Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Resident Evil 4 to gra 10/10.

 

Gra wyznaczająca nowe standardy. Prowoder wielu najlepszych gier akcji które teraz mamy. Nie ma co nad tym polemizowac

 

Z pierwszym akapitem się nie zgadzam, z drugim już jak najbardziej.

 

No tak. Powinno być 10 z drobnym minusem, za trochę za dużo kill roomów z "ludzkimi" przeciwnikami w dwóch ostatnich lokacjach. ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie byłoby 10/10 jakby była taka mechanika, oprawa ale żeby było więcej elementów przygodówkowych, aby seria tak strasznie nie zaczęła skręcać w stronę czystego szotera TPP.

Żeby nie było RE4 bardzo mi się podobał ale nie jako kolejny Resident a bardzo dobra gra, w takim przypadku 8,5/10 na luzie bym dał.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zdałem sobie dzisiaj sprawę, że w listopadzie X360 stuknie okrągłe dziesięć lat na rynku. Ciekaw jestem czy MS coś przyszykuje z tej okazji. Biorąc pod uwagę ich plan wydawniczy widać, że nie mają jeszcze zamiaru odpuścić tej konsoli, a do tego w tym roku rozpoczynają program "preview" dla X360 na wzór tego z Xone.

 

Śmieszno jak sobie człowiek przypomni jak na początku "wszyscy" wieścili, że to będzie klapa i po 4 latach X360 zostanie wygaszony :) 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No akurat w tym przypadku to sony nie popisało się z PS3 i zakończeniem. Konsola ukazała się rok pózniej niż 360 a po 2013 już praktycznie nic oprócz kilku gier z japonii nie wyszło. I ostatnią dużą grą będzie Persona 5 najwyraźniej. 

Odnośnik do komentarza

faktycznie to juz 10 lat i dalej żyje, przeciez w tym roku wyjdzie na staruszka nowy tomb rider

 

swietny przyklad dlugoletniego wsparcia, az mi sie przypomnialo jak sciagalem swojego premiuma 20gb ze szwecji zaraz po swiatowej premierze (wyzionął ducha jak odpalilem na nim w dniu premiery gta4 xD)

Odnośnik do komentarza

Zdałem sobie dzisiaj sprawę, że w listopadzie X360 stuknie okrągłe dziesięć lat na rynku. Ciekaw jestem czy MS coś przyszykuje z tej okazji.

 

Limitowana edycje 360k konsol xbox one w szarym kolorze i z obowiazkowa wada hardwaru powodujaca rrod. Tak dla przypomnienia tych wspanialych chwil.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Na PS3 wychodzi jeszcze na wiosnę Atelier Shallie,w lecie Yakuza 5 po ang. Oprócz tego premierę wersji ang będą mieć Tales of Zestiria i Persona 5. Ja nie narzekam bo lubię j-rpg.

Teraz przypomniało mi się,że jeszcze będzie wydana bijatyka  Dengeki Bunko Fighting Climax i visual novel Steins;Gate. Jest też troszkę innych niszowych gierek.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ciekawa sytuacja, X360 stuknie już 10 lat, a Xboxa pierwszego uśmiercili po czterech latach, tak po prostu.

 

Wiedzą, że swoich klientów trzeba szanować a i zarobek z dużej bazy graczy nie smierdzi. Szkoda, że tak zje.bali reveal XO i ogólnie to jak zaprojektowali swojego next-gena bo będą walczyć do końca generacji gdzieś tam za ps4.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekawa sytuacja, X360 stuknie już 10 lat, a Xboxa pierwszego uśmiercili po czterech latach, tak po prostu.

 

To rynek uśmiercił pierwszego klocka. Słaba sprzedaż konsoli + jeszcze gorsza sprzedaż gier przez piractwo doprowadziły do tego, że MS w czasie krótkiego żywota konsoli zanotował na niej straty na poziomie 4-5 mld $.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy wiedza, ze to M$ odlaczyl respirator ale teraz okazuje sie, ze to nie wspaniala firma bila tylko zly rynek i piractwo. Na x360 oczywiscie piractwa nie bylo. Nikt nie umniejsza pierwszemu xowi, ale pisanie, ze support skonczyl sie nie z winy microsoftu to wpisywanie sie idealnie w retoryke tej firmy - co zlego to nie my, nasze pomysly sa najlepsze tylko wy ich nie ogarniacie, wiec to wasza wina.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No niestety MS nie robi nic charytatywnie i być może dlatego mają w ch.uj hajsu a sony boryka się problemami finansowymi. Takie życie, z punktu widzenia gracza sony robi to dobrze i ma szacunek graczy, MS ru.cha swoich klientów na hajs. Coś za coś. 

Odnośnik do komentarza

ludzie dalej mysla o MS jak o spasionym oblechu i windows 95, a prawda juz wyglada nieco inaczej

 

Microsoft Is The New Google, Google Is The Old Microsoft

 

http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2015/02/18/microsoft-google-swap/

 

minie troche czasu jak zmieni sie postrzeganie tej firmy w oczach statystycznego janusza

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

o_O 10 lat wsparcia dla konsoli i MS rucha swoich klientow xD sony mialo wspierac ps3 do 2020 i po 2013 cisza xD ale dba o graczy i ma szacunek xD

 

Dlatego piszę, z punktu widzenia graczy czy to tutaj na forum czy na neogafie (duh). Ja tak nie uważam w 2014 roku było kilka dobrych gier (głównie cross-genów) na 360, gry w goldzie są dobre, xbox live na 360 cały czas działa praktycznie niezawodnie, zniżek jest co chwile od cholery, w gry od MS ludzie cały czas łupią online jest dobrze. Nie ma powodów do narzekania. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wszyscy wiedza, ze to M$ odlaczyl respirator ale teraz okazuje sie, ze to nie wspaniala firma bila tylko zly rynek i piractwo. Na x360 oczywiscie piractwa nie bylo. Nikt nie umniejsza pierwszemu xowi, ale pisanie, ze support skonczyl sie nie z winy microsoftu to wpisywanie sie idealnie w retoryke tej firmy - co zlego to nie my, nasze pomysly sa najlepsze tylko wy ich nie ogarniacie, wiec to wasza wina.

 

Pierwszy klocek sprzedał się ledwo w liczbie 24 mln sztuk i w tym czasie przyniósł gigantyczne straty na poziomie 4-5 mld $. Dalsze ciągnięcie sprzętu, który generował straty na poziomie 1 mld $ rocznie doprowadziłoby pewnie do likwidacji Xbox'a jako marki.

 

Porównywanie klocka do X360 jest żałosne bo skala piractwa była nieporównywalnie mniejsza na X360 co potwierdzają wyniki sprzedaży gier, a sam X360 szybko zaczął generował zyski, które dopiero po paru latach wyrównały straty powstałe za czasów klocka.

 

Ale wiadomo, w świecie Mejma MS robi konsole dla zysku, a Sony i Nintendo charytatywnie i dla sportu   :reggie:

Odnośnik do komentarza

ja pjerdole ku,rwa mać. czeka mnie pewnie format i wszystkie sejwy nara i trofea z ostatnich paru gier (nie synchronizowane) też nara. tak, lubię trofea/acziwmenty. druga taka akcja, znowu bede pół godziny przypominał sobie hasło do PSN (którego znowu nie zapisałem iks ku,rwa de). ps3 gów,no obes,rane. a było tak pięknie wczoraj, kiedy napjerdalałem sobie w rayman origins (mega). jak żyć ?  

Odnośnik do komentarza

do chmury potrzeba plusa którego nie mam bo sie huyowy zrobił ostatnio, a poza tym nie moge normalnie uruchomić bo się odpala odtwarzanie systemu które sie ku,rwa zawiesza więc nie. pewnie chuy bombki i format  :frog:

 

hasła na maile nie dostane bo hasła do tamtego maila też nie pamiętam iksde

 

 

 

 

sprzedac ps3 i kupic x360?

 

no może bez przesady

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

 

 

 

sprzedac ps3 i kupic x360?

 

no może bez przesady

 

Wiesz ab(pipi)h.ując o wojnek konsolowych to serio takich cyrków nigdy nie miałem z 360, która przez 4 lata od kiedy mam elite wersje zawiesiła się 3 razy (w tym dwa razy na BF3) ps3 przez 2 miesiące użytkowania zawiesiło się chyba z 10 razy. Jakieś odbudowywanie bazy, formaty - nic z tego syfu. Wrzucasz płytkę, sciągasz patcha w 10 sekund i grasz prawie jak na generacji poprzedniej. Bez fanbojstwa to mówie, ps3 ma świetne gry ekskulzywne, ale jako konsola to bagno. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...