Opublikowano 29 kwietnia 20231 r zapatrzył się na tyłek Ferrari , w sumie szkoda bo jak na niego dobrze jechał
Opublikowano 29 kwietnia 20231 r Sprint jak Sprint, bez większych emocji, chociaż Rus się pchał jak sam Max kiedyś [emoji14]
Opublikowano 30 kwietnia 20231 r Ahh, trochę chyba za wcześnie Maxa ściągnęli, no ale z Ferrari upora się szybko, pytanie jak z Perezem będzie.
Opublikowano 30 kwietnia 20231 r Perez dowiezie to jego tor. Red bulle już 10 sec przewagi nad reszta stawki kosmiczna przewaga Edytowane 30 kwietnia 20231 r przez Kaczi
Opublikowano 30 kwietnia 20231 r Max mu nie odpuści. Jak Perez nie zrobi dużej przewagi to ten zacznie go w końcu cisnąć pewnie. Dopiero połowa, jeszcze dużo się może wydarzyć [emoji14]Jednak Max zaczyna sporo tracić, szkoda.
Opublikowano 30 kwietnia 20231 r Trochę nudny wyścig ale mam wrażenie że nawet jakby Max nie miał tego pechowego pit stopa to Checo i tak by go objechał
Opublikowano 1 maja 20231 r Też mi się wydaje, że samochód bezpieczeństwa dużo nie zmienił, Checo szybko zbliżał się do Maxa na tym pierwszym stincie i pierwszy pit był trochę wymuszony dlatego taki szybki. Gdyby Perez tak nie cisnął to pewnie Max został by jeszcze kilka kołek i safety car by mu nie przeszkodził. Kwestia jest tylko tak, czy Checo dał by radę przeskoczyć Maxa po tych pierwszych pit stopach, bo gdyby miał wyprzedzić go na torze to różnie by to mogło być, choć z tym ich kosmicznym DRS może była by to formalność. Szkoda ze Alnonso nie poradził sobie z Ferrari na końcu. Co do nowego formatu, to nie jestem do końca fanem, niby więcej ścigania ale nie ma tych emocji w oczekiwaniu na wyścig.
Opublikowano 6 maja 20231 r Ahh, szkoda że jeszcze nikt Rusa nie wyrzucił poza 10. Bottas wchodzi do Q3, a Ham nie. Piękne widoki [emoji16]
Opublikowano 6 maja 20231 r No to LEC załatwił kwali... Ależ będzie burdel na wyjeździe. Edit.Nie będzie wyjazdu nawet, fajrant.
Opublikowano 6 maja 20231 r Jeden błąd Maxa, a miał dobre tempo, klasyk eklerka i 9 miejsce. Trochę się zdziwiłem, że nie puścili Maxa wcześniej.
Opublikowano 6 maja 20231 r Nie kumam na co czekali, miałby pusty tor bo wszyscy byli w boxach. Na normalnym torze bym powiedział, że na luzie Max odrobi, ale tutaj jest ciasno, więc różnie może być.
Opublikowano 6 maja 20231 r Swoją drogą, za zrobienie czerwonej flagi podczas kwalifikacji powinna być cofka na ostatnie miejsce, nie rozumiem dlaczego poprzednie czasy zostają, kiedy psujesz całe kwafilkacje innym kierowcom.
Opublikowano 6 maja 20231 r Istnieje mała szansa, że może popadać jutro. Na stronie F1 dają 60% szans na deszcz, no ale na kwali dawali 40%, a tu słonko waliło, także tego... Ale byłoby jeszcze ciekawej w każdym razie [emoji14]
Opublikowano 7 maja 20231 r 7 minut temu, D.B. Cooper napisał: Max to jest bestia. Perez już pewnie osrany Tym bolidem to on nawet w Monaco przebiłby się do top 3 startując z końca.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.