Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jak dla mnie o 5 za mało. Powinno być jeszcze na misia koalę i koralgola.

 

Ogólnie tera to (pipi)u mam tę grę

 

 

btw. niezłe te kolorowe areny z pudełek, projektowane przez chińskie dzieci z autyzmem. Jarango w (pipi);/

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jezuuu, tyle lat czekałem na tę grę;/ marudzę, ale co oni w tym namco robili tyle czasu? Bo nie wiem czym ta 7 różni się od 5 (poza dwoma slotami na miśki), na której zakończyłem przygodę z serią... 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy wiecie ale Xiao jest teraz top'em. Widziałem na własne oczy, jak ziom nia wymiata. Wystarczy ze wejdzie do stylu fenixa i ma sromotna przewagę, bo prawie wszystko ja przenika, oczywiście sa wyjątki. Ma tez świetne jugle. Wygląda na mocna postać. 

 

Jeżeli chodzi o mechanikę to tez mnie sie wydaje, ze jest podobna do T5DR, co mnie osobiście bardzo, bardzo cieszy. Koniec z bezsensownym mashowanie wszystkiego, jak idzie. Trzeba wiedzieć, co i jaki ma dystans, bo można sie przejechać na waleniu na pale. Opóźnienie, po ciosie zrobionym w powietrze wydaje mi sie ogromne, bądź co bądź moze to byc równie złudzenie spowodowane brakiem doświadczenia.  SS juz pięknie działają, takze śmiało można unikać wyprowadzonych ciosów. Zwłaszcza tych spodziewanych. 

 

Bardzo podobają mi sie nowe crashe tzn, specjalne ciosy ktore je maja np. f,f3  czy DSS1+2 u Lawka. Jeżeli przeciwnik będzie atakował mnie, kiedy ja wyprowadzam cios specjalny to mi sie oberwie o dmg wyprowadzanego ciosu, ale to nie przerwie animacji mojego ciosu i on w końcu dosięgnie przeciwnika. Bardzo przydatne przy ścianie. W takich chwilach  animacja fajnie zwalnia pokazując zbliżenie i zastosowanie ciosu. 

 

Niestety ani razu nie umiałem zrobić tego specjala, żeby trafić przeciwnika - Rage. Jest to o tyle fajne, ze można stosować w jugglach. Przypada jeden specjal na każda walkę. 

 

Grafika byla zabójczo ostra, kolorowa, bogata w detale.  Jest moc panowie, ale proszę pamiętać, ze graliśmy na monitorach, wiec na duzym tv moze byc mały downgrade ;)

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Także ten, nie będzie Rogera

Meanwhile Roger Jr, the boxing kangaroo, has sadly been cut. “There was a video of a man’s dog being headlocked by a kangaroo, and he punched it in the face”, Harada says. “It turned into a big problem. People were complaining about him punching a kangaroo. It seems that in the last few years there’s a lot more animal activists – even though they probably wouldn’t play our game they would still hear about that, about a kangaroo in our game being punched, and would complain about it.” Kuma the bear is still in the game, though, because a bear is “obviously stronger than a human being”.

 

Odnośnik do komentarza

Dużo osób mów teraz o powrocie do T7. Cieszą mnie takie pogłoski. Nie ma co sie specjalnie dziwić, bo gra wygląda wyśmienicie i tak samo dobrze chodzi. Turniej odbywał sie na zwykłych fatach ps4 i nie pamiętam, by byly jakieś problemy z konsola, czy softem. Jestem pozytywnie nastawiony. 

 

P.S

Nawet nie zauważyłem, ze nie ma Marduk'a i prawdopodobnie juz nie będzie, juupi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...