Skocz do zawartości

The Hateful Eight


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Farmer jaki mnich pustelnik kinoman, film jest tak zajebisty, że do kina i tak pójdziesz. 

 

Do lutego bym nie czekał, ale te dwa tygodnie wytrzymam. Zresztą jakby była solidna jakość to wiadomo, ale 'prawie jak dvd' to mnie już nie wystarcza, ale co kto lubi. Ukyo wczoraj bardzo mi się spuszczał na filmem i już chciałem zassyać, ale wytrzymam hehe. 

Odnośnik do komentarza

ja już dwa razy oglądałem screenara, i serio jest prawie jak dvdrip (serio a nie tak jak niektóre)

wczoraj przez wasze gadanie musiałem odpalić drugi raz i do 4 w nocy oglądałem, i powiem że było nawet lepiej bo wyłapywałem różne smaczki których wcześniej sie nie dało bo nawiązywały do twistów

Odnośnik do komentarza

po co się uzbrajać jak cały internet ogląda screenera który jest jakości prawie dvd, jak póxniej można iśc drugi raz na film do kina?

Ten film zdecydowanie lepiej obejrzeć w domu niż w kinie, temu filmowi nie potrzeba widowni obok z chipsami i komentarzami.

Dodam też że jestem pewien że ten screener poprawi liczbe odwiedzajacych kina, ja na pewno idę, a przyznam szczerze ze po trailerach nie widziałem koniecznosci.

chodzę do kin gdzie wnoszenie jedzenia jest surowo wzbronione, a widownia bardzo kulturalna więc nigdy nie mam takich problemów.

Odnośnik do komentarza

Spoko w kinie tez sie bedziesz dobrze bawil. Sporo mozna wylapac za drugim razem nowych smaczków

To jest naturalna kolej rzeczy, że jak już znasz film to przy kolejnym seansie zwracasz uwagę na rzeczy, których nie znasz/nie kojarzysz/nie widziałeś przy pierwszym/wcześniejszym seansie. 

Odnośnik do komentarza

 

Spoko w kinie tez sie bedziesz dobrze bawil. Sporo mozna wylapac za drugim razem nowych smaczków

To jest naturalna kolej rzeczy, że jak już znasz film to przy kolejnym seansie zwracasz uwagę na rzeczy, których nie znasz/nie kojarzysz/nie widziałeś przy pierwszym/wcześniejszym seansie.

ogolnie to tak ale sa filmy ktorych ponowne ogladanie nie wmosi nic nowego bo nie bylo w nich zadnych tajemnic i smaczków

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po seansie. Jest bardzo dobrze. Może to nie poziom Django (moim zdaniem) ale Tarantino nadal w formie. Faktycznie, prawie 3h a film mi zleciał jakby trał z 90minut. Jak zwykle dialogi to chyba największy plus. Obsada może i nie zachwyca ale Jennifer Jason Leigh po prostu zachwyca ! Rewelacyjna rola i postać. W sumie nawet Channing Tatum za bardzo mi nie przeszkadzał. Super pomysł na scenerie. Ogólnie bardzo dobrze i zapewne w styczniu czeka mnie kolejny seans. Na razie 8/10

Odnośnik do komentarza

Dobra, widziałem cały film i podtrzymuję, do 1 połowy może nieco znużyć ale od 2 na szczęście nadrabia. Jest tu sporo smaczków dla fanów. Dobre dialogi. Ten Jacksona z dziadkiem najsłabszy IMO. Fabuła przewidywalna ale to nie wada akurat. piękna oprawa dźwiękowa i praca kamery. Sceny ze strzelaninami w slow motion bomba. Dobrze się to ogląda summa summarum - fani będą piać z zachwytu bo to sam Tarantino taki, jak zawsze. Na swoim rzemieślniczo wizjonerskim poziomie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...