Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

To Czezky cos malo gral w Girsy skoro nie mial okazji grac z ludzmi ktorzy kosili na padzie.

Yhm, to wez moze kaz grac typom ktorzy "kosili na padzie" np. w CSa i kozakow z PCta :pawel:

No ciekawe ile by ugrali konsolarze.

Spiesze z odpowiedzia - nic.

W sensie - kompletnie nic.

Odnośnik do komentarza

 

To Czezky cos malo gral w Girsy skoro nie mial okazji grac z ludzmi ktorzy kosili na padzie.

Yhm, to wez moze kaz grac typom ktorzy "kosili na padzie" np. w CSa i kozakow z PCta :pawel:

No ciekawe ile by ugrali konsolarze.

Spiesze z odpowiedzia - nic.

W sensie - kompletnie nic.

Nie mam czasu.

 

Remaster dobry bedzie i na pewno potrzebny. Dla mnie jedyny argument zakupu xone.

Odnośnik do komentarza

nie wiem nad czym tu się zastanawiać, pewnie gearsy bedą tak samo wyglądać na PC i xboxie, a społeczność wiadomo że będzie ogromna na XONE niż na steam gdzie będzie grała garstka typów, pewno nawet bez mikrofonów. Ins nie rób jaj z tą wersją na blachę.

Odnośnik do komentarza

pewnie gearsy bedą tak samo wyglądać na PC i xboxie

Nie licząc 4K (to i tak nie dla mnie) i lepszego antyaliasingu to tak, będą tak samo wyglądać xD

 

Kupię raczej na X1, bo wątpie, że na PC będą osobne listy dla ludzi grających na padzie.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Grałem w betę, wprawdzie z 10 czy 15 rundek chyba no ale coś tam pograłem. Tekstury były średnie, a ząbki gdzieniegdzie się pojawiały. Coś słabo z twoimi oczami. Ogólnie oprawa taka sobie, zarówno technicznie jak i w kwestii designu. Mam nadzieję, że singla nie spaprzą.

 

No ale grało się wybornie :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Po 15 sekundach na prwno wszystkie zabki i bledy wypatrzyles z beta. Ja tam nic zlego nie zauwazylem .

Bo teraz się w grygra tylko po to aby ząbków szukać :D 

Osobiście w ostatni dzień bety spędziłem 12godzin wraz z kolega napierdzielając. I jakoś ząbków itd nie zauważyłem. Pewnie dlatego gdyż świetnie się bawiłem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...