Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Ło panie, za dużo do opowiadania, to trzeba zobaczyć. Ferrari zgon, Ham i Antonio wjechali do zamkniętych boksów, Bottas co nie potrafi jeździć bez magicznych trybów silnika, czerwona flaga po dzwonie Eklerki. To tak na szybko.

 

Szacun dla Pierra że się nie obsrał i utrzymał restart. Zasłużył chłopak. W RB pewnie trochę żałują podmianki za Albona, który ma słaby sezon.

 

Czekam na Mugello. Tam gwoździe do trumny Ferrari będą wyjątkowo głośno wbijane.

Odnośnik do komentarza

Vettel zachował sie jak stary pies jedynak do którego Pan przyniósł szczeniaczka. Odwalał schizy na torze, żeby zwrócić uwage na siebie, że to on jest numero primo w tym teamo bo przekraczał granicę, wielokrotnie, żeby pokazać Eklerkowi gdzie jego miejsce a jedyne co pokazał to debilizm oraz piękne bączki. W Astonie będzie numerem 1 i 3/4 więc raczej mu nie odyebie. Chociaż też nie jestem tego pewny, bezdomny Ocon zdobył fotel w Renault a odzywa sie do swojego inżyniera i do Cyryla jak do paziów. 

 

Będę śledzić Vettela w Astonie z dużym zainteresowaniem. Podejrzewam, że będzie generatorem punktów ale czy będzie ponad Strolem to nie mam pojęcia 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i Lewis zbiera dalej karniaki. Jeszcze dwa punkty i odpocznie, a ma na ich wyłapanie cztery wyścigi. Poza tym jak na 14ty sezon, to słabo zna przepisy, skoro chciał doliczyć karę po wyścigu. Natomiast co do RP, to karma is e bicz. Dają synkowi te poprawki, a on je namiętnie rozbija. Ciekawe, czy za dwa tygodnie znowu dostanie apgrejd jako jedyny, jeśli tylko jeden wyprodukują. Brawo dla nich, niech dalej klepią Lensa po pleckach, to wyjdzie im napewno na zdrowie. Już się nie mogę doczekać przyszłego sezonu i doskonałej pary kierowców w zespole. Na pewno spindoktor i kraszmaster będą walczyć z Mercedesem o miszcza :potter:

Odnośnik do komentarza
No i Lewis zbiera dalej karniaki. Jeszcze dwa punkty i odpocznie, a ma na ich wyłapanie cztery wyścigi. Poza tym jak na 14ty sezon, to słabo zna przepisy, skoro chciał doliczyć karę po wyścigu. Natomiast co do RP, to karma is e bicz. Dają synkowi te poprawki, a on je namiętnie rozbija. Ciekawe, czy za dwa tygodnie znowu dostanie apgrejd jako jedyny, jeśli tylko jeden wyprodukują. Brawo dla nich, niech dalej klepią Lensa po pleckach, to wyjdzie im napewno na zdrowie. Już się nie mogę doczekać przyszłego sezonu i doskonałej pary kierowców w zespole. Na pewno spindoktor i kraszmaster będą walczyć z Mercedesem o miszcza :potter:
Stroll się nie rozbił, tylko wjechał w niego Leclerc (identycznie jak Hamilton w Albona w Brazylii bodajże i wtedy dostał za to karę a tutaj Charles nie dostał nic). Miał znacznie lepszy start od Pereza i na pierwszym zakręcie jechali obok siebie. Jestem pewien, że dojechałby na metę obok niego.

Śmieszy mnie to jak ktoś patrzy na Strolla jedynie pod kątem tego kim jest jego ojciec. Trzeba mieć klapki na oczach, żeby nie zauważyć, że jest to dobry kierowca.
Będziemy mieli okazję to zobaczyć w przyszłym sezonie. Sam jestem fanem Vettela ale może mieć problemy z tym płatnym kierowcą.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...