Skocz do zawartości

Velocity X2


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

jedynka wyszla jeszcze w erze psp i byla jej "minisem". Z miejsca zostala uznana najlepszym minisem w historii tej uslugi ale umowmy sie ze konkurencji za duzej nie miala. Jakies 1,5 roku temu na vite wyszedl remaster tej gierki z psp - velocity ultra - podciagnieto grafe, poprawiono sterowanie, dodano trofea, 60fps i wyszedl z tego swietny choc niepozorny shooterek sf z srednia 87% na metacritic

 

3 wrzesnia vite i ps4 atakuje kontynuacja i z miejsca mowie wam , ze kazdy kto lubi taki typ gier powinien miec ja na oku, szykuje sie prawdziwy killer - bedzie ladniej, wiecej, lepiej i bardziej epicko

 

do mnie day one i wam tez radze sie zastanowic

 

14965195256_ffec6f38da_b.jpg14801576958_b9edc1b1ea_b.jpg14801638287_b0a5e937e2_b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Brash Games - 10/10

 

The Sixth Axis - 10/10

 

Punk and Lizard - 10/10

 

Vita Lounge - 5/5

 

Push square - 10/10

 

PSN Stores - 5/5

 

Sir TapTap (GAF) - AWESOME/10

 

Videogamer - 8/10

 

Eurogamer - 8/10

 

Digital Spy - 4/5

 

Edge magazine - 8/10

 


Venture Beat 8.7/10

 

Digitalspy 4/5

 

PSX-Sense 9.5/10

 

PSU 9.5/10

 

IGN 9/10

 

A NIE MÓWIŁEM?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

widze, że póki co wszystkim sie podoba

przeszedłem 10 lokacji i jakoś tak wszystkie wydają sie bardzo podobne/ takie same

ciekawsze są lokacje z tą laską

grafika bardzo na plus, obraz mega ostry

 

ale czy im dalej granie wam sie nie nudzi?

mimo wszystko jak na plusa spoko gierka

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, ale masterowanie leveli potrafi być cholernie frustrujące. To uczucie kiedy po skończonym etapie myślisz że będzie PERFECT a okazuje się że zabrakło ci paru punktów exp sprawia, że ... włączam etap ponownie i próbuję jeszcze raz ;p Staram się wymaksować 10-ty etap w czasie spokojnie się wyrabiam, kryształy, i ocaleni zazwyczaj udaje sie zrobić, za to do maksimum exp-a brakuje mi 5 punktów! Najgorsze jest to że trudno powiedzieć gdzie popełniło się błąd i jak go poprawić, pozostaje tylko powtórzyć level będąc bardziej uważnym. 

Dziwny przypadek mam za to z drugim bardzo prostym etapem zbieram wszytko czas się zgadza ale brakuje mi 10-15 exp do perfect, ktoś ma pomysł jaka może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...