Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Odkopuję temat bo warto.

Yakuza Zero zmierza na zachód i to zarówno w wersji digital jak i pudełkowej edycji:

 

 

Additionally, Sega confirmed it is bringing the PlayStation 4 version of Yakuza 0 in the Americas both physically and digitally. Here’s the rundown:

We’re bringing the back the 1980s by localizing and releasing
Yakuza 0
in the Americas. Set in Tokyo, December 1988, players will have a chance to see where it all started for series protagonist Kazuma Kiryu. Follow Kiryu, not yet the Dragon of Dojima, as he tries to regain his honor after getting blamed for a botched debt collection that ended in murder. Additionally, for the first time in a numbered game, gamers will be able to play as Goro Majima, the Mad Dog of Shimano, as he tries to rejoin his clan. Each character will posses their own unique fighting style and abilities that can be utilized to kick some rival Yakuza butt.

In the 1980s, Tokyo was filled with decadence, greed, sin, and above all else, cold hard cash. C.R.E.A.M. is the motto, and everyone wants in on the action. Thankfully Kiryu and Majima are the “entrepreneurial” type and will have plenty of ways to make, spend, and take money.


Read more at http://gematsu.com/2015/12/yakuza-5-launches-december-8-yakuza-0-ps4-coming-west#rBBKBeVGXcDIMfSp.99

Na obecną chwilę zapowiedzieli wersję tylko na PS4 więc chyba trzeba będzie jednak kupić nową zabawkę Sony.

A Sega zyskała u mnie plusa.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem. Staram się splatynować tą grę i nie mogę czegos rozgryźć. Jest jedno trofeum, w którym mamy pokonać conajmniej 30 przeciwników na arenie. Dobiłem do rangi B, odblokowała się jakas dodatkowa opcja pod tą, w której odbywa się turniej ale...co 3 czy 5 walk jestem pytany czy chcę kontynuować i muszę ponownie wybierać zestaw przeciwników. O co tu chodzi? Co wybrać żeby mieć tą nieskończoną ilosć przeciwników?

 

edit: nvm, zaliczyło mi. wystarczyło w tej drugiej opcji pokonać w sumie 30 przeciwników. Liczyłem na survival, okazało się, że nie było to potrzebne.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Fajnie,że coś nowego podali w sprawie ang wersji Y0. Do przyszłego roku masa czasu więc ogra się inne pozycje by sobie potem spokojnie pykać w Zero. No i chwała za wydanie pudełkowe. Ciągle nie mogę odżałować faktu,że Y5 po ang to tylko digital. No ale po tylu latach,gdy na rynku rządzi już PS4 można się było tego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajnie,że coś nowego podali w sprawie ang wersji Y0. Do przyszłego roku masa czasu więc ogra się inne pozycje by sobie potem spokojnie pykać w Zero. No i chwała za wydanie pudełkoweNo i chwała za wydanie pudełkoweNo i chwała za wydanie pudełkowe. Ciągle nie mogę odżałować faktu,że Y5 po ang to tylko digital. No ale po tylu latach,gdy na rynku rządzi już PS4 można się było tego spodziewać.

 

 

No, ciesze sie jak dzieciak :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Kasias

Idealny moment na wydanie gry to będzie. Ponad miesiąc od GT Sport i Gravity Rush 2, a kilka tygodni przed Persona 5 i Horizon. Liczę na dobrą sprzedaż i premierę Y6 z czasem. Ja już mam tę przygodę za sobą i powiem krótko - szykujcie się na najlepszą fabularnie, gameplayowo i "klimatycznie" odsłonę serii.

 

Ta sama boska okładka, co w Nipponie:

 

1fWcZ.png

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...