Skocz do zawartości

Przegapione okazje, błędne decyzje, pochopna sprzedaż


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

200 złotych z wliczoną wysyłką!

A w gratisie były dwie czarne memorki 251 bloków. Z kolei zamiast zwykłego kabla wizyjnego był porządny monster cable ze złotymi końcówkami, który ma też końcówkę do sprzętów Sony i pierwszego Xboksa - korzystam z niego regularnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie wystawiali różne wersalki ,telewizory,opony.Widziałem że stał stary automat do gier.Nie zatrzymałem się żeby go zabrać.Miejsce miałem bo busem jechałem.Miałem do zrobienia jeszcze jeden punkt i śpieszyłem się.Później okazało się że ten punkt dłużej jest czynny niż myślałem.

Do tej pory przeżywam to jak sobie przypomnę.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

200 złotych z wliczoną wysyłką!

A w gratisie były dwie czarne memorki 251 bloków. Z kolei zamiast zwykłego kabla wizyjnego był porządny monster cable ze złotymi końcówkami, który ma też końcówkę do sprzętów Sony i pierwszego Xboksa - korzystam z niego regularnie.

 

Może jakaś zdradzona żona wyprzedała kolekcję męża, a ten właśnie wisi na sznurze w piwnicy po tym jak się zorientował?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W złotej generacji miałem i grałem w kolejności: Xbox, GC i PS2. Z czasem GaCek poleciał za grosze (w Polsce używki były bardzo tanie), poleciało też PS2 Fat, ale po to, by kupić PS3, czego oczywiście nie żałuję, bo co chciałem z PS2 dograć, kupiłem w wersji na PS3 (HD Collection i te sprawy).

 

No ale ostał mi się pierwszy Xbox z padziorem i pełnym okablowaniem, nawet kilka gier jeszcze miałem. Wylądował w szafie, a jako że mały syn sąsiadki często prosił mnie o instalkę gierek na jego kompie, na którym i tak nic nie działało, jakoś żal mi się szkraba zrobiło i pomyślałem: "a ch.uj tam, po co się będzie kurzyć do końca świata, oddam dzieciakowi". Tak też zrobiłem, ale po jakimś czasie naszło mnie na nadrobienie kilku zaległości: Silent Hill 4, Conker, Shenmue 2 + filmiki z jedynki. No ale przecież oddałem, to nie odbiorę... Potem się dowiedziałem, że na komunię dostał "komputer do nauki". Czyli pewnie ten Xbox znów zaczął zbierać kurz, tyle że już nie u mnie. :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Tak jak mija czas to coraz bardziej żałuję, że przepuściłem jakieś pół roku temu okazję na komplet Pokemon Crystal: całość z wysyłką za jakieś 150zł. Nie miałem jeszcze wtedy wyrobionego tiku, że jak jest okazja to nie ma się co zastanawiać i ktoś mi to oczywiście zgarnął sprzed nosa. A teraz to mniej niż 250zł jest cięęężko znaleźć :frog:

Odnośnik do komentarza

Mi ostatnio z olx nie udało się kupić Dreamcasta z padem, dwoma memorkami i okablowaniem za 80 zł. Już miałem robić przelew ale typ napisał że ktoś kto niby wcześniej z nim gadał się odezwał i jemu sprzeda bo był pierwszy ;(

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Ja żałuję że swojego PS2 Fata kupiłem za jakieś 150 zeta rok temu, jak za 300 zł widziałem full komplet z grami, dwoma padami, memorkami i z monitorem dedykowanym pod PS2!!!

Kur.wa!!! A jeszcze ten fat ma laser do wymiany, oryginały czyta, ale z FF X PL ma problem :/

Weź w końcu wymień te PS2, już chyba od roku piszesz o uszkodzonym laserze  :gayos:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...