Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate ONLINE (ustawki, kody, rozmowy itp)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

To faktycznie lipa. A jaki masz net? Ja przed wczoraj tak miałem że mnie wywaliło 3 razy z rzędu. No ale się wkurzyłem, ruszyłem zadek do somsiedniego pokoju, zrestartowałem modem i pomogło. Niestety, net mam niby dobry (dość stabilne łącze 30Mbit) ale modem raz na jakiś czas łapie coś takiego że ciągle zrywa połączenia o jedyne co wtedy mu pomaga to właśnie restart. Już się nawet zastanawiam czy tego nie zgłosić w ramach reklamacji. W końcu to sprzęt operatora kablówki więc może niech łaskawie wymienią na nowy. Tyle tylko że mam tam całą kupę różnych konfiguracji których nie chce mi się przerabiać na innym sprzęcie, bo przecież każdy model musi mieć inny soft i inny interfejs, tak co by umilić życie użytkownikowi :/

Odnośnik do komentarza

trzeba kolejny HR zrobić do grava

czy już wbiłeś 5HR?

 

by wczoraj z dashjahdjk doszliśmy do urgenta pink ian, ale poszliśmy juz spac

 

 

 

edit kurde być moze bede musial w weekend do pracy przyjść na pare godzin, szef ma jakąś prezentacje jednostki zrobić dla głównych władców i sie cyka i mam mu pomagać..

ale mam nadzieje że ogarniemy to dziś i jutro

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

http://www.gamefaqs.com/boards/762804-monster-hunter-4-ultimate/71227044

 

tu ludzie piszą o ustaiwaniu stałego IP i dnsów, i o podaniu numeru błedu do helpdesku nintendo z pytaniem o pomoc

 

nie są to bezposrednie sposoby rozwiązania problemu tylko zgadywanie ale może warto coś pokombinować

 

 

serio coś jest nie tak bo sam widzisz - nas wyrzuca mniejwiecej raz na wieczór, czyli też czasami, jednak raz na pare grubych godzin. a u ciebie rzeczywiście jest wkurzająco często, wręcz co 2-3 questy...

 

chciał bym ci jakos pomoc ale sam nie jestem kepsertem, może spróbuj w dziale PC albo nintendo podpytać, może pecetowcy coś doradzą a może nintendowcy też mieli problemy podobne i znaleźli rozwiązanie

Odnośnik do komentarza

masz guild questa ? ;d fajnie! można by porobić

 

jakie bronie mozna z niego uzyskać?

 

brakuje mi jednej HR narsacylli do sensownego zrobienia sleep snsa, kolejne ulepszenie potem wymaga HR dzioba yan garugi więc napewno szybko to nie wpadnie xD

ale to co można zrobić to powinno dawać rade

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja mam garuge chyba juz na 22 lvl. Bo wczoraj ja farmilem. Jestem chteny do farmienia. Niestety.dopiero sie obidzilem. Ale zaraz się dpalam gre

 

przydalo by się wiecej osób bo haruga dosyc mocna jest. Na hr jak przeskoczy bedzie pogrom.. wnioskuje po tym jak jest na tym obecnym lvlu. Da sie farmic ale jest dosyc trudno jesli przeskok na hr da jej skok dmg to bedzie jazda

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja musze jeszcze 2 monoblosy zabić na singlu. I kusi dobicie do sergiosa ale pewnie dzis tego nie zrobie.

 

bede tez musial na jakies niecale 2h wyjsc na zakupy

 

oprocz tego jak zawsze jestem chetny do gry

 

Kiedy mniewjeicej bedziecie chcieli grac? Postaram sie te zakupy zrobic niedlugo by ok 17 byc w domu gotowy do gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...