Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate ONLINE (ustawki, kody, rozmowy itp)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

A garuge wczesniej chciałeś. Co z nią?

i btw ktory masz hr? Bo mym mamy juz 6 chyba. W tym tygodniu robilismy

 

btw ja tez musze wiecej sergiosa pofarmic bo narazie tylko 2 razy zabilem. A domyslam sie ze jak robisz zbrojeto zabiles go juz conajmniej kilka razy - ustaliles jajakąś sensowną taktyke i broń?

Odnośnik do komentarza

sns  kirina? ile mniejwiecej walka ci zajmuje?

 

pytam o to bo sam też będę go chciał pofarmić i to pewnie mocno

co prawda raczej zbroi nie będę robił ale ulepszenie młota a potem LGB+ulepszenie, napewno troche farmienia bedzie potrzbne

 

 

kurnaaa właśnie doczytałem że do ulepszenia potrzeba części z czerwonego tigrexa

table_flip.jpg

 

wcześniej myślałem że z brute tigrexa którego zabilem juz 2 razy i spoko moglbym jeszcze troche pozabijać.

ale molten tigrex bedzie dostępny dopiero na końcu HR wiec i tak szybko nie ulepsze młota

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kurde. wybrać alkohol ponad monstera?

 

to tak jak móc uprawiać seks z piękną kobietą i zamiast tego iść pić z kolegami

 

 

 

jeśli nikogo nie będzie to ja pewnie też sie napije troche wieczorem, ale najpierw musze pofarmić kilka rzeczy :D

 

 

btw jak tam the order? pewnie już przeszedłeś, dobry był?

czy tylko grafika dobra a wszystko inne słabe? tak jak mowią xboty? czy pozostałe elementy też mogą być?

pewnie tak czy siak gra jest za krótka i z tym ciężko sie kłócić zwłaszcza mając porównanie z MH - za 150zł gramy już ponad 100 godzin i dopiero zaczynamy

 

a order pewnie z 250zł i po 6 godzinach koniec... ? tak właśnie było czy może jednak lepiej?

Odnośnik do komentarza

kurde ale mi sie dziś przyfarciło na sam koniec.

 

pod koniec męczyliśmy troche azure losa, a na samym końcu zwykłego, chciałem ulepszyć bowguna i potrzebowałem zwyklego los carpence, wing i ruby. no i po 2 runach udało mi sie to zdobyć i sie rozstaliśmy z shenem.

poszedłem do kowala zobaczyć co i jak i kurde - dawno nie miałem takiej sytuacji, w ogole nie pamiętam żebym kiedyś miał chociaż być może było dawno temu.

no a co sie stało?

ulepszam sobie tego bowguna i... patrze kolejna wersja jest na biało a nie na szaro. okazuje sie że odrazu moge ulepszyć drugi raz bo miałem materiały z azure losa (a akurat broń zmieniła kolor na niebieski i zaczełą wymagać z niego rzeczy) no wiec w wielkim zdziwieniu i ucieszeniu ulepszam drugi raz.... i kurde znowu na biało!! :D odrazu mogłem ulepszyć też 3 raz pod rząd bo mialem wcześniej kompletnym przypadkiem wyfarmione rzeczy z graviosa, azuure, i nawet z morgana elder dragon blood ;d

 

nie wiem czy kiedyś miałem tak że mogłem odrazu ulepszyć broń o 3 poziomy kompletnym przypadkiem. i mówie tu o broni wysokiego poziomu, bo wiadomo jakieś pierwsze prostackie bronie będąc już na HR to można ulepszyć z 7 pod rząd bo sie poprostu robilo dużo questów i ma sie te machality czy inne monster bone L.

ale żeby 3 razy pod rząd ulepszyć wymagającą broń jak ten LBG z losa. to kurde niezly fart:D

kolejne ulepszenie wymaga już materiałów z G-ranku, wiec ulepszyłem do pełna tyle ile dało się na HR :D

(pipi) naprawde fart jak chu:obama:

 

a bowgunik losa całkiem przyjemny żeby nie powiedzieć za(pipi)iaszczy

dobry dmg, z długą lufą ponad 300dmg jak na bowgun to sporo

3 rodzaje ammo w rapid fire

normal2 - czyli najlepszy normal 3x pocisk, i mieści aż 6 naboi w magazynku

fire - też 3x pocisk i 6 naboi w magazynku

te 6 ammo to dużo bo bardzo często bowguny mają tak że ammo które ma rapid fire ma bardzo mały magazynek na 2-3 pociski

 

już 2 powyższe to super sprawa ale..

no i nakoniec perełka clust lvl1 rapid fire x3 pociski! co prawda tylko lvl1 ale w sumie jest też plus - można to kupić w sklepie, a 2 i 3 lvl potrzebuje ryb do wytworzenia.

no ale więc- clust można trzymać 9 pocisków w inventory, rapid fire x3 powoduje że mamy 27 tych pocisków, i jakże one pięknie dają czasu. poszedłem dla zabawy na HR magale z tym bowgunem. najpierw waliłem fire ammo i bylo spoko, ale po paru minutach przypomniałem sobie że mam też rapid na clust. i co to sie zaczeło dziać - nie dość że jakieś 2 serie clusta na morde złamały jej rogi, to zaraz potem kilka kolejnych pocisków ogłuszyjo ją niczym młot!

 

no za(pipi)ista zabawka ten bowgun ;D

 

w dodatku wygląda jak minigun jak sie doczepi lufe

RathplusBowgun.png

jedyny zawód to to że lufy się nie kręcą tak jak w bowgunie z seltasa

 

btw screen powyżej chyba jest z mh3tri na wii - odrazu widać różnice w jakości wykonania tej broni - tekstury, odblaski i lufy wyglądają znacznie lepiej...

dlatego mimo że mh4u to niezaprzeczalnie GOTY to żal troche że nie wyszła na jakąś sensowną konsole. przecież dziś nawet komórki są z 5 razy silniejsze niż 3ds...

 

swoją drogą chyba jednak kupie to (pipi) obesrane new3dsa.... nie chce ale musze.. xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

owocna gra była :D

 

jak by co moge pofarmić teo, kushale, dalmadura, ukanlosa itp jutro

 

dalmadur niezły typ, pół kilometra długości

 

 

hej azure - ta lanca z ancient sharda czy jest naprawde tak długa na jaką wygląda? tzn czy ma taki wielki zasięg? bo w unite tylko wizualnie była długa alegdy sie atakowało samą końcówką to nic sie nie dzialo, trzeba bylo sie troche przybliżyć. ciekawe czy to poprawili bo jej zasięg jest kozacki

Odnośnik do komentarza

Rozwaliles te rogi teostry? Moze uspimy ja i bomby na morde.

(pipi) a nie bomby, jeden z runów to był własnie sleep bombing, wpakowałem z 10-12 bomb L+ w głowe w trakcie uśpienia i nawet wtedy rogi sie nie złamały, jakieś (pipi) kompletne :/

 

nie wiem dlaczego ale sam jestem na to wkurzony mocno

 

ogolnie rogi sie mogą złamać dopiero jak teo ma ok 30% życia, ale podobno wcześniej narasta im licznik złamania, i jak dojdzie do końca to "czeka" aż życie zejdzie do odpowiednio niskiego poziomu i wtedy możliwośc złamania jest odblokowywana i wystarczy jeden cios żeby złamać.

jak bombardowałem ile wleźie, nawet kiedy już kulała i poszła spać sama z siebie to obudziłem ją bombami L+ na ryj i tez kurde nic to nie dało.

 

wkurza mnie to jak cholera

ale nie wiem jak to obejść

 

oczywiście moge iść na seep bombing ale ostrzegam że to nie jest pewna metoda.

 

i przyznam też że obawiam sie że znowu ktoś ją będzie budził przypadkiem zanim połozymy bomby :/

no ale mam fajny mieczyk ze sleep oraz zbroje status+2 i ładnie wchodzi usypianie, wiec możemy sprbobować

 

Moim zdaniem to wpływa znacznie na grę

 

no ja też bym nie chciał grać z cheaterami dlatego gram tylko z ekipą z forum

 

btw dziewczyna grająca w MH to moja kandydatka na żone numer jeden xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...