Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Mevek, nie wiedziałem że jesteś takim prymusem jeżeli chodzi o wiedzę z Tekkena. Piszę ogólnie:)

Raczej samoukiem. Dopiero, jak zaczął mi stawać to wychodziłem na dwór i z czasem poznałem KTJG". Tak sie zaczęło giercowanie w Tekkena. Cos tam wiem, jakieś podstawy, ale tak, jak ktoś tu pisał klatek nie liczę. Juz jestem za stary ;)

 

Widzę, ze ta cześć jest bardzo bogata w customizacje. Można zmienić niemal wszystko. Fajnie. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

oj Masorz mój kochany kolego... jak mnie w(pipi)ia tekken, kiedy oni ostatnio dodali nową postać? ale tak naprawde nową, a nie tylko nowy wygląd ze starymi ciosami innej postaci?

a akurat gigas mnie jarał przez chwile, ale nie lubie marduka więc mnie już nie jara

 

 

nie biore na premiere 2/10

Przecież w T7 masz parę całkiem nowych postaci- Claudio, Josie, Katarina, Lucky Chloe, Shaheen. To nie są klony starych stylów jak Gigas czy Master Raven.

Jeszcze Kazumi jest względnie nowa.

 

Przyznaj Yano, że boisz się wpyerdolu ode mnie zebrać :usmiech:

Odnośnik do komentarza

 

oj Masorz mój kochany kolego... jak mnie w(pipi)ia tekken, kiedy oni ostatnio dodali nową postać? ale tak naprawde nową, a nie tylko nowy wygląd ze starymi ciosami innej postaci?

a akurat gigas mnie jarał przez chwile, ale nie lubie marduka więc mnie już nie jara

 

 

nie biore na premiere 2/10

Przecież w T7 masz parę całkiem nowych postaci- Claudio, Josie, Katarina, Lucky Chloe, Shaheen. To nie są klony starych stylów jak Gigas czy Master Raven.

Jeszcze Kazumi jest względnie nowa.

 

 

no nie wiem... jarałem sie gigasem i sie okazał mardukiem, teraz nikomu nie ufam (a zwłaszcza tekkenowi)

 

Przyznaj Yano, że boisz się wpyerdolu ode mnie zebrać :usmiech:

 

to akurat racja - myślałem że chociaż bryanem umiem grać w miare znośnie a dostawałem takie w(pipi) że nie wiedziałęm co sie dzieje, co to za zabawa kupić gre na premiere tylko po to zeby dostać po mordzie? XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...