Skocz do zawartości

Better Call Saul


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Dopiero się za to wziąłem i ciągiem kończę drugi sezon. Zajebisty spinoff pokazujący genezę Saula zanim zaczęła się era Heisenberga. Do tego rewelacyjny, cichy, ale jednoczesnie budzący respekt Mike (zaczynajacy jako parkingowy) który podczas zleceń więcej używa głowy niż siły. Na poczatku było tylko trochę za dużo kreskówkowosci, jak np. te dwa deskorolkowe przychlasty wymuszające wypadki drogowe, ale poza tym wszystko trzyma poziom. Trochę klimatu kryminalu, trochę komedii, it's all good man. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak lubicie Odenkirka to warto obejrzeć jego ostatni kinowy film Nikt/Nobody. Po pięciu sezonach Saula nie mogłem patrzeć na niego inaczej niż jak na ciamajdowatego cwaniaka/sprzedawcę/prawnika, a tu nagle połączenie Johna Wicka z Punisherem i... hmm... nikim. Przyznam, że odważny dobór aktora do roli (pewnie podobnie trudno byłoby mi wyobrazić sobie pierwszoplanowego Rysia z klanu w Pitbullu), ale całkiem udany, niespodziewany (przypadkiem trafiłem na trailer na YT) no i zbiera dobre recenzje. Taka dygresja, nie zauważyłem w dziale filmowym dedykowanego wątku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Finałowy sezon będzie podzielony na dwie części, podobnie jak przy BB. Tu na szczęście przerwa będzie krótsza. 

Cytat

The network said today that the Breaking Bad prequel’s sixth and final season of 13 episodes will air in two parts: Season 6 will premiere Monday, April 18, with two episodes airing back-to-back, followed by five additional episodes airing weekly. The drama will then return for its final six episodes beginning Monday, July 11.

https://www.adweek.com/convergent-tv/amc-splits-better-call-sauls-final-season-into-two-parts/

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ginn napisał:

Ciekawe, kiedy finałowy sezon zostanie wrzucony do Netflixa. Pewnie w 2023...

W przypadku poprzednich sezonów to odcinki wychodziły w tym samym czasie co w stanach na amc (albo maksymalnie z 1-dniowym opóźnieniem). Tu najpewniej będzie tak samo. Nie wiem czemu nagle miałoby być roczne opóźnienie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...