Skocz do zawartości

Służby specjalne


waciak

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli ktoś twierdzi, że ten film jest tak samo słaby jak Układ zamknięty to lecę do kina zaraz, bo UZ był świetny.  :banana:

 

 

ew. poczekam jeszcze na inne opinie krytyków filmowych, typu "Służby Specjalne to (pipi), bo Vega nakręcił Ciacho"  :sorcerer:

 

Dobry temat do 'Polactwa'.

Edytowane przez Szejdj
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

no nie wiem waciak - jak dla mnie kiedy reżyser konsekwentnie od lat kręci same szroty w tym jedno z najżałośniejszych gó.wien jakie ta marna polska kinematografia wypluła to istnieją solidne podstawy aby przypuszczać że podobnie będzie z jego najnowszym filmem. zwłaszcza takim w którym porusza tak delikatny temat jak likwidacja WSI.

 

To działa także w drugą stronę. Świetny reżyser/producent gier uznanej marki także może wypuścić crap. Wyciąganie takich wniosków na podstawie tego co było i to cześciowo, a nie tego co jest prowadzi do Twojej błędnej oceny. Z filmów tego gościa widziałem tylko PitBulla, który jak wspominałem bardzo miło mnie zaskoczył. Filmik wrzucony w pierwszym poście także sugeruje, że to będzie dobra produkcja.

 

haha czy waciak serio bierze opinie z filmweba podczas wyboru filmu? Człowieku tam można się dowiedzieć takich farmazownów, że głowa mała wchodzisz w pierwszy lepszy film i opinie pod nim (tutaj dla przykladu cofee & cigarettes jarmusha)

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co takiego świetnego było w tym filmie, jeżeli on ma taką

srednią ?

 

 

Nie mam pojęcia

 

 

i takie ameby oceniają te filmy, zaorać.

 

Są gusta i guściki. Jakiś film może mieć 10/10, a mi nie podejdzie. Albo jakiś niszowy, którego ludzie nie zrozumieli dostanie ocenę 1/10, a mi się będzie podobał. Szkoda, że nie podałeś linka do cytowanej wypowiedzi. Dzięki za wskazanie ciekawej produkcji :) Mówię tylko, że tamte oceny i komentarze są dla mnie bardziej rzetelnym źródłem informacji niż te, które pojawiły się tutaj. Zobaczę film to się wypowiem o nim.

Odnośnik do komentarza

"układ zamknięty" to takie 6/10. nawet gajos nie ratuje tego przydługawego odcinka "państwa w państwie".[

 

 

 

Dobry temat do 'Polactwa'.

 

to załóż może temat "polskie kino" i powymieniaj kilka solidnych produkcji które obalą tezę że polska kinematografia jest marna to wtedy może posty nadadzą się do polactwa.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

niestety film jest słaby a połowa czasu ekranowego jest poświęcona nieciekawym wątkom pobocznym w stylu adopcja dziecka albo problemy emocjonalne niedoru.chanej agentki. Tragiczny był pomysł z tymi napisami wyjaśniającymi grypserę które odciągały od ciągu dalszego dialogów. Żeby cokolwiek wyciągnąć z fabuły to trzeba samemu poczytać i skojarzyć wątki (te w filmie podane są chaotycznie), a ten kto już to zrobił to IMO nie ma co szukać w tym filmie bo nic nowego nie wnosi. Fatalna Bołądź, spoko Chabior.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Film średnio-słaby, ale ciekawy i ważny. Wątki kojarzyłem gdyż czytam różne tygodniki i oglądam dzienniki. Chabior rewelacyjny, jego postać sypie fajnymi tekstami. W wątku o adopcji rozwalił mnie tekst o cyganach. W sumie było kilka ciekawych scen, a zakończenie zaskoczyło mnie in plus (tylko ten główny rekwizyt bym schował). Aktorstwo tragiczne, 1/3 dialogów nie mogłem zrozumieć. Wzięli jakichś naturszczyków którzy przepadliby nawet w castingach do "Szpitala". Co gorsze, kiepsko wypadli też profesjonalni aktorzy. Coś tam dukają albo czytają dialog z prędkością karabinu. Bez sensu. Na Filmwebach już polityczna wojenka, a film przecież wcale nie mówi że WSI była super. Więc kto się interesuje transformacją ustrojową nie znajdzie tu nic odkrywczego, dla reszty będzie to ciekawy, choć pewnie chaotyczny film o służbach. No i zachęta by poczytać o patologiach III RP.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

No i zachęta by poczytać o patologiach III RP.

 

Od tego należy zacząć aby zrozumieć sens i przebieg tzw. "transformacji ustrojowej" ( it ego co sie tutaj w kraju dzieje), a potem jak się to zobaczy w kinie to będzie to tylko miłym przypomnieniem zdobytych informacji.

 

Szkoda, że realizacja nie wyszła tam jak powinna, ale skoro film jest antypisowski, to chętnie go zobaczę. Macierewicza fajnie odwzorowali :D

Odnośnik do komentarza

Mimo nakręcenia paru shitów, dla Vegi odwieczny props za Pitbulla, dlatego też wracając do "swoich" klimatów ma u mnie jakiś kredyt zaufania. Zresztą osoby, których opinie o kinie mają dla mnie znaczenie, oceniają ten film umiarkowanie dobrze. No ale i tak chooj wie kiedy się to obejrzy.

 

Ogólnie czytanie filmwebowych komentów i rozkminianie ocen społeczności jest samo w sobie niezbyt poważne, ale akurat to pytanie :

 

 

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co takiego świetnego było w tym filmie, jeżeli on ma taką srednią ?

 

mnie zupełnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wg mnie spokojnie można darować sobie oglądanie filmu i poczekać na serial. Na pewno będzie prezentował się (co najmniej) trochę lepiej niż film. Jednocześnie uprzedzam, że nie ma co liczyć na drugiego (serialowego) Pitbulla.

 

Od nadchodzącej niedzieli (o godz. 21:10) TVP2 zacznie emisję serialu Służby specjalne. Serial będzie liczył 5 odcinków. Na pewno będzie lepszy od słabego filmu (będącego 110 minutowym trailerem serialu albo raczej jego streszczeniem), ale czy będzie przyzwoity to ciężko powiedzieć.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...