Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Ok nie ma problemu

 

A tak na marginesie Emtebe. 

Bardzo prosze,  wysle Ci passy do konta , będziesz puszczał wyzwania , robił tabele, podliczał itd. To tylko 10 minut twojego czasu.

 

Jak mnie w(pipi)iaja tacy ludzie. Gdzie byłes jak Ficus miał problem i nie mogl tego pociagnac w Lutym?

 

Kazdy tylko potrafi krytykowac , a jak trzeba popracowac to umywaja raczki i czekaja na gotowe.

 

USSR , Ficus, Ja - przynajmniej cos robimy. A ty narazie tylko (pipi) w internetach.

 

Dla twojej Informacji 1 z 17 wyzwan było otwarte. Mało tego sam naprawiłem ten bład, i nie wymagałem od nikogo pomocy, bo kiedy ty piepszyłes jaka to tragedia ja siadłem i policzyłem wszsytko na piechote.

 

 

USSR juz zniechęciliście do Majowo/Czerwcowych wyzwan. 

Edytowane przez Welna
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wełna, nie bierz tak do siebie tego co pisze Emtebe. On ciągle na coś narzeka i mu nie pasuje. Mi to obojętne kto będzie to organizował, byle ktoś to robił, bo roboty trochę jest. Nie odczuwam jakichś różnic w organizacji. Ja chcę się po prostu dobrze bawić i ścigać.

Emtebe zluzuj trochę pośladki i nie skłócaj ludzi.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza

I znow sie zaczyna ludzie. Mi tam bez roznicy kto wybiera, ja nie musze. Istotne jest dla mnie jedynie zeby event byl gotowy na czas. Emtebe zluzuj troche, jak wszyscy juz zauwazyli to masz chyba jakies kompleksy, moja zona w ciazy mniej marudzi, a chlopaki w trojke odwalaja dobra robote, zamiast narzekac moglbys czasem powiedziec cos milego.

Odnośnik do komentarza

tylko pytalem, zeby juz bylo wiadomo. niewiele nam aut juz zostalo, ale i tak w moim wyzwaniu bedzie auto ponizej 30 poziomu. 

najwyzszy czas, aby ludzie zaczeli dobijac level. Ja potrzebuje czegos szybkiego, bo dawno nie bylo. 

Welna poszla juz PMka z wyzwaniem na pierwszego kwietnia :D

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Emtebe od zawsze marudzi, jak ja rzucalem wyzwania to tez byly wonty ze sa trasy i auta dla cyborgow, ze nie ma driftow itp

 

jak mi tata umieral przez 3tygodnie w lutym to gdyby nie Welna i jego incjatywa z rywalizacjadc i checi do przejecia organizacji to nie wiadomo czy dalej by wszystko dzialalo tak jak obecnie, cwieri tez za mojej kadencji dzielnie podliczal punkty, jakos emtebe wtedy i teraz (pare dni temu pisalem, ze jak mam znowu organizowac to ktos musi zliczac) sie nie zglosil na ochotnika

 

sam mialem obiekcje do aut z season pass, i do narzucania z gory kto ma wyznaczac ale jesli taka wola narodu odnosnie sp (mamy ankiete) i ulatwi to organizacje welnie (fakt, sporo osob sie spoznialo z wyborem wyzwan) to jak najbardziej jestem za i popieram. absolutnie nie czepiam sie zadnych praw i rozczen bo ja to rozkrecalem tudziez bo emtebe rzucil kiedys w glownym topicu o driveclub takie haslo "ze fajnie byloby porywalizac razem"

 

jak welna nie bedzie mogl to znowu moge to organizowac jak chce i ma checi dalej to ciagnac to niech walczy bo dobrze mu to idzie, najwazniejsze by incjatywa przetrwala bo to po prostu cudowna sprawa i forumkowy fenomen na tle jakichkolwiek innych gier 

Odnośnik do komentarza

Mnie również Bloodborne pochłonął. Nie grałem w DSy ale ta gra i to uniwersum do mnie bardzo przemawia. Świetna gra i dlatego nie celuję już w wygranie tego eventu tylko chcę doczłapać się jako pierwszy do końca tej edycji.  :whistling:

W następne edycje będę grał, ale na pewno nie z aż takim zapałem i zacięciem. Za mało czasu na wyzwania i BB.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ,ze najwiecej czasu zajmuje poprawienie sie o tysieczne czesci sekundy.

Ja generalnie potrzebuje powiedzmy 7-10 przejazdów zanim wejde na moje 95% mozliwosci. Potem szlifowanie , jak mi sie chce moze mi zajac kolejne 40 przejazdów aby poprawic sie o kolejne 3%.

 

A jak trasa mi wybitnie nie lezy (jak ostatnia Rufem) to  wtedy mi brakuje cierpliwosci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...