Skocz do zawartości

The Knick


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Osoba robiąca muzykę powinna dostać jakąś nagrodę za te cudowne pląsy :banderas:

 

Jaki ten serial jest piękny, te kostiumy, te zdjęcia, ten szarobury klimat.  :fsg:

 

Jak na razie zabrakło jakiś spektakularny operacji ale mam nadzieję że się rozkręcą.

 

Najlepszy duet w poprzednim sezonie:

 

the-knick-chris-sullivan-2.jpg

 

Cleary teraz co prawda solo ale daję radę nieziemsko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

proszę mi wyjaśnić (s02e03)

 

 

 

 

- rozmowa tej kobieciny z murzynem, gadają o zniknięciu ciała w grobie, o kogo chodzi i co to była za historia z tym związana?

- Bernie został wyrzuconyz  Knick czy przeniesli go na jakieś szkolenia?

dzięki

 

 

 

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Coś wspaniałego. Kolejny bezbłędny odcinek, jak zresztą cały serial. No i miły dla nas akcent polski, a nawet dwa. No wszystko jest tu tak naturalne, a jednocześnie pokazane tak dobitnie i bez białych rękawiczek. To wszystko tylko potęguje klimat filmu, łącznie z bezbłędną i absolutnie oryginalną i świetnie dopasowaną ścieżką dźwiękową. No, ale to tylko oczywistości, o ktorych wszyscy ogladajacy wiedzą. Świetne jest także aktorstwo i dobór tychże. Praktycznie każda postać jest idealnie obsadzona i świetnie wypelnia swoją rolę. Jak dla mnie każdy odcinek moglby trwać ze dwie godziny. Mam nadzieję, że będą kontynuować pomimo niezbyt wielkiej oglądalności. Tak przynajmniej bylo w przypadku pierwszwgo sezonu. Polecam bardzo mocno. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy z zakresu medycyny i zobaczyć jak to wszystko i w jakich bólach się rozwijało.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Odcinek świetny, nie wiem co można dodać i ile o tym pisać. Może to, że niektóre momenty operacyjne, naprawdę dla ludzi o mocnych nerwach i na czczo. Oprócz tego serialu jeszcze Leftovers jest obecnie na szczycie. Szkoda, że takie dobre produkcje mają takie krótkie sezony. No, ale tym bardziej trzeba doceniać każdy epizod.

 

Przy scenie w barze, aż uroniłem łezkę i nie wstydzę się do tego przyznać

 

Odnośnik do komentarza

Nie załapałem jednej rzeczy w nowym odc.:

 

 

 

 

co siostra Elkins wyciągnęła z torebki w miłosnej scenie?

 

btw

 

podczas operacji przepukliny, była cała sala ludzi i nikt nie przyczaił podmianki ;/

 

szkoda też że operacji bliźniaczek jakoś bardziej nie wyeksponowali.

 

a i jeszcze jedno albo dwa bo coś mi umknęło: ta z wielkim nochalem to była kochanka Johna? I kim jest ta dziewczynka w jego snach? I po co był na cmentarzu?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie załapałem jednej rzeczy w nowym odc.:

 

 

 

 

co siostra Elkins wyciągnęła z torebki w miłosnej scenie?

 

btw

 

podczas operacji przepukliny, była cała sala ludzi i nikt nie przyczaił podmianki ;/

 

szkoda też że operacji bliźniaczek jakoś bardziej nie wyeksponowali.

 

a i jeszcze jedno albo dwa bo coś mi umknęło: ta z wielkim nochalem to była kochanka Johna? I kim jest ta dziewczynka w jego snach? I po co był na cmentarzu?

 

 

 

 

 

 

 

co siostra Elkins wyciągnęła z torebki w miłosnej scenie?

chyba kokainę (chce żeby Robertson poza nią świata nie widział i chyba jej to nieźle wychodzi, koks na ku'tasa+ostry seks+golden lotus -->PROFIT)

 

 ta z wielkim nochalem to była kochanka Johna?

yep

 

I kim jest ta dziewczynka w jego snach? I po co był na cmentarzu?

tego dzieciaka Thackery zabił pod koniec 1 sezonu kompletnie nieprzemyślaną transfuzją, najwidoczniej zafundował jej elegancki pomnik i czasem przychodzi na cmentarz

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gallinger to tylko snob z wygórowanym ego i ogromną pewnością siebie a Barrow zwykłą kur.wą jest po prostu.

 

Kolejny świetny odcinek:

 

 

 

- akcja z żoną Gallingera xD

 

- 'niespodzianka' XDDDDDDDD

 

-  coś mi się zdaje że u Robertsonów to nie stary kręci wała z imigrantami tylko młody żeby pokryć swoje inwestycje  w metro

 

- A.D. Elikns i 'biczowała go ja zwykle' XD

 

kolejny świetny odcinek

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...