Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak mnie wkooooooorvia glaskanie po glowie Hamitona. 

Co ten chlop odwala? Jestes na wolniejszej, zuzytej oponie, Albon ma jeszcze 7-8 kolek, zeby Cie lyknac, jestes pol auta za chlopem na zakrecie... no i nie odpusci...

Ja wiem, ze trzeba byc troche zadziorem, zeby wygrywac w F1 (troche tego brakowalo Bottasowi np. w poprzednich latach), ale zepsuc drugie podium Albonowi w trzech ostatnich wyscigach?

Ja sie zastanawiam czy te manewry nie maja akcentu rasistowskie, moze jakie #ADM? #AsianDriversMatter? Czy to dlatego, ze Albon jest Tajem? Nieladnie Lewis, nieladnie...

 

Poza tym porownanie:

- GP Kanady, Vettel wraca na tor, nie kompromituje wyscigu Hamiltonowi... 5 sekund kary

- GP Brazylii 19 i Austrii 20, Hamilton kompromituje wyscig Albonowi, chlop laduje na ostatniej pozycji w stawce w obu przypadkach, HAM +5 sek,

 

Ech, cieszy podium Leclerca, za(pipi)ista robota Norrisa, duet McLarena to najciekawszy team w stawce pod wzgledem osobowosci i tak jak cieszylem sie dla Sainza w GP Brazylii, tak mysle kazdy kto sledzi F1 usmiechnal sie pod nosem jak MemMonster zszedl ponizej 5 sekund do Hamiltona.

Cieszy tez, ze Bottas sie postawil, biorac pod uwage dominacje Mietka (na tej samej oponie, nawet omijajac krawezniki odjezdali..), cieszy, ze Fin moze sie postawi Hamiltonowi, aby walka o 7dmy tytul nie byla spacerkiem dla Lewisa. 

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

czy Bottas ma jaja by mu się postawić, a przede wszystkim zespołowi, jak Rosberg to szczerze wątpię. jeżeli sezon będzie się układał pod Ham'a to znowu będzie tylko skrzydłowym z przebłyskami. lubię gościa, dobrze jeździ ale #2 ma wyryte na czole.

generalnie spoko komunikaty radiowe dzisiaj były. między innymi Kimi i jego WTF z kołem + konwersacje w Mercu - Lewis, nie jeździj po tarce a w odpowiedzi "ale on mocniej po nich jeździ" :rotfl: brakowało mi tego cyrku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...