Skocz do zawartości

Better Call Saul


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomy zabieg mnie zaskoczył. Z jednej strony wow z drugiej smutno, bo

 

czasowo do BB coraz bliżej

 

I już wiemy, czemu Hector był tak cięty na Gusa

Mógł taktycznie

 

udawać maksymalne warzywo, to mu się zachciało jakiejś Grażyny wypinającej doopsko

:yao: 

 


Z Kim raczej może iść to tylko w jedną stronę :(

 

No ale może faktycznie dostanie chociaż swój spin-off. Giligan wspominał o takiej możliwości w którymś wywiadzie nie tak dawno:

https://www.smh.com.au/entertainment/tv-and-radio/breaking-bads-vince-gilligan-reveals-most-likely-spinoff-from-better-call-saul-20170711-gx8r2g.html

Trochę mam tu obawy, bo ani to postać tak charakterna jak Saul, ani tak zaskakująca jak np. Mike. Ot, taki sobie a'la milf na ekranie, bardziej w tle - choć z czasem nawet fajnie ją w BCS rozwinęli

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Myślę, że Gilligan chciał tym samym dać do zrozumienia, że żadnego spin-off'u już nie będzie. W wielu wywiadach podkreślał, że zdecydował się na bcs, ponieważ podobnie jak to było w bb, tutaj również mógł pokazać przemianę głównego bohatera (Jimmy -> Saul), a przy Kim nie miałby takiej sposobności. I choć szkoda, że zbliżamy się do końca całej historii, to w sumie chciałbym w końcu zobaczyć całkowicie nowy świat przedstawiony od Vince'a.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Będzie piąty sezon

To wiem, dlatego napisałem "zbliżamy się" :lapka:. A piąty sezon będzie najprawdopodobniej ostatnim. Przecież już teraz widać jak blisko jesteśmy wydarzeń z bb. Plus wiadomo, że jeszcze muszą pokazać co się działo z Saul'em po bb (te krótkie czarno-białe zajawki, które dostajemy na początku każdego sezonu).

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o Kim, to wydaje mi się, że wydarzy się jedna z tych dwóch rzeczy:

1.Kim oleje problemy Jimmy'ego, zrobi mega karierę prawniczą i wyjedzie z Albuquerque.

2.Kim jednak zbyt mocno kocha Kimmy'ego, więc będzie mu pomagać, ale to zaprzepaści jej karierę i załamana wyjedzie z Albuquerque

 

:potter:

 

Tak czy siak, jakoś nie widzę tam tragicznego końca dla tej postaci.

 

Btw. jak dobrze pamiętam, to Jimmy w Breaking Bad mówił do Walta, że był dwa razy żonaty.

Mogliby się do tego jakoś ustosunkować.

 

Odnośnik do komentarza

Co za ZŁOTO odcinek. Nie pamiętam kiedy tak się śmiałem. Przywiązanie do detali w tym serialu jest po prostu niesamowite. Spoiler KONIECZNIE  niech każdy obczai po obejrzeniu epa. Będziecie dziękować później:banderas:

 

 

Cała akcja ze stronką "Save Huell" to majstersztyk. Płakałem ze śmiechu podczas sceny jak Saul udawał pastora. Top 3 scen w całym serialu na luzie. Muzyczka organowa z płyty xDDDDDDDDDD

 

I wiecie co jest najlepsze???? Ta stronka na prawdę istnieje :fsg: :fsg: 

http://www.freewill-baptistchurch.com/

 

Ile tam jest contentu :banderas:  Muzyczka kościelna gra w tle, można zrobić donejta do food banku w Louisianie i poczytać opinie o Huell'u innych wiernych ze społeczności.

 

home-slide-5.jpg
 

 

Na reddicie ludzie dzwonili pod numer pastora podany na stronce i zgadnijcie co. Zgłasza się voice mail Boba Odenkirka udającego głos pastora!!!!!!!!!!!!!! :obama: :obama:  Poniżej macie nagranie ze skrzynki:

https://clyp.it/0r2opflw 

 

giphy.gif

 

Brak słów. Kocham ten serial. 11/10

 

 

 

 

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Boże ten opening finałowego odcinka :fsg: Przechodzą samych siebie.

 

edit:

 

Finał pozamiatał. Ostatnie 2 minuty właśnie najlepsze

 

Końcowa przemowa :obama: Miałem identyczną reakcję jak Kim. Łzy, a potem uczucie jakby tona cegieł na mnie spadła . Pięknie Odenkirk na nich/mnie zagrał. Najwyższy poziom aktorstwa. Kim po prostu zdruzgotana. To już koniec dla tej postaci.
 

Ostatni telefon Wernera do swojej żony identyczny jak telefon Walta do Skyler w Ozymandias. Mocarna scena.

 

"It's all good, man"(już wiadomo skąd się wziął Saul Goodman) i napisy końcowe

10/10

 

 

 

 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...