Skocz do zawartości

Ray Donovan - 2013 - Showtime


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nowy odcinek 10/10 a nastepny zapowiada sie jeszcze lepiej :banderas: mam tylko nadzieje,ze Showtime bedzie wiedzialo kiedy skonczyc ten serial. Wydaje mi sie,ze jeszcze 1 moze 2 sezony i trzeba bedzie zakonczyc Ray'a bo inaczej moze sie skonczyc jak z Dexterem

 

Odnośnik do komentarza

Chyba wszystkie sezony miały takie pełne zakończenie gdzie serial mógł się skończyć nawet po 1 sezonie. Ostatni odcinek mocny aczkolwiek myślałem, że będzie jeszcze mocniejszy. 

Ogólnie cały serial trzyma świetny poziom. 

Odnośnik do komentarza

DJM1jW0.gif

 

CO ZA SERIAL! TO JAK SHREIBER WYKSZTAŁTOWAŁ POSTAĆ RAY'A JEST NIEWIARYGODNE. ZAWSZE LUBIŁEM JEGO GRĘ AKTORSKĄ, TO JAK NATURALNIE POTRAFI WCIELAĆ SIĘ W POSTACIE. TUTAJ JEST FENOMENALNY. PRZEANALIZUJCIE SOBIE SCENY GDZIE RAY JEST WYPITY. WIDZIAŁEM SPORO NAPRANYCH LUDZI I GDYBY RAY DO MNIE PODSZEDŁ Z TAKIM WYRAZEM TWARZY UZNAŁBYM GO ZA NAWALONEGO. 

CAŁY SEZON TO GENIUSZ. SCENY Z RODZINNYMI ROZTERKAMI TEŻ.

TEN MOMENT GDY

TERRY DOSTAJE KULKĘ... PATRZĄC NA RAY'A W SZPITALU SŁYSZYMY TRZASK. TO DŹWIĘK POJAWIAJĄCEJ SIĘ RYSY, PĘKNIĘCIA NA NIEGDYŚ NIESKAZITELNEJ ZBROI, KTÓRĄ RAY DZIELNIE NOSIŁ PRZEZ TE 3 SEZONY. A SCENA W KONFESJONALE TO ISTNA WISIENKA NA AKTORSKIM TORCIE SHREIBERA.

NIE TYLKO ON ZASŁUGUJE NA APLAUZ. JON VOIGHT RÓWNIEŻ DAJE RADĘ. TO JAK SZYBKO POTRAFI ZMIENIĆ SIĘ Z WESOŁEGO CWANIACZKA W GANGSTERA BEZ SKRUPUŁÓW. POEZJA. ZRESZTĄ KAŻDY Z DONOVANÓW PRZEŻYWA SWOJĄ WERSJĘ SZALEŃSTWA I TYLKO CONOR JEST... CÓŻ CONNOR TO PO PROSTU CONNOR  :reggie:

JEDYNĄ RZECZĄ DO KTÓREJ MÓGŁBYM SIĘ PRZYCZEPIĆ TO NIEWYKORZYSTANY POTENCJAŁ MCSHANE'A. MOGLI GO LEPIEJ OBSADZIĆ.

 

NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ KOLEJNEGO SEZONU. MAM NADZIEJĘ, ŻE SŁOWA TEJ STAREJ KURWY JAKOŚ SIĘ WYPEŁNIĄ.

DIALOG SEZONU:

"-FUCK YOU, FUCK YOU, FUC... GHHHH...

-FUCK YOU TO."

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...