystartował, warto się wkręcić? Słyszałem pozytywne opinie.

Ja wrecz odwrotnie, slyszalem od kumpla ze straszna bieda, a mamy dosc podobne gusta jesli chodzi o seriale, nawet sie nie zabieram.

Po 5 odcinkach zdecydowanie mi się podoba, polecam.

Ray Donovan bardzo klimatyczna produkcja, gra aktorska głównego bohatera mnie bardzo zaskoczyła, ogólnie zapowiada się mocna produkcja i gwarantowany 2 sezon.

Ja oglądam i jestem zachwycony. Może dlatego, że lubię Liev'a. Niemniej jednak bardzo solidna produkcja, scenariusz trzyma się kupy i praktycznie każda postać wnosi coś do serialu. Voight gra oskarowo (chciałbym mieć takiego dziadka ;) ), bohater grany przez Schrieber'a ma charakter, nawet zazwyczaj irytujące dzieci mają tutaj swoje miejsce. A Avi (w tej roli Steven Bauer) to najlepiej napisana postać drugoplanowa ostatnich lat.

Właśnie obejrzałem finał pierwszego sezonu serialu "Ray Donovan". Takiego serialu mi brakowało. Poukładana fabuła i wyraziste postacie. Bez zbędnego patosu i wybuchów. Pierwsza klasa serialowa. Czekam na drugi sezon.

Edited by Shankor

Potwierdzam, serial bardzo mi się podobał a tą scenę z tańczącym Voightem chyba też dawałem - GOTG.

8/10 sezon numer jeden.

james woods też niczego sobie

Edited by tk___tk

Guest _Be_

Kumpel mówił, że dobre a on się zna więc napewno też obejrzę.

No ja dzisiaj jestem po pierwszym epku i jak na razie jest świetnie. Multum postaci na start i to zdrowo po*ebanych, a w środku Ray, który całe to szaleństwo musi ogarniać. Oglądam dalej.

• Upvote 1

Giernica umrzyj śmieciu, drugi sezon rozpoczął się przewybornie.

• Upvote 1

Nie potrafię sobie wyobrazić co tam mogło być nudne no ale muszę uszanować Twoją opinię.

Albo nie muszę  :sorcerer:

Ray Donovan 8+/10

mnie też średnio ruszył ten serial, ale z czasem nauczyłem się go doceniać i teraz uważam, że jest dobry.

Drugi odcinek i goty rady dziadka dla wnuka: "Jak któryś z twoich kolegów chce ci zrobić laskę to w porządku. Usta to usta ale nigdy nie daj się ruchać w dupę. Od tego się choruje". No ja nie wiem czemu młody nie robi notatek :D

Nie wiem jak dla Was ale najnowszy odcinek pozamiatał. Ogólnie 2 sezon jest znakomity. Scena jak Ray

zaczął tańczyć z Conorem pod koniec odcinka mnie rozjebała :D

Nie wiem jak dla Was ale najnowszy odcinek pozamiatał. Ogólnie 2 sezon jest znakomity. Scena jak Ray

zaczął tańczyć z Conorem pod koniec odcinka mnie rozjebała :D

+ 1, to było genialne a odcinek przezajebisty. 

• Upvote 1

Cytat Dnia:

You know why I lke this story?

It's about real men. Paul Newman, Steve McQueen, Mitchum.

They drank, they fucked.

Like us.

Not this fucking teenage superheroes.

This boys on screen today couldn't find a clit in a forest of clits.

No wygrał.

Ten serial to najlepsze co jest teraz w telewizji. To jak Ray chodzi, jak mówi, jakie ma jaja i testosteron z niego cieknie stawia go u mnie jako serial No. 1. Byle tylko tego nie rozwlekli jak Dextera, czy Californication. 3 Sezony i starczy.