Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

 

LoL, to nieźle musieli zyebać ten remaster. Przecież 1 była najszybszą częścią w multi.

 

BUAHAHAHAHA  Że co?

 

ps. Ja to się podaję, za nerwowy jestem, Po drugim podejściu mam dość tej bety :(

 

 

Że jajco. Jeśl uważasz, że 3jka, albo nie daj boże ten balas 2jka, była dla Ciebie szybsza, to chyba grałeś w inną grę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Widziałem screeny z multi. Świetnie to wygląda. Myślałem, że pójdą na łatwiznę, a to praktycznie remake :) W singlu też widziałem jakieś porównania i chyba jeszcze lepiej to wygląda tyle, że "-60 FPS". Wyląduje w kolekcji na 100%. Ciekawe czy wcześniejsze informacje o bonusowych komiksach są prawdziwe.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

:obama:

 

Od dawna chciałem sobie ograć jedynkę i dwójkę na przyzwoitych poziomach trudności (na początku przygody z X360 ograne chyba na casualu), ale jedynka odrzuca mocno oprawą. Ale tego nie przepuszczę. Ciekawe jak z ceną.

Odnośnik do komentarza

kurde drogo, u nas to pewnie bedzie 159zl. Ale po jakości tych meczy jakie sie gra chyba warto.

 

MS raczej nie stosuje złodziejskiego przelicznika waluty, liczę, że będzie to max 119/129 PLN

 

P.S

wiem, że temat nie służy do tego, ale pozwolę sobie wykorzystać okazję  - dodajcie mnie do znajomych, fajnie byłoby pograć po premierze nie tylko z randomami, a dopiero zaczynam przygodę z Gearsami i generalnie Xboxem na poważnie, więc znajomych jakby brak ;)

Edytowane przez Lamkers
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

kurde drogo, u nas to pewnie bedzie 159zl. Ale po jakości tych meczy jakie sie gra chyba warto.

 

MS raczej nie stosuje złodziejskiego przelicznika waluty, liczę, że będzie to max 119/129 PLN

 

 

100-110 zł kosztował w sklepach remaster State of Decay (30$), więc raczej coś w okolicach 150 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...