Skocz do zawartości

Przegapione okazje, błędne decyzje, pochopna sprzedaż


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temacik bo jestem przekonany ze nie tylko ja w życiu gracza popelnilem wiele błędów, sprzedałem te gry ktorych nie powinieniem, nie kupilem czegos okazyjnie itp itd. Temacik do waszych historii zwiazanych z kolekcjami gier oraz tym czego żałujecie w swoim zyciu gracza.

 

Dla przykładu ja zaczne, oto kilka rzeczy których mocno żałuje:

 

Sto lat temu wymienilem Suikoden PAL na GTA 2.

 

Sprzedanie Afromanowi Final Fantasy Tactics na GBA ktore zakupilem sto lat temu od stoodio w stanie perfekcyjnym 3xA. Równiez jemu sprzedalem Sword of Mana na GBA. Głupota nie zna granic.

 

Rok 2009, Carrefour, Warszawa, Bemowo. Zakupy z żona, dział gier sie wyprzedawał i nie wiem skad mieli 2 sztuki Zelda Twilight Princess na Gamecube za 69zl nowe w folii. Byłem wtedy ignorantem na Gamecube i nie kupiłem tego myslac ze I TAK NIE MAM GAMECUBE'A HAHAHAH :( :( :(. A skad to mieli to do dzisiaj mnie zastanawia, moze na magazynie im zalegalo, moze pomylili z wersja Wii, ale to na 100% byla wersja gamecube.

 

Żałuje ze sprzedalem czesc gier na Dreamcasta w stanie niemal perfekcyjnym, w tym Shenmue 2, Skies of Arcadia, Soul Calibur, Time Stalkers. Boli oj boli.

Odnośnik do komentarza

Ja to samo PSX i PS2 (tyle gier). Gierki na GameBoya, wszystko w pudełkach angliki.

Wtedy byłem biedakiem i nie dałbym rady bez wymianek i odsprzedawania. Dlatego teraz nie kolekcjonuje, bo wiem co miałem i już tego nie odzyskam.

 

:(

 

EDIT:

rayos, nie zapomnij o wy(pipi)anych gierkach do kosza :(

Odnośnik do komentarza

Ja najczesciej zaluje, ze czegos nie kupilem, jak sie zaraz potem okazuje, ze juz tego nie bedzie, albo cena kosmicznie skacze.

 

Np. Zaluje ze nie kupilem steelbooka do xenoblade, bo kosztowal 150zl, a teraz pewnie z 500.

 

Zaluje, ze nie kupipem kinecta przed polska premiera xbone bo chodzily nawet po 150zl, a teraz ponad 4 stowy.

 

Itd :P

Odnośnik do komentarza

Nigdy nic nie kolekcjonowałem, ale chyba najbardziej żałuję sprzedania GBA SP, zwłaszcza że kupiłem nówkę sztukę prosto ze sklepu, wersja srebrna, teraz dzieci by miały...

 

Aktualnie choćby konsola miała przeleżeć w szafie, to jej nie sprzedam, a byłem bardzo blisko pozbycia się PS2.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Najbardziej na dany moment szkoda mi setu Saturna z masą gier i Virtua Cop z pistoletem. Wszystko w pudłach w nieskazitelnym stanie. Do dziś jak trafię na zdjęcia które wtedy robiłem do aukcji to mnie trzęsie ze złości nad własną głupotą.

Odnośnik do komentarza

Do dziś w brodę sobie będę pluć:

 

na allegro, z rok temu pojawił się Metroid Prime Trilogy (niemieckie papiery itd) na WiiU Wii, stan miętowy - za 20 zł.

 

Nie było żadnego zdjęcia na aukcji, no to od razu napisałem do gościa, czy może dać zdjęcia.

 

To była najgorsza decyzja ever. Mogłem zaryzykować, 20 zł to nie majątek...

 

Koleś odpisał mi po 5 minutach, podsyłając zdjęcia. Stan taki jak napisałem wyżej.

 

Od razu wchodzę na stronę z towarem, a tam już ktoś kupił dosłownie parę sekund wcześniej...

 

:frog:

 

Żałuję też sprzedania Ipoda shuffle 2 gen, PSOne i GBA SP w limitowanej edycji Zeldy (co prawda, po 2 latach znowu kupiłem tego SPka, no ale w gorszym stanie niż mój) po to by kupić PS3...

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Ostatnio przegapiłem trylogie Ojca Chrzestnego na blu-ray za 70 zł na allegro..

Błędem było kupienie drugi raz Ghosts na X1 za 80 zł. Prawie martwe multi, do tego brak map z DLC na głównej liście. Żałuję bo za 80 zł mógłbym mieć EA ACCESS na rok..

Najgorzej jednak wspominam wymianę mojego PSP na Kinect do X360. Dalej czuję sentyment do tej konsoli

Odnośnik do komentarza

 

Do dziś w brodę sobie będę pluć:

 

na allegro, z rok temu pojawił się Metroid Prime Trilogy (niemieckie papiery itd) na WiiU, stan miętowy - za 20 zł.

 

WAT_gif_by_Ryla_Sehn.gif

 

 

Wiem, ale...20zl? Za 20zl to moze byc nawet wersja bez jezyka lol :D Bralbym bez pytania.

 

Co się tak dziwisz, dlatego założyłeś ten temat.

Odnośnik do komentarza

Dobry wątek, bardzo bolesny. Czytam wasze posty i mnie trzęsie normalnie :) Łącze się w bólu i dodaję swoją smutną historię... ehhh...

 

Dawno temu sprzedałem kolekcję gier na PC, piękne kartonowe boksy, miętowe komplety. No i trudno, ale wśród nich były Silent Hille 2 i 3, MGSy 1 i 2 oraz Resident Evil 3 Nemesis  :facepalmz: :facepalmz: :facepalmz:  :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

Rok 2009, Carrefour, Warszawa, Bemowo. Zakupy z żona, dział gier sie wyprzedawał i nie wiem skad mieli 2 sztuki Zelda Twilight Princess na Gamecube za 69zl nowe w folii. Byłem wtedy ignorantem na Gamecube i nie kupiłem tego myslac ze I TAK NIE MAM GAMECUBE'A HAHAHAH :( :( :(. A skad to mieli to do dzisiaj mnie zastanawia, moze na magazynie im zalegalo, moze pomylili z wersja Wii, ale to na 100% byla wersja gamecube.

 

To mnie potwornie zasmuciło, koszmar, taka okazja!

<przytula Veliusa>

 

Sprzedałem zielonego GBMicro, Gacka z kolekcją Zeld

 

To też straszna historia. ZIELONY MICRO?! GACEK Z ZELDAM?! Koszmar!

<przytula Ragusa>

 

Gierki na GameBoya, wszystko w pudełkach angliki.

 

No i to też mnie zasmuciło, komplety na GameBoya, łomatko!

<przytula MichAelisa>

Odnośnik do komentarza

Najgorsze decyzje to Far Cry 2 na PS3 na premierę, który zapowiadał się miodnie, a okazał się szrotem i sprzedaż Batllefield BC2 chwilę przed wyjściem dodatku Vietnam.

 

Niby złą decyzją był zakup Vity, bo zupełnie mi nie odpowiada biblioteka gier, ale te kilka dni się pobawiłem konsolą i nazachwycałem mozliwościami konsoli. Stratny na niej nie byłem, ale ta konsola to jest dla mnie największy nonsens w historii tej branży. JAK MOŻNA NIE WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁU TAKIEJ KONSOLI? Shootery, RPGi i sandboxy powinny się wylewać z tej konsoli jak zajechane prostytuty z burdelu o 6 rano.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...