Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate ONLINE (ustawki, kody, rozmowy itp)


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

(...)

Moim zdaniem to wpływa znacznie na grę

 

no ja też bym nie chciał grać z cheaterami dlatego gram tylko z ekipą z forum

 

btw dziewczyna grająca w MH to moja kandydatka na żone numer jeden xD

 

 

Ja jestem jedynie damskim awatarem na forum o gierkach. Po taką dziewczynę to chyba do Japonii musisz ;-)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to wpływa znacznie na grę, jak się dowiaduję, że nie wygrałam uczciwie bo któryś palant z coopa mi ułatwił.

Kiedyś usunęłam sejwa 45h z Borderlands 2, w którym znajomy miał pistolet infinite ammo, który - jak się okazało - zdobył kantem.

to blacklist + wychodz z lobby jesli ktos ma haxowany gear

albo kick jesli jestes hostem

poza tym ludzie ktorzy uzywaja oszukanych setow w 99 na 100 przypadkach sa absolutnie beznadziejni

mh to gra gdzie noob z najlepszym setem bedzie mial problemy ze slabym przeciwnikiem a dobry gracz moze zabijac bez zadnej zbroi

 

 

 

btw yano

eldery potrzebowaly dragona do zlamania rogow

Edytowane przez firana140
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To do niekończącej się historii rogów Teostry- w singlu je rozwaliłem GSem z Magali, od święta tłukąc po łbie, ale zwykle z pełnego rozmachu. To tyle...

 

A co do multi- o kuhwa, piękne to było z Dalamadurem, jakaż majestatyczna walka... Szczerze to na filmikach z YT wyglądał średnio graficznie, ale w rzeczywistości całkiem nieźle jak na tą część, w ogóle im dłużej gram, tym bardziej jestem pod wrażeniem grafiki(LOOOOL-wszyscy), chociaż oczywiście załamują mnie czasem zwierzęta w tle 3 FPS, ale ogólnie... Chyba radocha z gry wpływa na odbiór ogólny...

 

Ale trza trochę przystopować, teraz do poniedziałku mnie w kraju nie będzie, a potem no... będzie czas, ale mniej, sorry ludzie, ale oprócz weekendów niczego nie gwarantuję.

Odnośnik do komentarza

no ja bede chetny do gry jak zawsze :D

 czego ci brakuje do kija?

 

podpowiem ci ze kij z malagai do ulepszenia robaka wymaga kilka:

frog -  lokacja 1 na zimowej mapie (w kępie roślin)

speartuna - lokacja 2 też na zimowej mapie, łowienie ryb (po lewej stronie od wejścia jest łowisko)

 

są to dosyć proste do zdobycia rzeczy ale raczej nikt ich nie ma przy sobie bo są nietypowe i przypadkiem sie raczej na nie nie trafia

 

speartuna wygląda jak miecznik, wielka ryba z długim kolcem na ryju, można wchodzić i wychodzić z lokacji aż sie na nią trafi

przy okazji ta ryba pozwala też zrobić GSa w krztałcie ryby.

swoją drogą ten rybny miecz był już kiedyś w starych MH i powraca teraz

ale kurde niestety nie powrócił mój ulubiony młot z MH2 na ps2

czyli anchor hammer

Golden_Dyed_Anchor_Hammer.jpg

 

kurde tak fajnie wyglądał :D

a pamiętam że w MH2 bardzo dziwnie sie go zdobywało. normalnie wiekszość broni wystarczy zdobyć odpowiednie materiały i można je zrobić w sklepie i już.

ale w przypadku tego młota nie dało sie tak. trzeba było zabić plescioha ze złotą koroną i wtedy jakiś facet w wiosce dawał nam młot.

kurde męczyłem sie dosłownie godzinami walczyć z plesem, wtedy nie znałem detali o co chodzi z wielkością bo to była nowość w mh2 a grałem po japońsku więc pierwsze kilkanaście walk poprostu przechodziłem normalnie nie wiedząc że moge po wyglądzie ocenić czy jest duży czy mały i jeśli jest mały to nie warto zabijać. no ale po wielu próbach w końcu spotkałem wielkiego plesa i zdołałem go zabić (co bylo bardzo trudne w tamyych czasach) i zdobyłem kotwice :D

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze jestem jedyna osoba ktora opanowala turlanie sie przez hip check plesiotha lol

byl wku,rwiajacy ale troche praktyki i luz

 

 

 

jestem online zamierzam farmic HR garuge

jesli lobby by przypadkiem wolalo haslo to 7243 nie pamietam czy wyhaczylem exclude friends

 

 

 

 

 

 

 

a co do lowienia ryb, ze skillem felyn fisher nie trzeba miec przynet (chyba ze na cos specyficzngo), wystarczy ta defaultowa z nieskonczona iloscia, fisher daje spore okienko na reakcje

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...