Skocz do zawartości

Ray Donovan - 2013 - Showtime


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

To już za moment premiera. Odkopuje profilaktycznie.

 

Żona na chorobowym obejrzała wszystkie 4 sezony. Jak miałem chwilę to co lepsze momenty sobie z nią oglądałem. Ten serial to obecnie jeden z moich ulubionych nadal kręconych. Szkoda że znowu jak zwierzę trzeba będzie ściągać z neta bo netflix czy hbo go będą mieć pewnie cały sezon z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza

Co tu się odjebało w nowym sezonie :( :(

ja tam się cieszę :D

 

 

miałem jej dość od dawna. Chociaż i tak będzie ważną postacią bo widać że serial bęzie miał "dwie linie czasowe"

 

 

No ale w nastepnym sezonie już bez balastu :D

Odnośnik do komentarza

 

Niestety flashbacki będą do końca sezonu

 

 

However, Malcomson will be a part of the regular cast though she will appear only in flashbacks. Showrunner David Hollander explained the “narrative decision” behind why they had to kill off Abby saying, “It was about finding the best story to tell to get deeper into the character of Ray. And I thought it would give the show a chance to explore how important she is in a way that we’ve never been able to do.” Hollander also added that they will be using Abby’s death to push the story ahead.

 

 

 

też nie lubię tego typu zabiegów w serialach. No ale sam serial to sztos nadal nad sztosy i myślę że akurat hollander nawet z tego bęzie potrafił zrobić plus :) 

Odnośnik do komentarza

No bo skoczyli o 6 miesięcy do przodu. W sumie chyba o tym mówili w tym pierwszym.

Za to trzeci już był dużo lepszy, i te nieszczęsne flashbacki ograniczyli do minimum, był tylko jeden krótki.

Fajnie się

wszystkim znowu życie zaczęło sypać

, bo finał poprzedniego sezonu zapowiadał trochę sielankę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ktoś przejął prawa do 5 sezonu? To jest niemożliwe żeby ten sam reżyser zrobił świetne 4 sezony i te zlepioną papkę w postaci 5 sezonu. Jak przez 4 sezony miałem ochote oglądać odcinek za odcinkiem tutaj po 2 epizodach mam dość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...