Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób Xbox zmienił branżę?

 

 

No właśnie oprócz wprowadzenia opłat za granie online, to nic mi innego nie przychodzi do głowy. Nawet nie jestem w stanie przypomnieć ani jednej dobrej gry ekskluzywnej (ForzaHaloGirsy przemilczę).

"Xbox zdefiniował konsole na nowo", to już naprawdę mocne proszki.

 

 

Naliczyłem dwie dobre gry, w tym jedną, która była czasowym exem. Coś słabo. Nigdy mnie Xbox nie przyciągnął grami i nie przyciągnie.

 

 

Dużo kolegów miało Xboxa, oczywiście wszyscy mieli spiraconego, bo do tego nadawała się tylko ta konsola. Nigdy mnie nie przekonał i nie przekona. Niestety nie jestem smakoszem linii produktów od Microsoftu.

 

 

No właśnie nie człowieku, nic nie straciłem, bo nie ma co, czaisz xd

No tak nie spodobało mu się, bardzo rzeczowe argumenty xD brakuje jeszcze napisania NIC NIE MA XBOXIE XBOX SMIEC nie grałem ale wiem.

Odnośnik do komentarza

360 za rządów Piotrka Moora to był niszczyciel gamingowych światów. Po raz pierwszy acziki, online na poziomie, megawygodny pad i gry w jakości przy której pocił się nie jeden pc. Oczywiście tak było na początku bo potem generacja się przeciągnęła, wymyślili Kinecta i wszystko poszło się yebac.

Odnośnik do komentarza

zmienil tamta generacje bo sony i microsoft zapatrzone w sukces komercyjny wii probowalo cos ukroic z tego tortu ale czy ja wiem czy az tak to rzutuje na obecna...bardziej rzutuje podlaczenie konsoli do neta i przyzwolenie na mikroplatnosci, obok plusow jaka daje siec czyli multiplayer i commnitty niestety dostalismy niedokonczone gierki, season passy i dlc

 

do tego im wiecej terafankow tym wiekszy koszt robienia gierek bo kazdy chce widziec coraz ladniejsze i fotorealistyczne gry, im drozsze gry tym coraz bardziej niebezpieczne jest wprowadzanie czegos innowacyjnego w grze lub produkcja nowych ip (ta generacja to totalna patologia pod tym wzgledem) - lepiej wydawcy wydac cos z znajomym gameplayem w juz znanej marce

Odnośnik do komentarza

to mnie rozkochalo od marca w switchu - ta innosc w podejsciu do gierek i niby juz utartych gatunkow ale zeby nie bylo to tez glownie wynika z tego, ze przez cale lata gralem na sonce, sonka z microsoftem ma blizniacze podejscie do aaa, czesto to sa wrecz reskiny w zalozeniach dlatego przeskok na cos tak innego jest tak pochlaniany przeze mnie

 

z drugiej strony jakby przez lata gral tylko na sprzecie nintendo to podejrzewam, ze jakbym przesiadl sie po tym czasie na pleya lub xboxa to tez bym tryskal z radosci bo to tez by bylo wtedy dla mnie te inne podejscie do gierek i przecieranie oczu ze zdziwienia, ze gry moga byc tak dopracowane graficznie

 

w kazdym badz razie kazdemu kto ma budzet i checi polecam przynajmniej sprawdzic cos innego poza blizniaczego kregu xbox/sony

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

dlatego ja i podejrzewam, że inni posiadacze konsol nintendo tak chetnie siegaja po ich tytuly, bo sa wlasnie inne niż te AAA tytuły na sprzęcie Sony i M$. ninny nie boi sie eksperymentow, nie leci a graficzka. Podobnież indyki

Indyki są też na obecnych konsolach i PC, nikt nikomu nie każe grać w zyebane AAA, co gonią za HDR-em, 4K i graficzką bez pomysłu na ciekawy gameplay.

Odnośnik do komentarza

Chu.ja prawda. Grałem w Shovel Knighta dawa razy na Vicie i PS4 i lepiej mi się grało przed TV. Też tak sobie wmawiałem ale jak człowiek zapomni o tych wszystkich technikaliach i wchłonie się w świat gry, to każdy sprzęt jest dobry bez względu na moc. Na TV mam duży ekran, lepsze pole widzenia. Na hanheldzie muszę być stale skupiony na tym małym ekranie. Choć takie granie ma swoje uroki nie powiem.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak kiedyś wracałem pociągiem i całą podróż grałem w Spelunky na Vicie, w pewnym momencie pociąg się zepsuł i kazali wszystkim wysiąść z pociągu i czekać  aż przyjedzie nowy skład. Ja niczego nie świadomy grałem w najlepsze w Spelunky na słuchawkach myśląc że to zwykły postój. Dopiero Pani konduktor która chodziła po przedziałach upewniała się czy wszyscy już wyszła, wybiła mnie z gry i opyerdalając kazała wychodzić z wagonu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...