Skocz do zawartości

The Hateful Eight


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam nic przeciwko ludziom oglądającym filmy z neta sam oglądam nie raz filmy trudno dostępne w polsce bez premier kinowych. Gardzę tylko piratami growymi. Nie rozumiem jednak tego namawiania do obejrzenia jak ktoś chce sobie bez spoilerowania w kinie obejrzeć :) dla mnie tarantino to nie tylko dialogi to też obraz czy montaż. Muszę ten film zobaczyć na dużym ekranie jak każdy film tarrantino od jackie brown wzwyż.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

o jezusie nazarenski nie bylem gotowy na taka miazge, po PF najlepszy film tarantino? no chyba

ze szczescia chcialo mi sie plakac podczas seansu a w kulminacyjnych momentach malo sie nie obsralem z napiecia, przy scenie przy kolacji ryczalem razem z goginsem jak poj,ebany

 

ku,rwa mac/10

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

@Up - uprzedzenia masz do tego całego Tatuma czy jak mu tam, trochę z ryja pedał ale z 2 strony miał taką rolę, że mało gadał i nie drażnił no i pięknie skończył.

 

A spustów nad nowym filmem Tarantino nie rozumiem do końca. To jest zwyczajnie jego poziom i styl w jakim kręci filmy. Wolę jednak tytuły gdzie więcej się dzieje bo film do połowy jest męczący, dialogi fajne, postaci jak zwykle z duszą ale są dłużyzny i tyle dla mnie. Od prawie 2 godziny zaczyna się coś dziać, fajne są strzelaniny, zakończenie również choć przewidywalne ale to nie wada.

 

Zaraz minusy polecą ale z całym szacunkiem wyjebane mam. Pierwsza część nowego filmu Quentina Tarantino jest przegadana ale cały film całkiem ok, trzeba tylko łyknąć konwencję gdzie większość akcji dzieje się w jednym pomieszczeniu i nie nastawiać na film pokroju "Django".

Odnośnik do komentarza

Kamilu THC Django było średnie jak na Tarantino tak samo jak Bękarty IMO. Jak pierwszy raz oglądałem Pulp Fiction było 3 lata po jego premierze. Wściekłych psów nie widziałem wcześniej. To było dzieło i robiło wrażenie. Kolejne filmy to produkcje w jego klimacie i ja go kupuję, lubię ale nie mam już jego plakatów i nie łykam wszystkiego z wypiekami na twarzy "bo to nowy Tarantino".

Odnośnik do komentarza

@Up - uprzedzenia masz do tego całego Tatuma czy jak mu tam, trochę z ryja pedał ale z 2 strony miał taką rolę, że mało gadał i nie drażnił no i pięknie skończył.

 

 

 

Nie :) ja tolerancyjny człowiek ale kurde laluś wyjęty z butiku a nie członek brutalnego gangu terroryzujący okolicę 

Ten jak ulał by mi pasował, a tak to mam rysę na tym filmie nawet jeśli to małą rola

 

tumblr_nwuy4oDPX41smql53o1_500.gif

Odnośnik do komentarza

Pulp Fiction(10)>>>H8(9)=Django(9)>IB(8 )  :lapka:

 

W sumie porównywanie H8 i Django jest troszkę nie na miejscu, bo jednak H8 to dialogi, a w Django jest jednak więcej akcji i genialny Leoś. :banderas:

 

Tarantino król. :fsg:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...