Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

tez uwazam i juz to pisalem, ze wyzwania dalej powinny isc swoja droga - taka jak obecnie - jak chcecie od kwietnia na nowo moge nimi pilotowac (tylko ktos do podliczania punktow potrzebny)

turniej darkosa o nagrody powinien byc odzielnie z uwagi na auta z dlc i wytyczne osiagniecia minimum czasowego by brac udzial w losowaniu nagrod

 

jak teraz zrobimy od maja tak rygorystyczne zasady w wyzwaniach to bedzie to poczatek konca zabawy forumkowej bo zostanie tylko 10osob, ktore bedzie chcialo sie w to bawic i cala idea stworzenia tej rywalizacji zdechnie

 

zreszta i tak przez wakacje bym zrobil rpzerwe i powrocil do zabawy przy wrzesniu

Odnośnik do komentarza

No to proste rozwiązanie. Robimy dwa wyzwania. Ci co chcą się ścigać samochodami free, pozostawiają w znajomych RywalizacjęDC i bawimy się dalej. A Ci co chcą auta z SP, niech zapraszają ussr do znajomych i on zrobi osobne wyzwanie.

 

Ja rzuciłem pomysł z wyzwaniami forumkowymi, Ficuś elegancko zajął się organizowaniem.

Więc nie wiem czemu teraz mamy niszczyć początkowa ideę i zepsuć rywalizację forumkową.

 

Czemu mamy zmuszać kogokolwiek do zakupu SP? Zróbmy od razu wpisowe po 10 zł do każdego wyzwania, kto nie płaci ten nie jedzie. Poziom absurdu będzie ten sam co przy zmuszaniu do zakupu SP.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ja tam season passa nie mam i mieć nie zamierzam. Płatne DLC rakiem branży i ja swoich złotówek do tego dorzucał nie będę. Od początku było mówione, że jeździmy autami za free i uważam, że powinno tak zostać. Jak chcecie sobie Lamborgini pośmigać to sobie multiplayera włączcie :oh_you: A jak zdecydujecie inaczej no to miłej jazdy.

Odnośnik do komentarza

Ok, w takim razie z racji chłodnego przyjęcia pomysłu będziemy się od Kwietnia dalej ścigać na luzaku pod lejcami Ficusia. Tylko prośba do ciebie, abyś wysłał może do losowo wybranych osób już z góry zapytanie na jakiej trasie i jakim autem będziemy się dalej ścigać. Tak abyś miał już swój kalendarz ustalony i nie było przestojów. 

 

Sądziłem że spora większość ma już autka z DLC a kto by tam chciał to do czerwca sporo czasu się w nie zaopatrzyć ale skoro mniej więcej jest po połowie więc nie będziemy ich używać. 

Odnośnik do komentarza

zgadzam sie, ze powinnismy rozdzielic te dwa tematy bo sie straszny bajzel zrobi. 

Mysle ze byloby dobrze jakby ussr oglosil np: druga edycje swojego turnieju, a Rywalizacja zostala w takiej formie jak jest teraz.

Goltar podzielam twoje przewidywania i pewnie tak bedzie, ale nie wszyscy maja SP do gry i moze sie sklad calkiem rozejsc i pojsc w inne gry :/

Temat do dyskusji, ale w sumie my nic praktycznie nie mamy do decydowania. nie z naszej kieszeni poplynie ok 1300zl na nagrody, wiec nie ma co narzekac :D

Odnośnik do komentarza

Nie chciałem rozdzielać ale jedynie względnie uporządkować, wyzwania były by umieszczane regularnie, bez przestojów stąd pomysł na wysłanie zapytania o trasę i auto z wyprzedzeniem. Jedno wyzwanie się kończy i myk następne się zaczęło.

 

No ale coś sobie właśnie uświadomiłem. Konto Rywalizacja DC nie ma przecież wykupionego season passa wiec musiałbym dodatkowo wpakować stówkę w samą organizacje. I tak pomysł z DLC rozwiązał się sam. 

Odnośnik do komentarza

Krayzie o ile sie nie myle to jezdzisz na manualu, tak? pytam bo ja ogarniam automat i jestes w moim zasiegu, wiec jak komus sie uda sklecic naprawde perfekcyjny przejazd to spokojnie moze zejsc do 50:XXX. wnioskuje tak bo przewaznie ja z automatem w dotychczasowych wyzwaniach byloe ok. 2 sekund w plecy do czolowki, a teraz jest calkiem niezle i trace tylko pol sekundy, ktore moge urwac i to juz w pierwszym sektorze :D 

Mam czuja ze ten event bedzie moim najlepszym osobistym wynikiem jesli chodzi o pojedyncze zawody w sciganiu z Wami :D :D jest moc

Odnośnik do komentarza

To wyzwanie gram akurat na automacie i uważam, że samochód jest na tyle zajmujący przy wychodzeniu z zakrętu, że nie ma sensu się bawić manualem. Wiem, że mogę zejść spokojnie jeszcze o 0,5s bez stresu, bo ostatni sektor mam wolny, ale mi się nie chce, bo jazda tym samochodem nie sprawia mi przyjemności, jak na przykład sprawiała przy poprzednim wyzwaniu, w którym w końcu udało mi się zrobić dość szybkie okrążenie.

 

Gebus ogólnie poziom rośnie i uważam, że każdy, kto trochę przykładał się do wyzwań teraz jeździ dużo szybciej, dlatego nie zdziwię się jak będę za Tobą w tym wyzwaniu. Dużo też zależy od czasu poświęconego wyzwaniu, a akurat tutaj nie będę się spinał. :)

 

Manual dużo daje gdy mamy np. takiego Astona czy Mercedesa GT, mocne ciężkie auto z RWD. Wtedy niektóre zakręty możemy pokonać na wyższym biegu nie bawiąc się z dozowaniem gazu, bo brakuje mocy. Automat by zrzucił bieg i wtedy trzeba uważać, żeby nie zamiatało tyłkiem. Gdy samemu decydujesz na jakim biegu jechać, to ryzyko nie występuje i jedziesz jak po sznurku.

Odnośnik do komentarza

masz racje, duzo poswiecam czasu na Rywalizacjie. praktycznie nie odpalam innych gier, ale mam zarabisty fan i mnie to nakreca :D juz nie raz to mowilem, ale zeby sie rozwinac trzeba poswiecic tej grze troche wiecej czasu, na kazdej trasie wyuczyc sie kazdej dziury czy podskoku nie wspominajac gdzie mozna zwolnic zachaczajac lekko o pobocze ;) mam mega zajawke na DC i Rywalizacje, tak naprawde dzieki Wam, bo to wasze przejazdy mnie zmuszaja do siedzenia i probowania masterowania czasu :D

 

 

dzisiaj urwalem ok 0.7XX, ale jutro jak mi czas i zona pozwola to urwe to 0,5XX z pierwszego sektora, narazie to chyba w pieciu przejazdach mi sie to udalo. ale ostatni nie wyszedl.

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Co do PCars to mam mieszane odczucia, chcialbym pojezdzic, ale po wstepnych zajawkach czuje ze dla mnie bedzie za ciezki. DC wpasowal sie w moje preferencje co do modelu jazdy i jest git. Zanim zakupie PCars to bede Was prosil o udostepnienie rozgrywki jakby komus to nie przeszkadzalo. Nie mam kasy tak zeby kupic gre zeby lezala na polce :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...