Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate ONLINE (ustawki, kody, rozmowy itp)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec końców gotów jestem do gry o standardowej ósmej. Firana ma już ekipę, więc tylko ty, Yano, zostajesz do ewentualnego multi. W tygodniu raczej nie będę miał neta i będę głównie singla robił. Fajnie by było, jakbyście trochę poczekali na mnie w Gathering Hall, przynajmniej Dalamadura nie zróbcie, chciałbym dziewiczo z innymi ludźmi podejść do niego.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

no mowilem wam ze jak garuga weszla na 31lvl to zaczeła wymagać hr6, jak widać kirin nawet hr8 wymaga... no cóż. kilka jest tego typu przypadków ktore nie pozwalają poszaleć ;p

 

 

ja jeszcze musze jednego monoblosa zrobić i moge iść na multi. bylem na zakupach  robilem kolacje. jeszcze 15 min na zabicie i wchodze online

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no troche bys zrobił ;P ale ona ma spory przyrost tolerancji na trutke wiec jednak nie jest to najbardziej opłacalna taktyka

 

 

 

 

a my z firaną, we dwóch, po dłuuuugich przygotowaniach ciachneliśmy urgent z black graviosem, co prawda tylko raz więc ja go jeszcze nie mam, ale już odpuściłem na dziś robienie go drugi raz.

 

przygotowania serio byly długie ale zrobiłem zbroje z lagombi dla gunnera z evade dist up i  kilkoma pomniejszymi skillami i LBG z seltasa. a potem jeszcze z pół godziny obczajania skilli i co dopchać, robienia ammo itp.

 

walka poszła dosyć łatwo dzięki tym długim przygotowanim - obaj byliśmy gunnerami, i obaj graliśmy ostrożnie (bo black grav strzela laserem na wszystkie strony, każde miejsce przed nim a nawet obok niego nie jest bezpieczne), i firana usypiał gościa - ze 4-5 razy zasną, i obrywał bombami+ po ryju, na ostanim uśpieniu już nam sie skończyły bomby ;p

ja z kolei go zatruwałem co też dosyć szybko sie dało zrobić bo miałem rapid fire z poison.

no i w międzyczasie troche waliłem do pudpie water ammo

 

no i w sumie padł w ok 10 minut, więc jak na takiego s(pipi)iela szybko i sprawinie.

 

 

i jak by ktoś chciał zeby iść na niego z blademasterem to nie radze. 90% broni nawet nie dosięgnie mu do jaj taki jest wielki. a my nawet nie trafiliśmy na specjalnie wielkiego

 

jutro jestem gotowy go poniewierać ponownie jak by ktoś chciał :D

 

pozdro firana - dobrze sie dzis spisalismy!! :banderas::obama:

Odnośnik do komentarza

Odbija sie pewnie wiec zadajesz pojedyncze ciosy a to spowalnia zstruwanue.

Dostsje 300dmg na zatrucie a zycia ma ok 3000. Trutka nie wystarczy.

 

jak chcesz to sprobuj blademasterem ale latwo nie bedzie. Nie dosc ze odbija i ze jego wielkosc pozwala atakowac tylko nogi to jeszcze dochodzi ryzyko stania pod nim powodu gazów i szarży

Odnośnik do komentarza

Co prawda w singlu(różnią się czymś jeszcze oprócz różnicy w HP?), ale stłukłem go(kijkiem lel),

w singlu mają też mniej siły z tego co widzialem, życie i siła to główne różnice

 

też kijkiem biłem ale zwykłego grava na normalu, wskakiwanie na plecy spoko sprawa, ale oprócz skoku wszystkie inne ciosy sie odbijały ;p

Odnośnik do komentarza

owocna gra dziś byla ;D

 

zrobiliśmy 2 razy grava i weszlismy na HR6

 

wydropił mi los plate :D (zawsze mniałem pecha do niego od czasów jedynki, a teraz wypadł w shiny :D)

 

wyfarmiliśmy wkurzającą seltas queen  i ulepszyłem LGB kóry posłużył do zabicia grava (LGB + kijek = ok 12 min walki, jak by było 4 graczy z czego 3 z wodnym LGB pewnie mozna by zejść grubo poniżej 10 min)

 

ulepszyłem sobie HH by grać muzyczki i w ogole mam niezły set do ghaterignu

ghatering +20

divine whim +15

speed ghater +10

 

i jego wariacja do noszenia jajek i kamieni

- transporter

- maestro (żeby muzyczka HH na staminę starczała na całą drogę)

- heat res (można biegać po wulkanie bez cool drina

- speed ghater

- ghateriing+1

ten ostatni jest możliwy dzięki temu że HH blangogi po ulepszeniu ma 3 sloty na kamyki

 

a w ostatnim queście noszenia 4 powderstone (płonących kamieni) który swoją drogą był nieźle stresujący ale udalo sie go zrobić we 2 (w towarzystwie wściekłego rathalosa), wydropił mi ancient hammer i demons isle czyli niezły LGB z rusted shard

i jeszcze golden egg dostałem ktory kosztuje 20.000 co mi sie cudownie przydało bo dziś znowu wydałem mase pieniedzy i zszedłem do zera parawie

 

tylko mam pytanie - ten quest z 4 powdersotone co powinien odblokować? ulepszenie czegoś -żarcia? sklepu? bo u mnie chyba nic nie odblokował. czyżby sie mialo okazać że tak samo jak urgent - quest odblokowuje tylko tej osobie która go zakładała? to by było dosyć wredne..

Odnośnik do komentarza

bo to mial byc quest z sootstone ore 4* ;p

 

nawet jesli tylko jednej osobie odblokuje, w co watpie, to tylko jedna osoba w hali wystarczy zeby wszyscy miely jedzenie na wyzszym poziomie

 

a ja wczoraj zaliczylem rage quit, juz wnosilem ten kamien do gore i rathalos na drugiej stronie lokacji odwrocony tylem nagle teleportowal sie prosto na mnie z pazurami + combo do smierci

mialem pare takich sytuacji juz z teleportacja potwora, to zwykly lag, ale w tej sytuacji mialem ochote wyje,bac konsole przez okno ;_;

Odnośnik do komentarza

Nie pamietam nazwy kamieni ale robilismy to co trzeba.

 

Po quescie powinna byc informacja "you unlocked better food" ja tego nie mialem

 

a w ogole to za drugim podejściem to juz ogarnelismy dupe i rzucalismy w losa flash bombami bez tego masakra by byla.

 

a jak ty oberwales to zaraz potem ja tez bylem na scianie i dostalem fireballa z drugiego konca mapy. Mialem kamere wycentrowana na losie wiec widzialem jak pieknie leci przez całą lokacje prosto we mnie

 

ale z flasami sie udalo. Chociaz lazenie 4 razy w ta i z powrotem to stresująca zabawa.

 

ale bardzo przydatny jest skill pokarmowy supercat. Pozwala oberwac lekkim ciosem i nie upuscic jajka. Sam dostalem podczas wspinaczki od ioprey i mnie nie zrzucilo więc sie bardzo ucieszylem.

oczywiscie los i tak przewraca ale male potworki da sie znieść

Odnośnik do komentarza

żeby pocisnąć do g-ranka to nie bedzie aż tak łatwo raczej, wypada zrobić jakies sensowne bronie z końcówki high ranka, osobiście dla siebie myślę głównie o broniach bracha na początek, i za ich pomocą przebijać się dalej, być może przy odrobinie szczęścia wymienie je na broń teostry. tak czy siak kolejny raz przekonuje sie że wybuchy są bardzo skuteczne i ułatwiają walkę

 

ale obecnie większość moich broni nadal ma zielony pasek ostrości, jednak wypadało by minimum niebieski mieć jak sie idzie na koncówke highranka, oczywiście biały jeszcze lepszy ale o sobiście nie mam pomysłu na HRową zbroje z sharpness+1

 

 

tak czy siak wychodze z pracy i jestem chętny do gry

 

magale moge farmić, nigdy nie zaszkodzi bo bronie z dragonem już niedługo mogą byc bardzo przydatne

Odnośnik do komentarza

dziś piątek, jutro weekend i można spać dłużej -

jak tam - kto z naszej 4 osobowej ekipy planuje grać dziś wieczór/noc?

czy idziecie na jakies imprezy zamiast nerdzić jak na łowce przystało? XD

 

pytam bo chętnie zagram, ale jeśli by sie okazalo że nikt nie gra to może pogram troche a potem wieczoram sie napije czegoś ;)

 

jeśli o rzeczy na które mam chęć/potrzebe to np (w kolejności od wielkości potrzb xD)

famienie bracha - złamanie rąk i głowy

farmienie rathalosa - obcinanie ogona i łapanie - potrzbuje ruby

farmienie garugi - złamanie dzioba

farmienie magali (przy mocnym skupieniu się na złamaniu rogów - nie mam żadnego feelera+ czyli rogów HR a juz kilka magali na HR zabiliśmy przecież)

 

po ulepszeniu broni z bracha reszta bedzie szła lepiej dlatego on na początek

 

 

ale oczywiście inne rzeczy też jestem gotów robić

 

 

wczoraj mnie wywalało kilka razy prawie tak jak gurmecję, nie wiem czemu, reset routera który kiedyś pomógł wczoraj pomógł tylko na 15 min

tak czy srak mam nadzieje że to był jednorazowy przypadek i dziś bedzie ok

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...