Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Wyzwania forumowe Maj 8 wyzwań

 
Gracze chcący wziąć udział w wyzwaniach Maja mają czas do końca kwietnia aby dobić do Levelu 50. Bedzie to bowiem festiwal prędkości. 
 
Wyzwania forumowe Czerwiec 8 wyzwań
 
Gracze chcący wziąć udział w wyzwaniach Czerwca będą musieli wykupić season Pass. Będziemy używać "wyłącznie" aut dostępnych w DLC.
 
Podczas każdego z 16 wyzwań wyznaczony zostanie czas do pobicia. Gracze którym uda się pobić czas dostaną 1 punkt. Na koniec wyzwań Maj + Czerwiec gracze którym uda się zgromadzić 15 z 16 punktów. Wejdą do puli wśród której wylosowaną zostaną
 
  • PS Vita
  • Dualshock 4 (dowolny kolor)
  • Dowolnie wybrana gra na Playstation 4
 

15 z 16 punktów oznacza że będzie można skusić tylko raz! Będzie można być nie obecnym tylko raz. Liczyć się będą tylko czasy wewnątrz wyzwań rozsyłanych przez konto Rywalizacja DC. Sprawi to że podczas każdego z wyzwań będziecie mieli co robić oprócz rywalizacji między sobą no i najważniejsze że słabsi gracze dostaną okazję podnieść skilla i wejść do losowania. Nie będziemy tym razem celować w 10 i 20 miejsce. Gdyż w pewien sposób nieco wypacza to sens rywalizowania. A tak każdy z was dostanie szansę nagrodę trzeba będzie jednak na tą szansę zapracować. 

 

 

Powyższy tekst jest tylko pomysłem. Czekam na odzew, kto jest za kto jest przeciwko. 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

mi sie podoba pomysl, choc pare spraw:

- konto rywalizacja DC trzeba podbic do 50lvl, duzo roboty, ktos musi pomoc

- koncowe wyzwania czerwca moga ucierpiec na frekwencji bo zaczyna sie sezon urlopowy

- na czas maja/czerwca fajnie jakbys dostal passy do tego konta bys sam rzucal te wyzwania i wykrecal czasy do pobicia jako rywalizacjadc

- ogladajac jakie czasy wykrecasz z reguly i jak to wygladalo w turnieju jaki organizowales to 15 z 16pkt potrzebnych do losowania moze procz czaka uzbierac z 7-8osob o ile beda regularni

Odnośnik do komentarza

Levelowanie do 50 poziomu daje tylko jeden dodatkowy samochód (Ferrari 599XX) po ostatniej aktualizacji, cała reszta jest dostępna po dobiciu do 40 poziomu. Można pominąć to jedno auto i nie będzie potrzeby specjalnego 'grindowania'.

Jak ktoś gra w miarę regularnie w tych wyzwaniach to już powinien mieć ten 40 poziom, ewentualnie niewiele brakuje, tak więc można by rozszerzyć listę samochodów do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Krayzie masz fart, moja zona chce abym z nia ogladał jakis badziewny film. Nie dopadne Cie juz chociaz brakuje mi 0:00:090. 

 

PS: Masz fatalny 3ci sektor, potrafie tam byc 0,5 sek szybszy (i potrafie stracic 0,6 w pierwszym)

 

Punkty RywalizacjaDC jakie zdobedzie od tego wyzwania bede dopisywał do Welna_PL

W przyszłym wyzwaniu Welna_PL nie wezmie udziału . Bede jezdził tylko na Rywalizacji. PS: Juz mam 29 LvL

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

mi sie podoba pomysl, choc pare spraw:

- konto rywalizacja DC trzeba podbic do 50lvl, duzo roboty, ktos musi pomoc

- koncowe wyzwania czerwca moga ucierpiec na frekwencji bo zaczyna sie sezon urlopowy

- na czas maja/czerwca fajnie jakbys dostal passy do tego konta bys sam rzucal te wyzwania i wykrecal czasy do pobicia jako rywalizacjadc

- ogladajac jakie czasy wykrecasz z reguly i jak to wygladalo w turnieju jaki organizowales to 15 z 16pkt potrzebnych do losowania moze procz czaka uzbierac z 7-8osob o ile beda regularni

 

Póki co to wstępne pomysł, zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

Ussr znowu napędzasz zainteresowanie DC, moim zdaniem pomysł znakomity, choć boje sie tych czasów do pobicia bo w Twoim turnieju niektóre były bardzo dobre. Mówiąc już tylko w swoim imieniu to od 19 czerwca zaczynam urlop, także 2 wyzwania pewnie by mnie omineły. Jak by było więcej takich osób to może rywalizację zaczeli byśmy wczesniej, np od polowy kwietnia a obecne wyzwania przeciągnelibyśmy do tego okresu, Ewentualnie jakas krótka przerwa miedzy obecnym a nadchodzącym turniejem. 

Edytowane przez GoltaR
Odnośnik do komentarza

ja osobiscie zaczolbym od kwietnia, ale to sponsor podejmuje ostateczna decyzje ze wzgledu na niemala kase do ogarniecia.

co do aktualnego wyzwania to Paqito niezle polaczenie zrobi ten Aston plus te wyboje na trasie = totalna masakra, ale sie ogarnie ;)

 

ussr, jeden pkt tylko do stracenia to malo na dwa miechy scigania, jak na poczatku ktokolwiek skusi dwa razy to juz wypadnie z gry na dajmy na to poltora miesiaca i wkoncu zostanie z pietnascie osob max przy dobrych wiatrach

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza
ussr, jeden pkt tylko do stracenia to malo na dwa miechy scigania, jak na poczatku ktokolwiek skusi dwa razy to juz wypadnie z gry na dajmy na to poltora miesiaca i wkoncu zostanie z pietnascie osob max przy dobrych wiatrach

dokladnie, tym bardziej ze ussr robi dobre czasy, ktore serio malo ludzi potrafi pobic, jak jeszcze z tej malej grupki jeszcze ktos wypadnie to moze sie zdarzyc sytuacja, ze w losowaniu na koncu bedzie uczestniczyc z 5 osob :D

Odnośnik do komentarza

Ja jestem takiego samego zdania. Jesli juz scigamy sie o powazniejsze rzeczy. To powinno to byc dla najlepszych. Bo co to za rywalizacja jak nie premiuje sie najlepszych.

 

4 fun to moemy sobie robic sami takie małe gifty za 1. / 10. / 20. mejsca. Natomiast to pobijanie czasu powinno byc dla osob ktore realnie najlepiej ogarniaja.

 

Nawet jak zostanie 10 osob to wylosowania, to bedzie to najlepszych 10 osob , a nagrody sa 3. Wiec moze ktos wygrywac wszystkie wyzwania i nie dostac nagrody jesli mu sie w losowaniu nie poszczesci.

 

Wiec nie zaniżajmy juz tych wymagan, bo to prowadzi do tego , ze po co sie scigac, Odrazu losujmy

Odnośnik do komentarza

Tez jestem za tym żeby jakieś wymagania były. Do pierwszej 15 w każdym wyzwaniu (a mniej więcej pewnie taki będzie czas ussr) wystarczy tak naprawdę 10 15 kółek. Pewnie że jak ktoś robi 2 3 to nie ma szans na osiągnięcie dobrego czasu. Co do terminu to dla mnie super. Można tylko pomyśleć np. O dwóch skuchach zamiast jednej ale to zależy od organizatora. Przesuwanie terminów doprowadzi do tego, że za chwilę kto inny powie że mu nie pasuje. Mnie się np. Za 3 miesiace bliźniaki urodzą i wtedy mi nie bedzie pasować amsie i wcześniej też. Ale to po prostu nie będę brał udziału w turnieju. I tak każdy do tego powinien podejść. Jako do zabawy a nie obowiązku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...