Skocz do zawartości

Daredevil - 2015 - Steve DeKnight - Netflix


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

jestem po  3 głębszych i pomimo paru fajnych scen nic ciekaweo się nie dzieje, dodatkowo serial meczy 3 rzeczami:

- foggy niech spier,dala z tym placzem, przeciez ta rozmowa z Mattem to jest kopia 1 sezonu, zapelniacz czasu, raz serail prawie nas przekonuje do  niego,  a pozniej to, albo ta zenujaca scena w szpitalu, siedzi grubas na tym biurku  i udaje dystans.

- blondyna jest fatalna, pod kazdym wzgledem

- punisher chodzi po szpitalu gdzie na pewno są kamery, ale nikt jakos nie stara sie przejrzec tasm

 

I te kratki wentylacyjne na uszach daredevila ;D

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem całość. Nocny maraton. Jezu jak mi brakowało Daredevila. Już zapomniałem jak bardzo cukierkowy jest Arrow, Flash itp seriale. Ciężki brudny brutalny klimat to lubie. No i pochwale Punishera bo miałem obawy czy Jon Bernthal udźwignie rolę. Spisał się genialnie. Serial 11/10 bo IMO lepszy od 1szego sezonu. Właśnie takich chcę seriali o superhero a nie jakieś Olicity czy inne paszkwile dla nastolatków. 

Edytowane przez Mani
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś oglądał na Netflixie z poziomu tv? Pytam bo u mnie nie ma polskich napisów do wyboru, a żadnych ustawień netflixowych do wyboru kraju\regionu nie widzę.

Na moim 50W805b wszystko cacy

 

Co do serialu to jestem po 6 odcinkach i ło matulu :fsg: jak bym nie musiał iść dzisiaj do roboty to oglądałbym do rana :obama:

Odnośnik do komentarza

Bartuś, no sorki ale jak wrzucają do serialu dwie postacie, które w komiksach były parą i wielką miłością przez CAŁE DEKADY, to nie ma się co dziwić, że twórcy pójdą w tym kierunku.

W końcu jest to adaptacja owego komiksu/ów.

Poza tym nie narzekaj, bo dopiero w drugim sezonie się ten wątek pojawił i w porównaniu do reszty zajmuje bardzo mało czasu.

 

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza

No ale te sceny wywołują u mnie odruch wymiotny

 

 

scena w deszczu i spływająca kropla xddddd

 

 

przecież ku,rwa da się to zrobić jakieś pierdyliard milionów lepiej

 

potwierdzam, to oraz foggy  w połowie scen gdy narzeka ze Matt, nie zostawiaj mnie, Matt prosze nie rob tego, Matt, gdzie ejstes, moze na dachu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...