Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazali jakis projekt z doopy, a wy robicie poruszenie jakby to byl nowy Monster Hunter.

 

Bo dopóki nie zapowiedzą 5-tki z dużą rewolucją w serii to mogą sobie ostatnie odsłony w odbyt wsadzić bo coraz bardziej odcinają kupony, vide: XX, po prostu marzę o tym aby wyłożyć kolejne 160zł tylko po to aby zagrać dwoma nowymi stylami dla hunter'ów a pływania pod wodą (i chyba w ogóle) jak pozbyli się od 4-rki tak dalej nie ma. Więc czym się tutaj podniecać?

Odnośnik do komentarza

MY BODY IS READY

 

kurier z whisky, cola, energetykami i chipsami już zamówiony, garnitur poleci do pralni, zeby swiezy przywdziać, budzik na 3:30 nastawiony :banderas:

 

Na chuy wstajesz o 3:30 jak u nas to się rozpocznie o 5-tej rano?  :mog:

4:45 - Oblekę się kocykiem i będę wyczekiwał tej zacnej chwili albo wścieku macicy albo euforii (obstawiam i tak to pierwsze - mój hype jest zawsze za wysoki). 

Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie napalał: ani nie wyznaczono tu żadnego trendu, ani nie zapowiedziano czegoś co miałoby wstrząsnąć światem. Liczę na Poki, Zeldę i pewnie ogłoszenie masy konwersji. Jedyne co mnie interesuje to cena tego ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza

Yooka-Laylee przestaje być tworzona na Wii U z powodu "problemów technicznych". Świetnie. Gra która od samego początku była tworzona z myślą o Wii U nie zostanie finalnie na nią wydana. jestem kur.wa

 

W Ś C I E K Ł Y :[ :[ :[ :[ :[

 

Za to potwierdzili premierę gry -  11 kwietnia i są zainteresowani stworzeniem wersji na Switcha.

 

http://www.nintendolife.com/news/2016/12/yooka-laylee_rattles_away_from_wii_u_release

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Myślę, że zaczną to robić niezależnie od sukcesu NXa. Brutalna prawda jest taka, że kieszonsolki umarły śmiercią naturalną, a telefony są co raz bardziej przystosowane do grania (specjalne nakładki, konwersje klasyków, pady bluetooth).

Odnośnik do komentarza

 

 

Yooka-Laylee przestaje być tworzona na Wii U z powodu "problemów technicznych". Świetnie. Gra która od samego początku była tworzona z myślą o Wii U nie zostanie finalnie na nią wydana. jestem kur.wa

 

W Ś C I E K Ł Y :[ :[ :[ :[ :[

 

Za to potwierdzili premierę gry - 11 kwietnia i są zainteresowani stworzeniem wersji na Switcha.

 

http://www.nintendolife.com/news/2016/12/yooka-laylee_rattles_away_from_wii_u_release

 

Beka fhói.
Odnośnik do komentarza

To jest oczywiste że pewnie od dłuższego czasu Playtonic pracuje nad Yooka-Laylee na Switcha ale polecieli w chuya z niewydawaniem gry na Wii U. Tak zapewniali że po to sami nad tą wersją pracują aby była najlepsza jak to jest tylko możliwe, gra zresztą na PS4 jakoś graficznie nie urzeka, więc to nie jest tytuł z którym Wii U by sobie nie poradziło ale oczywiście liczy się kasa. Nintendo jest teraz łase aby każdy możliwy developer przyniósł coś na Switcha to śmiało poświęcają Wii U, choć niesmak pozostaje tym bardziej jestem też pewien iż Bloodstained i Little Devil Inside też przerzucą na Switcha. 

 

Ja tam wstanę bo i tak wstałbym co najwyżej godzinę później więc mogę śmiało obejrzec, tym bardziej że później ciężko będzie uniknąć news'ów z prezentacji a ja lubię ze społecznością oglądać takie rzeczy na zywo, choć po ostatnich Directach nie napalam się na nic (oprócz Zeldy). 

 

P.S. @Rayos ja Cię mogę co najwyżej w odpowiedni kaftan ubrać co byś swojego telewizora nie uszkodził  :sorcerer:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Milion patentów

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1325344

 

Widać jak działają zatrzaski na joy-conach, widac ze maja styki do laczenia z ekranem i jakies dodatkowe przyciski, generalnie - wsio widac i czekam jak ktos szybko zrobi 3D model na podstawie tych aptentow ;)

 

+ info, jakoby w środku miał być Maxwell a nie Pascal + w patentach widać coś w stylu headsetu VR w które wsuwamy tablet :P

 

original.jpg

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

No nie do końca. Venturebeat się odezwało i podają iż najpewniej jest to Maxwell ale znacznie bardziej podrasowany od podstawowych wersji (i tego co było w Android Shield) i że najbliżej mu jest do XOne a nie do PS4. Podyktowali to tym iż Pascal potrzebuje większego chłodzenia i większej przestrzeni niż to co oferuje w zasadzie ekran Switcha no i Pascal za późno się pojawił. Ale patrząc na obecny rynek wcale bym się nie zdziwił jeżeli pojawi się za 2/3 lata podrasowany Switch jadący na Pascalu. Nawet jeżeli wyjdzie tak jak coraz więcej plotek mówi o mocy 1TFLOPa to konsola nie będzie miała się czego wstydzić. Odpowiednia optymalizacja, narzędzia i bezproblemowa architektura to klucz do szybkiego i łatwiejszego developingu. 

 

Jeżeli gry będą stały graficznie na poziomie Seasons of Heavens i coraz więcej firm pójdzie za From Software (liczę na tego DS3) to konsolka będzie chodliwym towarem. Nintendo tym razem nie czeka jak z Wii U i to im się opłaci bo wypełni lukę high-endowego mobilnego sprzętu o mocy zbliżonej do XOne a to już i tak robi wrażenie. No i sam jestem ciekaw jak architektura stworzona wyłącznie przez Nvidie może się wykazać na rynku jak swego czasu przy pierwszym Xboxie.

 

No i nie zapominajmy iż Nvidia stanęła przed dużą szansą ponownie zaistnieć na rynku konsol (sam CEO Nvidii liczy na 20-letnią współpracę z Big N), którą olało MS i Sony. Nvidia zresztą miała w tym samym czasie wypuścić zupełnie nowego Shielda ale zrezygnowało na rzecz Switcha więc współpraca musi być nad wyraz owocna skoro zrezygnowali z własnego sprzętu. Ale mam tylko nadzieje iż tym razem bez problemu w styczniu dowiemy się pełnej specyfikacji. 

 

Jakby ktoś chciał poczytać to zostawiam linka do artykułu:

http://venturebeat.com/2016/12/14/nintendo-switch-specs-less-powerful-than-playstation-4/

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

No Venturebeat się odezwało i podają iż najpewniej jest to Maxwell ale znacznie bardziej podrasowany od podstawowych wersji i tego co było w Android Shield. Z tego co wychodzi to nawet jeżeli konsola będzie miała ten 1TFLOP to i tak pozamiata. 

 

Jakoś trudno mi uwierzyć by mieli zrobić układ o takiej mocy w de facto mobilnym urządzeniu. No zobaczymy az pojawi sie oficjalna specyfikacja, ale patrząc na sprawność energetyczną TEGRY w obecnej formie to jakoś nie wierze by mieli dać 1TFLOP to SWITCHa

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Nie słyszałem żeby ktoś narzekał na grafikę na WiiU, a tutaj ma być jeszcze więcej mocy. Oczywiście o różnicach względem 3DSa nie wspomnę bo będzie kolosalna. Taki sprzęt w kieszeni o mocy Xbona to :banderas: Nie ma sensu porównywać do ps4 pro czy skorpio bo tam większość mocy idzie w rozdzialke która na Switchu i tak będzie 720/1080p.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...