Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

No Alonso walnął mimo wszystko świetny czas dzisiaj, ale wiadomo jak te czasy z testów można traktować.

W ogóle to jak ktoś się zastanawia na F1 TV, to brać w ciemno. Tu jest tyle dobra za tak śmieszną kwotę, że głowa mała. Pełne relacje z toru, żadnych reklam, masa dodatkowego contentu dla fanów F1.

Co jednak mnie najbardziej urzekło to wszystkie sezony F1, aż do lat 70-tych. Zawsze chciałem sobie zrobić taki maraton przez erę Laudy, Senny, Schumachera. Nie wiem czy mi ten rok wystarczy

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Patricko napisał:

W ogóle to jak ktoś się zastanawia na F1 TV, to brać w ciemno. Tu jest tyle dobra za tak śmieszną kwotę, że głowa mała. Pełne relacje z toru, żadnych reklam, masa dodatkowego contentu dla fanów F1.

Oby jeszcze dodali google tłumacza do napisów :) Są napisy i to na żywo, ale potrafią uciekać pod ekran (gdy nie jest 16:9). Tłumacz google wystarcza, oglądam tak jeden serial z napisami ang przetłumaczonymi, wiadomo dużo błędów, ale i tak łatwiej (mimo że Mike to nie mikrofon itp, ale łatwiej zrozumieć gdy 90% jest dobrze, resztę skoryguję w locie).

 

Zobaczymy czy będzie Viaplay na warezach, ja nie będę oglądać, za to będę bardzo polecał. Za podniesienie ceny z 14 zł na 54 zł się należy (44 nic nie zmienia, bo to 528 za realnie 10 miesięcy z 12).

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że to tylko testy ale słychać opinie że Aston zrobił duży postęp. No i dzisiejszy czas Maxa tylko sekundę wolniejszy niż w ubiegłym roku w kwalifikacjach. Ciekawe jakie będę robić czasy na miękkich. 

Ta Blondyna na Viaplay nie ma podjazdu do Aldony. Jakoś dziwnie mówi. Za to bardzo przyjemnie słuchało się jakiego gościa właśnie z Aldona popołudniu ale nie wiem jak się nazywa. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Patricko napisał:

F1 Pro. 40€ vs 500 zł? Jak ktoś nie ma problemu z angielskim to nie ma się co zastanawiać.

Ja mam, ale z napisami dam radę (w 4:3 nie zasłaniają ekranu, np. czasów).

 

Ale i bez nie zapłaciłbym złodziejom z VIA. 54 zł za 6 godzin czyli rzędu 1100 zł miesięcznie dla typowego oglądacza TV po 4h. Nie ważne, że mnie stać, każdego stać na zapałkę za 1 tys zł, ale więcej osób obije pysk sprzedawcy niż kupi (mimo, że dowolnie wysoka cena jest legalna a pobicie nie).

20 godzin temu, MaZZeo napisał:

No właśnie, gdzie oglądacie tym roku? F1 Pro czy Viaplay?

Zapomniałeś o warezach, będą popularne (większość osób straciło F1 w TV / przez neta Eleven, wp). Ja nie będę oglądać, bo po co drugi raz skoro już raz to obejrzę na F1 Pro, ktoś pewnie to wrzuci z Via i bardzo dobrze, za tak złodziejską cenę się należy.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dobra e koledzy sprawa jest poważna :cebula:. Nie wiem czy wiecie ale Totalsportek przestał streamować F1 jak i ogólnie piłkę kopaną. Jako że sky jest w uj drogi a VPN plus F1TV wyjdzie mi pewnie w podobnych pieniądzach. F1TV w UK nie odbiera jako że na UK Sky ma wyłączność do nadawnia w UK Formuły. Więc wpiszcie proszę  dobre linki gdzie w dobrej jakości można oglądać lub ewentualnie tanio po kosztach. Dzięki i pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...