Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate ONLINE (ustawki, kody, rozmowy itp)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

google talk (a ostatnio gooogle hangouts)

web-google-hangouts-icon.png

to taki mały czat (troche jak GG) wbudowany w gmaila i w androida, można pisac zarówno na kompie jak i na komorce.

w androida jest wbudowane, a na iphona też można pobrać za darmo - loginem jest mail na gmailu. jak ktoś nie chce podawać prywatnego to może założyć nowy (ja chyba tak zrobie)

 

 

na gmailu po lewej stronie są kontakty do tej appki

enable.jpg

 

 

jeśli ktoś nie ma smartfona to może korzystać na kompie chociaż to mniejsza wygoda jeśli chodzi o odbiór powiadomień, ale jeśli będzie chciał coś wysłać do innych to spokojnie może i wtedy dostaniemy to na komorku

 

 

appka pozwala tez na rozmowy głosowe i video, chociaż tej opcji nie sprawdzałem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

troche wczoraj rushowaliśmy, ale zarazem nie na siłe tylko dla przyjemności grania, chociaż ja bym pofarmił jeszcze bracha.

 

narsacylle moge pomoc oczywiscie -zreszta cokolwiek tutaj nie zapytacie to odpowiem "spoko moge pomóc"

 

chociaz dodam że przydało by sie 3-4 graczy na nasacylle, wczoraj poszliśmy na żabe na HR dla testów i naprawde mocny skok dmg, gunnera zabijała jednym ciosem, a blademasterom zabierała ok 70% życia. narsacylla moze byc nawet trudniejsza w naszych obecnych zbrojach

 

i btw co chcesz z niej zrobić? ten kijek z trucizną ulepszyć?

 

 

 

w ogole wczoraj była niezła zabawa :D

chyba opcja z tym google hangouts nieźle sie sprawdziła, wydogniej sie pisało niż na 3dsie. chociaż głosowa rozmowa była by jeszcze lepsza

 

i w sumie to nei chciał bym dziś rushować przez HR - wiem że zaraz już sie zrobi trudniej i nie bedziemy tak gwałtownie iść do przodu ale mimo wszystko moglibyśmy troszke spowolnić bieg do góry i porobić też poboczne rzeczy, żeby sie nie okazało że za tydzień dojdziemy do końca gry xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

były dobre akcje, nie chwaląc sie 2 razy udało mi sie zdjąć z powietrza chyba tigrexa i losa za pomocą wyskoku podczas szarży z lancą :D

 

ale najbardziej mi sie podobało jak ktoś rzucił flasha na uciekającego losa. gdybyśmy mieli komunikacje głosową to by brzmiało tak:

los kuśtyka w celu ucieczki, biegne przed niego i kłade pułapkę, zatrzymał sie dokładnie na niej ale wzbił się do góry zanim skończyłem ją kłaść

ja: kuuuuuuuuuuuuuuuurwa!! odleciał pół sekundy za szybko (w myślach: teraz bedziemy go ganiać i godzine czekać na położenie nowej pułapki)

nagle leci flash i los spada z nieba prosto w pułapke

ja: FUCK YEAH!!!! dziekuje ci kozaku który rzuciłeś flasha!!!! to było boskie! :D:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...