Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już o dobrych promocjach mowa; kampania reklamowa najnowszego Wolfa to prawdziwe złoto. Nie przypominam sobie ostatnio czegoś równie dobrego. Można psioczyć na Bethesdę za to. czy kilka innych syfów, ale jako wydawca i spec od marketingu są obecnie w czołówce.

 

 

 

Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

SH4 moj pierwszy sh ogrywany na ps2. Wiec nie mialem odniesienia ale podobalo mi sie odkrywanie co tak naprawde sie stalo w tym pokoju. Wyczekiwalem kolejnej karteczki z fabula pod drzwiami jak gwiazdki. Za to zupelnie odbilem sie od SH3. Skonczylem doslownie raz i juz wiecej nigdy nie wrocilem. Slaba fabula, slabe zakonczenie, gra o zabijaniu potworow i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza

Prawda, trójeczka nie była najbardziej frapującą historią w serii, ale pod względem czysto horrorowym/ podeszła mi najbardziej. Każdy Silent mnie straszył, ale to trójkę wskazałbym jako najbardziej wycieńczającą psychicznie.

Odnośnik do komentarza

Mnie tez trojka najbardziej wjechala na psyche, ale to chyba przez te odglosy/ambienty. SH 4 miał kretynskie rozwiązania gejmplejowe, ale na mnie taka tematyka jak tam czy w serii Fatal Frame bardzo mocno działa i ciary wjezdzaly regularnie.

Generalnie fabula 1 i 3 i te okultystyczne klimaty to nie jest to co sobie jakos bardzo cenie, wole przyziemne i bardziej osobiste historie z innych części.

 

Homecoming zdecydowanie najgorsza czesc(z dupy powrzucane kultowe postaci) jedyne co była tam dobre to soundtrack https://www.youtube.com/watch?v=irHCF3IcaTw, a Downpour jest bardzo niedoceniony, nieliczac technicznej wartswy i marnego dizajnu potworkow to nie ma się czego wstydzić.

Bardzo fajne i pomysłowe misje poboczne, glowne tak samo maja patenty, których nie widziałem w innych grach oraz pelno smaczków, a fabularnie jeśli chodzi o serie ustawiłbym to tak:

 

-SH2

-SM

 

-PRZEPAŚĆ

 

-SH4

-Downpour

-SH1=Origins=SH3

-Homecoming

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy byly jakies pacze, ale oprocz klatkowania potrafila tez przycinac jakbys gral na przestarzałym kompie. Najgorzej bylo w momencie ulewy, bo nie dość, ze deszcz to jeszcze walka z grupa przeciwnikow i gierka sobie nie radzila.

Walka jest slaba, ale ten gatunek tak z reguly ma(niektórzy twierdza, ze to specjalnie bo nie grasz fajterem/zolnierzem, tylko zwykłym ananasem).

Jestem zdania, ze ta seria najlepiej smakuje na easy, a zagadki można sobie ustawić wyżej jeśli ktoś lubi się zaciąć.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Tez sie zgodze co do walki, padaka od pierwszej czesci. A proby tlumaczenia tego w ogole jakimis wymowkami to beczunia. W Homecoming przeciez gralismy zolnierzem i z walki nie pamietam nic. Tyle ze chyba jakies jedno kombo bylo dobre i sie je robilo do porzygu. Nie wspomne juz o braku odwrocenia osi kamery w pionie przez co wybierajac medium i tak mialem hard bo walczylem z widokiem.

Odnośnik do komentarza
U mnie w kolejności od najlepszej do najgorszej byłoby: 

-1

-2

-3

-Origins

-Homecoming

-4

-Shattered Memories

 

W SM nie mogłem zdzierżyć tych ciągłych ucieczek przed przytulasami manekinów już wolę tą anemiczną walkę. W ogóle to była bardzo inna odsłona.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

za robienie czegoś co się samemu określa "Dark Souls of" bym zsyłał do gułagów z miejscai nie chodzi tutaj że nie szanuję Dark Souls czy innych gierek FS, po prostu to określenie jest zje,bane

Twoja wypowiedź jest taka ostra i bezkompromisowa, istne Dark Souls forumowych postów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...