Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym tylko zauwazyc, ze te minigierki sa lepiej zrealizowane niz pelnoprawne gry traktujace o tych samych tematach xd

 

A w niektore mozna nawet online grac.

 

Wczoraj sie zdziwilem jak jakis npc chcial rewanz w rzutkach i zaoferowal mi darmowa kolejke w barze, oczywiscie okazalo sie ze bedzie to mialo wplyw na percepcje i cela.

Odnośnik do komentarza

 

chcialbym tylko zauwazyc, ze te minigierki sa lepiej zrealizowane niz pelnoprawne gry traktujace o tych samych tematach xd

 

A w niektore mozna nawet online grac.

 

Wczoraj sie zdziwilem jak jakis npc chcial rewanz w rzutkach i zaoferowal mi darmowe kolejke w barze, oczywiscie okazalo sie ze bedzie to mialo wplyw na percepcje i cela.

 

Ograłem go z palcem w tyłku, ale przy trzecim rewanżu już miałem ciepło :P

 

45h a ja dalej 6 chapter :dog::obama:

Odnośnik do komentarza

6 chapter to jeszcze story w powijakach, polecam zrobic wszystkie poboczne rzeczy zanim ruszysz mocno z kopyta z historia, wtedy jak raz po raz bedziesz jechal te chaptery to karuzela emocji bedzie gwarantowana. :cool:

 

W ogole teraz sobie zdalem sprawe ze Yakuza 0 to pierwszy tytul jaki w tym roku skonczylem, czy moze byc lepszy poczatek roku? Chyba nie. :banderas:

 

A nastepny w kolejce Nioh. :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Od wczoraj ja też gram. Jest to dopiero moja trzecia gra z tej serii (Yakuzę 1 oraz Yakuzę 2 ograłem i skończyłem prawilnie w 2006 i 2008 roku na ps2).

Klimat jest wspaniały, momentami czuję się jakbym się znowu do Japonii wrócił.

Jestem gdzieś w chapterze numer 2, ale już zaczynają mi się otwierać przeróżne minigierki, więc będzie DUŻO godzin nabite.

Fabuły 1 oraz 2 sobie przypomniałem na YT dla lepszej wkrętki i zadziałało :usmiech:

Zapowiada się rewelacyjna pozycja.

 

:fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hehe właśnie chciałem wpaść do tematu i napisać o zarządzaniu klubem hostess. Tak się wkreciłem dzisiaj że 3 h nic innego nie robiłem. Niezła kasa z tego leci i fabułka do tego dosyć zabawna. Wymaksowałem przyjaźń z panem od filmów video i wtf na końcu :D.

Odnośnik do komentarza

Ehh, w takim przypadku nie pozostaje mi nic innego jak... :frog:

 

cieszyc sie ze Nagoshi ma to w (pipi)u i Kazuma jest glownym bohaterem serii :kaz:

 

 

Czyli co tak jak jest to najlepsza część na wejście do uniwersum, tak też jest to najbardziej "zachodnia" część?

 

A co dokladnie masz na mysli piszac 'najbardziej zachodnia czesc'?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ehh, w takim przypadku nie pozostaje mi nic innego jak... :frog:

 

cieszyc sie ze Nagoshi ma to w (pipi)u i Kazuma jest glownym bohaterem serii :kaz:

 

 

Czyli co tak jak jest to najlepsza część na wejście do uniwersum, tak też jest to najbardziej "zachodnia" część?

A co dokladnie masz na mysli piszac 'najbardziej zachodnia czesc'?

Pisali w kilku źródłach, że więcej VA, fabuła bardziej gęsta, inaczej poprowadzona. Coś w tym stylu.

No ja podchodziłem do jedynki i dwójki jeszcze za czasów PS2. Jednak za mocne to było dla mnie. W sensie za mocno japońskie. Te czytane dialogi, masherskie walki i ogólny freeky klimat.

Odnośnik do komentarza

@balon

 

Niespecjalnie szczerze powiedziawszy bym sie zgodzil z takimi opiniami. VA jest tyle samo, fabula od zawsze w serii byla gesta, jakiejs zmiany w kierunku jej prowadzenia tez za specjalnie nie zauwazylem. 0 to nic innego jak lata sprawdzonej formuly doprowadzone do niemalze perfekcji, diametralnie na tle poprzedniczek nie odstaje jako zupelnie inne doswiadczenie.

 

Trzeba będzie jakiś tag team zrobić Bansai :lapka:

 

Jeszcze jak. https://youtu.be/AvVsyD6lTJQ?t=9m51s

 

Nawet gify mocno mozna uskuteczniac kiedy sam sobie moge kazda akcje nagrac. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...