Skocz do zawartości

Fast And Furious Cinematic Universe


szejdj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie wyszedlem z pokazu.

Co w tym filmie sie wyrabia to :obama: Poziom rozpier.dolu bije 5 i 6 razem wziete. Granice absurdu kolejny raz przekroczone.

Ale wiecie co? Zayebiscie mi sie ogladalo. :cool::lapka:

Piekne pozegnanie Paula.

Daje :obama: :obama: :obama: :obama: /5

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

tez wróciłem z seansu, wszystko jest czego można sie spodziewać po filmie akcji, końcówka wzruszająca, nie powiem, gul mi skakał, szlochy na sali potiwerdzone, kumpel mówił, że jak był dzień wcześniej to też podobno jakieś płacze były, nieźle pożegnali paula

 

 

btw przy końcówce jak się rozjeżdżali droga też układała się w 7, nie wiem czy taki smaczek czy po prostu tak wyszło, ale raczej to pierwsze

 

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
Wybrałem się na ten film bo tylko to grali w kinie 4xd w Warszawce i pomyślałem że film sie nadaję do sprawdzenia możliwości tego kina. 

Sam film idiotyczny doszczętnie, ja rozumiem że szybcy i wściekli to taki odpowiednik Call of Duty kina , ale to było  zdecydowanie  za głupie. 

 

Ocena:

 

Gdybym oglądał film w domu na laptopie 3/10

Sceny akcji 6/10

Sceny akcji w kinie 4xd 8/10

 

Polecam

Odnośnik do komentarza

Obejrzenie poprzednich części to mus. Ja sobie zrobiłem przypomnienie w ciągu ostatniego tygodnia z praktycznie wszystkich części oprócz Tokio Drift, gdzie tylko jedna scena jest kluczowa, a który obejrzałem z 4 razy chyba. Nawiązań jest mnóstwo i każda część po kolei nawiązuje do poprzednich. Także Butt walnij sobie maratonik jak ja i leć na 7.

 

Co do samego filmu to

piękne pożegnanie Paula, łezka się w oku zakręciła.

 

See you again Paul...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie z kina wróciłem i dla mnie najlepsza część po jedynce. No tak akcje z kosmosu i w ogóle bez logiki ale to taki właśnie film. To nie ambitne dzieło a rozrywka dla mas jak avengers. Tutaj logiki się nie szuka. Film od początku do końca świetnie się ogląda a końcowy tribiute dla Paula to najlepszy tribiute filmowy jaki widziałem.  POLECAM  7/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...