Skocz do zawartości

The Knick


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

biznes Cleary'ego i siostry xD

 

Barrow  ładnie się naciął na swoją żonkę 

 

Edwards niby taki bokser a na dwa hity poszedł 

 

coś mi się wydaje że ogień pod nowy szpital podłożył młody Robertson i to on stoi za tymi przewałami z imigriantami bo potrzebuje kasy na swoją inwestycję w budowę metro. Najpierw obstawiałem zbirów Barrowa ale tylko troje Robertsownów wiedziało o swojej obecności tam i młody chciał się pozbyć niewygodnych świadków

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Świetny finał i cały świetny sezon. Wątki ładnie pozamykane i nie wyobrażam sobie co mogłoby być w kolejnym ale chciałbym żeby był.

 

 

 

 

 

burrow ma lipę, ale tak się kończą zabawy z rentgenem

 

 

 

 

Właśnie, co mu jest w te ręce bo nie przykminiłem. ;/ Zbyt częsty rentgen doprowadza do czego?

 

btw

 

 - samooperacja thacka - co za chory poje.b

 

- Cleary i Harry <3 I jeszcze ten twist że to on ją sprzedał ;O

 

- Algie pójdzie w psychoanalizę

 

- dobrze przewidziałem że to młody Robertson za wszystkim stoi

 

- przez chwilę myślałem że Cornelia wsiądzie na Titanica xD Na szczęście zwiała jak najdalej od tej hałastry

 

- Gallinger będzie chwalił czystość rasy w Europie, pewnie zbije piąteczkę w Adolfem

 

 

 

Najlepszy serial tego roku.

 

cała otoczka :fsg:

muzyka :banderas:

wątki :obama:

 

aktorstwo :xboss:

 

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

 

 

Właśnie, co mu jest w te ręce bo nie przykminiłem. ;/ Zbyt częsty rentgen doprowadza do czego?

 

btw

 

 - samooperacja thacka - co za chory poje.b

 

- Gallinger będzie chwalił czystość rasy w Europie, pewnie zbije piąteczkę w Adolfem

 

 

 

 

 

wtedy rentgen był znacznie bardziej radioaktywny, a Burrow mówił , że zrobił sobie setki prześwietleń, czyli bawił się jak aparatem fotograficznym, zatem przyjął w krótkim czasie sporo radów

 

Thackery chyba chciał popełnić spektakularne samobójstwo po śmierci Abby, jeszcze koka przed zabiegiem

 

Gallinger będzie pływał do Europy i z powrotem statkami linii White Star, więc jest szansa, że będzie pasażerem Titanica xD

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

2 sezony / 20 epizodów /~1800 minut doskonałego aktorstwa, rewelacyjnych zdjęć, dialogów najwyższej próby, klimatycznej oprawy dźwiękowej oraz licznych zwrotów akcji. Nie chce mi się za bardzo powtarzać po poprzednikach, ale dla mnie mesjasz, którego bez wątpienia stawiam obok The Wire czy Peaky Blinders :lapka:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jestem w szoku jak dobry był/jest ten serial. Dwa sezony weszły w tydzień jak w masło. Dla takich perełek istnieje TV, dla takich seriali musi być miejsce w hall of fame. Tu gra prawie wszystko, scenografia (piękne choć trudne czasy), aktorstwo, zdjęcia (operator ma łeb jak sklep, ile świetnych ujęć, nieoczywistych miejsc na kamerę), muzyka (w pierwszej chwili WTF, ale potem dochodzi jak to świetnie współgra), a tematyka i pokazanie postępu w medycynie są fenomenalnie.

 

Pierwszy sezon jako całość minimalnie lepszy niż drugi (akcja była skupiona głównie wokół szpitala, w drugim trochę jest skakania po wątkach), ale to różnica na zasadzie 10/10 i 9.5/10.

 

Dwa ostatnie odcinki to więcej akcji niż można się było spodziewać, a sam finał i wiadoma scena zostają w pamięci, także dzięki formie w jakiej ją zaprezentowano. Szkoda, że już koniec, ale lepiej tak niż rozwlekać to i odcinać kupony.

 

Ląduje u mnie na samym szczycie obok The Wire, Breaking Bad i Six Feet Under. Kto nie widział - nie ma zmiłuj, to trzeba zobaczyć.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Też niedawno skończyłem, no i po początkowym (pierwsze 2-3 epizody), lekkim sceptycyzmie, serial mnie całkowicie do siebie przekonał. Przede wszystkim sam pomysł i realia : miodzio. Ekipa głównych bohaterów naprawdę interesująca (może z wyjątkiem Cornelii, jej wątki w obu sezonach najmniej mnie ciekawiły, no i trochę irytowała mnie tą swoją spuchniętą, ziemniaczaną twarzą siostra Elkins, choć jej wątek jako całokształt jest ok). Thack oczywiście rządzi, tuż za nim umiejscowiłbym postać Edwardsa. Sezon drugi to mały spadek formy (jakby mniej Thacka i samych operacji, zbyt rozwinięty wątek rodziny Robertsonów), ale liczę na jakąś kontynuację.

Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...