Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Chłopaki jakie 3d :banderas: ". Tak to powinno działać od początku. Ja już nie wyłącze. Jakość wykonania konsoli super, nic nie trzeszczy. Nowe guziki są takie jakby bardziej miękkie i zaje,biste. Wracam się do niego przytulać.

Odnośnik do komentarza

Konsolka w tym momencie się ładuję. Odpaliłem na chwilkę Pokemony Y i Zeldę. Efekt 3D jest świetny, lepszy niż się spodziewałem, szczególnie w Zeldzie. Kolor złoty konsolki limitowanej jest lepszy w rzeczywistości niż na zdjęciach. Świetnie to wszystko wygląda. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Zdjęcia podeślę w późniejszym czasie do tematu z zakupami growymi. :)

Odnośnik do komentarza

Przemokniety karton lezy obok drzwi. Pusty. Notatka od glupiego angielskiego liston...o przepraszam, nieudolnego dostarczyciela przesylek, glosi, ze zostawil paczke nad drzwiami.

 

Jakis zlamas capnal mojego NNDSa i sie bawi. Jutro telefon, a w poniedzialek rozpetam pieklo na poczcie.

 

Współczuje z całego serca. Tez mi z powodu glupiego listonosza zayebali paczke, ale tam była tylko gra, a u Ciebie to grubsza sprawa :frog:

Odnośnik do komentarza

Przemokniety karton lezy obok drzwi. Pusty. Notatka od glupiego angielskiego liston...o przepraszam, nieudolnego dostarczyciela przesylek, glosi, ze zostawil paczke nad drzwiami.

 

Jakis zlamas capnal mojego NNDSa i sie bawi. Jutro telefon, a w poniedzialek rozpetam pieklo na poczcie.

 

dmORQlF.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem jakim trzeba byc zyebem malinowym, zeby taka kiche odstawic. Kolo postapil niezgodnie z prawem wiec zrobie wszystko, zeby poniosl konsekwencje. Odzyskam kase, albo zazadam odkupienia towaru. Mam to yebane "awizo". Wysmaruje nim twarz kobity na poczcie, zeby nie miala watpliwosci. Najgorsze jest to, ze jutro i w niedziele pracuje po 12h wiec nic nie wskóram procz telefonu wyrazajacego moja chec mordu i zniszczenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...