Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

DLC z tego co pamietam ma lub miala darmowe na psn, ale że byly jakieś cyrki z regionami to na PAL wersji ich nie odpalisz, na szczęscie na 360 nei ma takich problemów i cały czas wiszą na xbl za free

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ogólnie tak jak piszesz - na US PSS są dodatki cały czas, a na EU nie dali tłumacząc sie tym, że wczesniej dali MGRa do plusa i dodatki trzbea kupic sobie samemu. Ja kupiłem swoja kopię w premierę i jako-tako jestem psozkodowany że przez wersje z plusa nie dostałem ich for free jak reszta globu to za taką głupotę nie wesprę ich dodatków tylko kupiłem nówkę z us a dodatki już czekają na dysku.

Odnośnik do komentarza

Naszla mnie ochota na ninja gaiden... i teraz mam dylemat, sigma 1 czy sigma 2...

 

W 1nce mamy gore i brak debilnego luku na plecach, w 2jce nie ma gore i jest debilny luk na plecach, no ale system walki jest imo troszke lepszy i design miejscowek zostal mocno zroznicowany wzgledem jedynki. Co poczac? :beksa:

System walki lepszy w "dwójce"? Lepszy design i bardziej zroznicowane lokacje? :niedobrze:

Odnośnik do komentarza

No w 1nce oprocz pierwszych 2 chapterow to glownie smigamy po tym samym bezplciowym miescie przez wiekszosc czasu, w 2jce troche to zroznicowali. System walki fajnieszy pod tym wzgledem ze mamy potyczki z wieksza iloscia wrogow przez co mozna troche poszalec z combosami, gdzie w 1nce raczej vs 2-3 dopakowanych wrogow - wiec w sumie kto co woli, dlatego napisalem "imo troszke lepszy".

 

@Nobody

 

Wersja EU jest ocenzurowana wzgledem US? lol nawet nie wiedzialem, co dokladnie wycieli?

Odnośnik do komentarza

Eee takie cos to moge przezyc, choc w sumie nie rozumiem po kiego uja to zrobili, bardziej mnie w 2jce piecze dupa o to ze zrobili jakies fioletowe fontanny i znacznie stonowana krew ktora znika bardzo szybko, gdzie niby wersja "brzydsza" Xboxowa ma tone posoki pozostajacej na powierzchni nawet po walce, uwielbiam takie szczegoly w slasherach, marzy mi sie slasherek z dobrym systemem walki, ran po cieciach oraz chlapania krwi, ehhh, pewnie nigdy sie nie doczekam.

Odnośnik do komentarza

No dokladnie PC raczej to nie jest dobry kierunek, ale może Oni, X-Men Wolverine, Watchmen oba party(solidny chodziny beat'em up z co-opem w świecie strażników, raczej średniak ale brutalność i spoko uniwersum sprawiło, że się nie nudziłem), Foul Play no i wiadomo Fighting Force hehe


 

tutaj masz gameplay z foul playa, mnie raczej nie porwał ale jest spoko, na 360 jeszcze jest dishwasher oraz black night sword 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...