Skocz do zawartości

Trine 3


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Wygląda świetnie, bardzo dobrze wypadają też fragmenty gdy kamera cofa się za postać, dodatkowe możliwości zawsze na plus.

 

No mi własnie to nieodpowiada zbytnio bo przypomina budżetową platformówke 3D fajnie jak było wszystko w widoku 2D z grafiką 3D

Odnośnik do komentarza

Widać, że chcą trochę namieszać i postanowili pobawić się dalej ilością 3D w 3D :). Jestem świeżo po ograniu 1 i 2 na PS4 i kwiczę o więcej. Gra szczególnie lśni w co-op - masa śmiechu i kombinowania. Mocno kibicuje i przyjmę na klatę wszelkie zmiany i nowości, bo w sumie po co Twórcy mają się ograniczać tylko do dodania nowych tekstur i zagadek. 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Z racji promocji na psn, kupiłem dzisiaj Trine3 za 16.50zł. Za tą cenę grzechem było nie spróbować, zwłaszcza, że w poprzednich częściach mam platynki. Z cześci na cześć seria stawała się coraz bardziej casual friendly a przy części trzeciej przeżywa apogeum w tej kwestii. Ograłem 4 chaptery dzisiaj rano w dosłownie parę godzin i z tego co widzę na psn to połowa gry, :reggie:.  Nie liczę oczywiście tych dodatkowych etapów. Trochę szybko to poszło. Szkoda, że zniknęły przedmioty i jakieś statystyki, wszystko zostało uproszczone w negatywnym sensie włącznie ze sterowaniem. Dawniej Złodziejką mi się grało najlepiej, a teraz jest dosyć ciężko przez inaczej rozwiązaną sprawę strzelania i korzystania z liny z hakiem. Wszystkie umiejki postacie mają już na starcie, nie ma co odblokowywać. Równowaga między postaciami została zachowana i w równym stopniu pogramy czarodziejem czy resztą ekipy. Pierwsza cześc kulała pod tym względem, w drugiej było to poprawione, w trójce jest na tą chwilę idealnie. Razi mnie słaby design przeciwników, fajniejsze były gobliny w dwójce. Poza tym gameplay jest fajny, daje sporo funu, a graficznie gra jest przepiękna, momentami wydaje mi się, że aż zbyt jaskrawa. Pierwszy etap rycerzem kopie jaja pod względem oprawy, naprawdę jest ślicznie.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Niedawno ograłem Trine 3 i to jest dosłownie gówno. Problemem nie tyle jest "pełne 3D" co problemy ze sterowaniem, z określaniem postaci w przestrzeni, z lokowaniem na hakach itd. Do tego zero ukrytych butelek i niski poziom trudności. Zupełnie jakby twórcy dostali amnezji i nie pamiętali, że wcześniej zrobili Trine i Trine 2... Oby czwórka trzymała poziom, patrząc po trailerach nadzieja na to jest.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...