Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

jako yakuzowy laik mysle sobie czym takie jaranko

 

pierwsze momenty w gierce mysle sobie co to kur.wa jest? TLG to przy tym Wiedźmin 3.

 

minela godzinka gry - no teraz was rozumiem panowie, ilez dobra przede mna :obama:

 

szkoda ze juz nie robia takich gier... oh wait

Do akcji pod koniec 1 chaptera miałem identyczne odczucia, ale potem... :obama:

Odnośnik do komentarza

KONIEC :frog:

JEZU JAKA TA OSTATNIA SCENKA PRZED NAPISAMI BYLA PIEKNA.

 

1276221006225.gif

 

12/10

 

Wiecej moze napisze w tym tygodniu, ale jedno jest pewne, dla mnie GOTY w (pipi), wiem jak smiesznie to brzmi w styczniu, ale poki co nie widze gierki na horyzoncie ktora moglaby sie nawet zblizyc do palety emocji jakie towarzyszyly mi przy tej przygodzie, sam gameplay to dla mnie nie wszystko, choc system walki w 0 jest w (pipi) sztywniutki i nawet po tylu godzinach wciaz sprawia radoche, poczatkowo jest dosc ograniczony, ale jak odblokowujemy style, trenerow i rozwijamy drzewka umiejetnosci na stylach, system walki moze przytloczyc osoby ktore nie lubia czytac opisow skilli etc. Mozliwosci i kombinacji jest masa.

 

I jeszcze jako taki side note, osoby ktore nie graly w 1nke na pewno mogly lepiej przyswoic te story, weterani serii wiedzieli juz mniej wiecej jak to sie wszystko skonczy, ale zazdroszcze mocno osobom ktore story 1nce maja jeszcze przed soba, pieknie w 0 nakreslili przyjazn miedzy Kiryu a Nishikim co idealnie sie zgra jak historia bedzie skupiona na nich dwoch w Kiwami.

 

No to teraz pora sluchac soundtrack i plakac w kacie ze to juz koniec:

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

jako yakuzowy laik mysle sobie czym takie jaranko

pierwsze momenty w gierce mysle sobie co to kur.wa jest? TLG to przy tym Wiedźmin 3.

minela godzinka gry - no teraz was rozumiem panowie, ilez dobra przede mna :obama:

szkoda ze juz nie robia takich gier... oh wait

 

Do akcji pod koniec 1 chaptera miałem identyczne odczucia, ale potem... :obama:
U mnie to samo, grając w Yakuze przypomina mi się cudowny feeling, gier z Dreamcasta. Nawet ekran save ma swój urok (w innych grach pewnie by wkurzal) od wczoraj nabilem 10h. I jak od kilku lat, miałem wstręt do chińskich gierek, tak, ta jest wybitnie dobra i ciężko się od niej oderwać. Jedyny minus, to momentami przydlugie dialogi.
Odnośnik do komentarza

Tez sie nie moge doczekac szkoda ze premiera pewnie bedzie w tym samym okresie co Stormblood. I oby byly remastery 2/3/4/5.

 

2jki predzej remake trzasna pelnoprawny tak jak z Kiwami, reszta pewnie pozostanie nietknieta i do ogrania tylko na ps3.

 

Climax Battle zaczne robic jak skoncze sidestories Majima i klepne wiadomo kogo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...