Skocz do zawartości

Daredevil - 2015 - Steve DeKnight - Netflix


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o 4 nad ranem zakończyłem dwuczęściowy binge-watching. Zdecydowanie najlepszy serial Marvela i najlepszy z dotychczasowych sezonów Daredevila. Imo wrażeniowo to coś pomiędzy pierwszym sezon DD i Punisherem. Standardowa już dla serii sekwencja na jednym ujeciu podniosła poprzeczke jeszcze wyżej i z miejsca jest dla mnie jedną z najlepszych scen w historii kina(wykonanie, emocje...mistrz). No i sam "duel of the fates" na koniec...ciężko powiedzieć cokolwiek bez spoilerów ale fenomenalnie pokazuje wewnętrzną walkę Matta. Ciekaw jestem co teraz Netflix wykombinuje skoro już ubili zarówno samodzielne seriale Iron Fista i Luke'a Cage'a, czy DD czeka ten sam los czy jednak spróbują połączyć wszystkich bohaterów i ciągnąć jeden serial Defendersów? Tak czy inaczej trzeci sezon DD  to Dziesięciu :banderas:/10

Edytowane przez Morikage
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

10/10 Najlepszy sezon. Dobry thriller. Myślałem, że coś takiego się nie uda ale dali więcej Foggy'ego i Karen i wyszło im to za(pipi)iście.

Finałowa walka jak Kingpin łamie Bullsey'owi kręgosłup ścianą

:banderas: Battle royale (pipi)a! W ogóle jedyny komiksowy smaczek o Bullseyu kiedy jako dzieciak ma "tarczę" na czapeczce baseballowej:banderas: (oka na końcu nie liczę).

Filmy z MCU dla mnie NIE ISTNIEJĄ!

                                       NIE ISTNIEJĄ!

                                       NIE ISTNIEJĄ!

 

Chcę zapomnieć o tych potworkach Spider-Manacvh, Avengers, Thorach i innych klalnach!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem 3 sezon. Wleciały od razu 3 odcinki z rzędu. Jest bardzo dobrze

 

Jedno mi nie daje spokoju od pierwszych chwil

Spoiler

Nie wiem skąd wybuch. To znaczy gdzieś to widziałem, ale jak włączyłem ostatni odcinek (13) 2 sezonu to tam takiego nie był i nie klei mi się początek.

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, yab napisał:

Wczoraj zacząłem 3 sezon. Wleciały od razu 3 odcinki z rzędu. Jest bardzo dobrze

 

Jedno mi nie daje spokoju od pierwszych chwil

  Ukryj zawartość

Nie wiem skąd wybuch. To znaczy gdzieś to widziałem, ale jak włączyłem ostatni odcinek (13) 2 sezonu to tam takiego nie był i nie klei mi się początek.

 

Defenders obejrzyj ostatni odcinek jak pan Masorz radził

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, ja właśnie nie oglądałem i reż myślałem, że to już początek demencji. Rozumiem, że mogą być jakieś odniesienia do pozostałych seriali, ale bardziej subtelne. Tu z kolei wychodzi na to, że istotne rzeczy działy się w Defendersach, więc też będzie trzeba się zapoznać. Mam tylko nadzieję, że oczy nie będą mnie piekły.

Odnośnik do komentarza

Ok, sezon skończony, świetny rollercoaster emocji, akcji i naprawdę mało miejsca na nudę (miła odmiana po przegadanych Lucku i Złotopięściastym). 

 

Zagrało wszystko, od scenariusza, który jest mocno komiksowy, ale wartki i wzbudza emocje, przez aktorów (Foggy i Karen, których w końcu miło się ogląda, Fisk wiadomo, ale Dex :obama:), po kapitalne sceny walk i adwersarzy, których się nienawidzi i chciałoby im skopać du.py.

 

Akcja w więzieniu to je.ba.ny majstersztyk, walka w kościele jak wprost wyjęta z komiksu (ostatni kadr z Karen i Mattem :banderas:), a finał taki, że trzeba ręce mocno ściskać. 

 

Niech już twórcy zostaną na tym poziomie i nigdy z niego nie schodzą. 

 

10/10 i nie ma co z tym handlować. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

średni ten sezon, ma momenty ale mocno przegadany



na plus

- walka w więzieniu, w redakcji i finałowe royal rumble

- KINGPIN

 

na minus

- za dużo gadania

- wątek alladyna przewidywalne zarówno przed jak i po twiscie w domu szefowej i te jego rodzinne rozterki

- wątek starej Matta

- wątek rodziny Foggyego [ta pijacka morda brata XD]

- wątek przeszłości Karen taki cliche aż zęby bolały

- wprowadzenie bullseye'a XD ogółem jego postać mocny meh i na koniec zamiast do ciupy to robią z niego cyborga ;f

 

 

najlepiej to jakby cały sezon się napierd.alali a reżyserował Gareth Evans [ten od Raid 1/2]

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie lepszy niż drugi, ale jakoś nie za bardzo. O co chodzi z tą podnietą Kingpinem? Gość gada strasznie irytująco i większość sezonu siedzi w łóżku i pieprzy takie denne teksty, że aż zęby bolą. Do tego te sekwencje gdzie FBI wjeżdża do budynku z karabinami i nie mogą sobie poradzić z dwoma kolesiami w tym z Mattem, który ledwo żyje. No nie wiem, zbyt to wszystko naciągane. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

Dla mnie lepszy niż drugi, ale jakoś nie za bardzo. O co chodzi z tą podnietą Kingpinem? Gość gada strasznie irytująco i większość sezonu siedzi w łóżku i pieprzy takie denne teksty, że aż zęby bolą. Do tego te sekwencje gdzie FBI wjeżdża do budynku z karabinami i nie mogą sobie poradzić z dwoma kolesiami w tym z Mattem, który ledwo żyje. No nie wiem, zbyt to wszystko naciągane. 

Jeszcze zobaczysz jak bardzo Kingpin

ma miasto

pod swoją kontrolą, tylko nie wiem na którym odcinku jesteś. Koleś nawet kropli potu nie uroni, co innego Ci, co z nim próbują walczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...