Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Się dobrali idealnie Lady Gaga i Hatsune Miku.

 

Co się tyczy reklam Toyoty to lepsza jest ta z Char Aznablem:

http://youtu.be/sSTfiqUJ6dA

:D

Super ,ale nie jest wyświetlana w Ameryce - czyli się nie liczy. Mówimy tutaj o rozpoznawalnej marce na całym świecie ( Hatsune Miku) kontra niszowej, nieznanej nikomu serii( Yakuza).

 

A Ci co tak złorzeczą Sedze  - oni mają  kasę z automatów - samym Border Break zarobili więcej niż grami wydanymi na PS3/XBOX360.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Oficjalnie: Zero to prequel "jedynki", z akcją osadzoną w 1988 r. W rolach głównych młodzi Kazuma Kiryu i Goro Majima.

 

The latest issue of Famitsu leaked a few details about the new Yakuza title:

  • RGG Zero is set in 1988 and features a darker more Yakuza run Kamurocho and the fictional Osaka district of Soutenburi.
  • Starring 20 year old Kazuma Kiryu during the time he was a debt collector for the Tojo Clan.
  • Also starring Goro Majima as a 24 year old when he was building the most popular cabaret club in Soutenburi.
  • Many characters will have their origins explained and appear in this game
  • Events of the story will lead right up to Yakuza 1!

źródło: http://yakuzafan.com/

 

Leżę i ssę kciuka!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po co to całe jaranko? Yakuza już nigdy nie wyjdzie na Zachodzie. Gdybym miał choć 0,00001% nadziei to na pewno nie sprzedawałbym PS3, co uczyniłem dwa miechy temu, to raz. Dwa to na pewno jako pierwszego nexta kupiłbym PS4. Tymczasem 5-go września udaję się do sklepu po Xbox One. Koniec komunikatu.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Mnie już to od dłuższego czasu lotto - importowałem każdą niewydaną u nas Yakuzę, nawet 1&2 HD Edition, i bawiłem się wyśmienicie. Dla fanów serii Zero z oczywistych względów to kopniak z półobrotu.

Odnośnik do komentarza

Zapewne http://www.khhsubs.com/ zabierze się za tłumaczenie i tej części więc nie ma tak źle. Fakt, chciałoby się wygodnie pograć z napisami w samej grze ale co zrobić jakoś trzeba sobie radzić.


Ja tam nie narzekam bo dobrze,że chociaż dzięki tym zapaleńcom z KKsubs można łyknąć grę i wiedzieć co się w niej dzieje.

 

 

  • RGG Zero is set in 1988 and features a darker more Yakuza run Kamurocho and the fictional Osaka district of Soutenburi.
  • Starring 20 year old Kazuma Kiryu during the time he was a debt collector for the Tojo Clan.
  • Also starring Goro Majima as a 24 year old when he was building the most popular cabaret club in Soutenburi.
  • Many characters will have their origins explained and appear in this game
  • Events of the story will lead right up to Yakuza 1!

Hype over9000 :banana:

 

Lepszych ram czasowych się nie dało wybrać, to będzie mocna rzecz,czuję to po kościach.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Bo ja wiem? W końcu ma tutaj 20 lat... Retrospekcje z młodszym Kiryu były w jedynce i dwójce na PS2, a tam, jak wiadomo, mocy było mniej, to i postać wyglądała inaczej.

 

To + więcej screenów w przyzwoitej jakości - http://yakuzafan.com/

 

tumblr_nb0ucqjknm1rsl35ao8_1280.jpg

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Wiosna 2015... Oni taśmowo te gry tworzą :P A ja dopiero po trójkę idę. Trochę bez zapału, wiedząc co się potem z tą serią dzieje. Sigh.

 

Z tego samego powodu nie chce mi się brać za 4. Żeby sobie narobić smaka i nie ograć ponoć najlepszej odsłony? eh Sega.

 

A trailer spoczko, może w tym odcinku sagi Kaz będzie brutalny i bezwzględny, jako młodziak chcący zaimponować wszystkim powinien zachowywać się całą grę jak w trailerze - bez przebłysków dobroci i sprawiedliwości. Dobra gra się szykuje. Szkoda, że nie zagram szybko (bo najpierw japońskiego będę się musiał nauczyć).

Odnośnik do komentarza

Ludzie nie panikujcie i nie narzekajcie,macie do ogrania 4 odsłony Yakuzy, w tym świetną czwórkę więc jest w czym wybierać. W dodatku jeśli ktoś nie ma możliwości ogrania Y1/2 z PS2 to zarówno trójka jak i czwórka posiadają bardzo dobrze zmontowane filmiki streszczające wydarzenia z poprzednich części tak więc kupujcie gierki i cieszcie się nimi bo dobrze,że chociaż tyle dostaliśmy. W samej Y4 będziecie mieli tyle do roboty,że długo nie będziecie narzekać na nudę.

Odnośnik do komentarza

 

Wiosna 2015... Oni taśmowo te gry tworzą :P A ja dopiero po trójkę idę. Trochę bez zapału, wiedząc co się potem z tą serią dzieje. Sigh.

 

Z tego samego powodu nie chce mi się brać za 4. Żeby sobie narobić smaka i nie ograć ponoć najlepszej odsłony? eh Sega.

 

Kolego, nie rob sobie tej krzywdy, jesli poprzednie Ci podeszly musisz koniecznie 4ke ograc.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Świetny ten trailer, choć ciekawe czemu Kazuma tak tłucze tego biednego Majimę :D

Premiera na wiosnę cieszy bo do tego czasu myślę, że ogram jeszcze z dwie odsłony by potem nie mieć aż takich zaległości.

 

Ale to nie jest Majima, tylko gość trochę do niego podobny...

 

Ciekawostki: nagłówek gazety, na którą nadepnął na zwiastunie Kiryu, mówi o planach budowy Millennium Tower (czyżby fabuła miała się kręcić wokół tego?). Ponadto w grze pojawić ma się niewidoma kobieta, która ma być jedną z wiodących postaci w tej historii.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiosna 2015... Oni taśmowo te gry tworzą :P A ja dopiero po trójkę idę. Trochę bez zapału, wiedząc co się potem z tą serią dzieje. Sigh.

Z tego samego powodu nie chce mi się brać za 4. Żeby sobie narobić smaka i nie ograć ponoć najlepszej odsłony? eh Sega.

Kolego, nie rob sobie tej krzywdy, jesli poprzednie Ci podeszly musisz koniecznie 4ke ograc.

Na pewno zagram, mam na półce. Tyle że wiem, że nie poznam dalszych losów i trochę mnie to zniechęca - a granie Haruką lolitka jawiło się nader ciekawie ;)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.