Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

P-chan wyraził nadzieję, że kolejne części będą lepsze.

Ja odpisałem tylko, że Kiwami (kolejna gra z serii) rozczarowuje.

 

:dunno:

Toś mnie źle zrozumiał, bo mi nie chodziło o kolejne odsłony Yakuzy jak wspomniane przez twoją osobę Kiwami czy "szóstka", tylko o kolejne chapter'y w Y:Zero ^_^ .

 

Natomiast co do wspomnianego remake'u to akurat mnie to nie dziwi, szczególnie że to przecież nadal jedynka, a nie jakaś nowa bardziej rozbudowana odsłona. Nie zmienia to faktu, że i tak kupię jako fan tej serii "niebieskich"...

Odnośnik do komentarza

Kurcze wiedzialem ze Kuze:

 

maxresdefault.jpg

 

mi kogos przypomina...

 

EagerMadeupHarpseal-size_restricted.gif

Na gifie jest ukazane jak koncza Chinpiry co szczekaja za bardzo XD

Co do Kuze to jest to Hitoshi Ozawa bardzo znany aktor i bardzo czesto go widuje w programach telewizyjnych.

ac20d59a5106a597fbcef3226c552297.jpg

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

ja chcialem zapytac czy ktos widzial jakies statystki sprzedazy w EU? Martwi mnie sytuacja, ze gdzie bym nie poszedl, tam nie ma Y0 na polkach!!! I pol biedy o jakies Libro czy inne Gamestopy( gdzie maja za 70ojro XDDD ) ale, ze w saturnie?!?! Nie wiem czy tak dobrze im sie rozeszlo, czy tak malo zamowili a nie chcialbym, zeby Sega znowu machnela reka na rynek zachodni.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Dawno tak nie miałem, że nie mogę wysiedzieć w pracy ... wczoraj dosłownie liznąłem chapter 1. Ma ktoś pożyczyć amfetaminę? Czuję, że zerówka rozpocznie długi romans z japońską mafią  :banderas: Klimat, skupienie się na story, nawet te ps-dwójkowe archaizmy mi nie wadzą, a wręcz dodają uroku. 

 

Czy granie na HARD nie spowoduje dla laika w serii zbyt wielu irytacji? Lubię wyzwania w grach. 

Odnośnik do komentarza

Czy granie na HARD nie spowoduje dla laika w serii zbyt wielu irytacji? Lubię wyzwania w grach.

Gram na normal, i o ile trzepię randomów na spokojnie, tak poważniejsi przeciwnicy mnie trochę wkurwiają.

 

W zasadzie to kamera mi działa na nerwy, bo już z milion razy zamiast zrobić unik w bok pakowałem się prosto w pięści przeciwnika. No i nie wiem, chyba za dużo grałem w gierki od platynowych i nie mogę przestawić się na powolność mojej postaci.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem...

 

10/10 jest to jedna z tych gier ktore oferuja tak wspaniala historie i taka karuzele emocji ze nie zwracasz uwagi na niedoskonalosci ( grafika, archaizmy )

 

Jest to zdecydowanie top 10 gier w jakie gralem podczas tych 16 rozdzialow bylem zly, smutny, mialem raz lzy w oczach czegos takiego nie przezylem chyba od FFX albo Persony 4 Golden.

 

Wie ktos czy mozna kupic gdzies OST z tej gry?

 

Leca napisy dalej mowie 10/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...