Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wytrzymalem i kupilem na Akihabarze bo mnie limitka z plociennym pokrowcem i artbookiem zwalila z nog. :banderas:

c8a8e953f0556a43d88edfad98e2eabb.jpg

Jezusku ogladam po raz 3 opening masujac sie ale ta gra robi.

Macie skrawek z khem khem "artbooka"

029d35fbaa59cd6fc145f63e3e6f8e38.jpg

Wachluje sie grajac.

1635ed5c08c3afd5cc9d372f09ce9d96.jpg

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Yakuza 0 to prequel pierwszej części, nie ma lepszego momentu na zaczęcie zaznajamiania się z serią. Jak podpasi to masz sporo możliwości czekać na tłumaczenie kiwami (remake Yakuzy 1 na PS4), nadrobić Y1 i 2 na PS2 albo obejrzeć ich reminiscencje i zacząć grać od 3 części na PS3. Każdy z tych sposobów jest jednakowo dobry.

Wg mnie nie ma co się zastanawiać tylko biegusiem lecieć do sklepu w dniu premiery zero.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nie XD

Bo bez znajomosci postaci to beka w to grac przykladowo od piatej czesci.

Glowne watki tez sie ciagna od zero az do piatej czesci.

Dla wszystkich nieogranych w Yakuzach polecam zaczekac na zero i zaczac od korzeni.

Nie zaczynajcie od piatki bo bedziecie kiwac glowami z niekumacja o co chodzi tym postaciom i w ogole gupia gierka jeszcze wam wyjdzie bo trzeba gowniara tanczyc, a jakbyscie skonczyli poprzednie czesci byscie ja wielka sympatia darzyli ze i taniec by przeszedl bez bolu.

Polecam zaczekac na 0, pozniej importowac japonska 1 i 2 w jednym pudelku na ps3 (pelno tlumaczen japonskich na necie) i prawilnie 3,4,5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znów nie przesadzaj z tym wymogiem zaczynania od 0. Jak ktoś ma PS3/Ps2 to lekko może ograc i te poprzednie części.Są filmiki streszczające wydarzenia z poprzednich części w takiej Y2/3/4/5 i to dla osoby nieobeznanej z serią na początek wystarcza by się jako tako połapać.  Ta gra nie ma aż tak skomplikowanego "lore" by robić z tego nie wiadomo jak trudnej gierki do wsiąknięcia dla osoby nieobeznanej w temacie. Sam gram w serię od jedynki,a poszczególne części przechodziło się z dużymi przerwami po parę lat i retrospekcje idealnie spełniają swoje zadania odświeżenia sobie/poznania wydarzeń z poprzednich odsłon.

Odnośnik do komentarza

Czyli piszesz ze jak ktos nie ogral to ogladnie co sie wydarzylo wczesniej i git? Rownie dobrze moze to zrobic na yt i z tym samym efektem. Myslalem ze w gierki gramy a nie ogladamy.

Teraz jeszcze dochodzi fakt ze mozesz napisac ze pozniej mozna ograc ale z jakim sensem jak sie zna takie spoilery z filmikow?

Odnośnik do komentarza

Piatka jest tak niedorzecznie głupią częścią pod względem fabuły, ze to naprawdę niewiele zmieni na jej korzyść. Wiem, bo gralem od 1-5.

Weźmy za przykład taką trzecią odslone, no przecież ta gra rownie dobrze moglaby nie mieć cyferki w tytule. Klasyczny spin off pomijając zakończenie, które przechodzi do czworki, tak jak zakończenie piatki przejdzie do szostki.

Po prostu piszesz z perspektywy fana, czyli nie wyobrazasz sobie poznac jakas postac od dupy strony, ale to nie znaczy, ze wejdziesz do tych gier i nie wiesz gdzie jesteś i o ch.uj tutaj w ogole chodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wrzucilem pare slow do wlasnie ukonczylem, wkleje w sumie i tu by przekonac mam nadzieje na preordery na prawdziwego mesjasza.

 

Yakuza 0 skonczona po 150 godzinach grania goty 10/10 i najlepsza gra dostepna na ps4. Czulem sie grajac jak za dawnych czasow na Szaraku lub ps2 bo gra ma gameplay, fabule, muzyke i miodnosc jak gierki za starych dobrych czasow.

To jak jest przedstawiona historia Kiryu i Majimy, w jaki spodob sie wybili i jaki to mial na nich impakt szczegolnie na Majime, juz teraz wiem w jaki sposob dostal bzika, w to trzeba zagrac i przezyc. Sama akcja gry jest osadzona w mega klimatcznych latach 80'tych kiedy byl najwiekszy rozkwit nocnego zycia w Japonii i samej Yakuzy.

Polecam robienie wszystkich substory od samego poczatku bo z nich dowiadujemy sie takze wiele i dopelniaja fabularnie gre.

Premiera u Was juz za miesiac szczerze polecam preorder by wesprzec cos co jeszcze nie umarlo z duchem czasu i ogolnej masowki.

Po tych wszystkich niewypalach mgsowych i fianalowych droga smoka czyli Ryu ga gotoku ratuje niesmak na Japonskim gejmingowym rynku i to w jaki sposob zabieram sie za dokonczenie paru rzeczy i zaczynam grac na poziomie trudnosci legend :banderas:

Ta gra w dzisiejszych czasach copy paste to jest fenomen obok ktorego nikt nie powinien przejsc obok.

A z samego openingu motyw muzyczny z glowy mi wyjsc nie moze.

https://youtu.be/LH_vaurYWzg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...