Skocz do zawartości

Sejwy w chmurze


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! :)

 

Szybkie pytanie - co zrobic, zeby PS4 automatycznie zapisywalo sejwy do chmury? Mam aktywne PS Plus, wiec nie wiem czemu tak sie nie dzieje... specjalnie ostatnio pozaznaczalam przy W3, zeby automatycznie zapisywal i niestety nic takiego nie ma miejsca od poczatku mojego posiadania konsoli :/ dla porownania na PS3 wszystko funkcjonuje sprawnie od poczatku. Wiecie co z tym zrobic?

 

Z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza

Wchodzisz w Settings / Power Save Settings / Set Funcions Avaible in REST MODE / Zaznaczasz drugą opcję Stay Connected to the Internet 

 

Wchodzisz w Settings / Application Saved Data Managment / Saved Data in System Storage / Upload to Online Storage /

 

Teraz masz listę gier i obok jak jest napisane Auto Upload OFF to naciskasz Options na padzie i w opcji zaznasz ON

 

Od tej pory każdy save będzie też wysyłany w chmurę. 

Odnośnik do komentarza

albo masz chmure pełną lub prawie pełną i wysyła ci save zbyt duży

powinno wtedy pikać, ale nieraz jak sie to zwiesi to jest cisza

za mała (pipi) mać ta chmura 1gb

 

edit: widze, że save W3 też mi automatycznie nie wysyła teraz, ale dlatego że mam chmure prawie pełna

a save to chyba ze 200mb

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

no wiecie co, przeklikalam rozne rzeczy kilka razy i i tak doprowadzilam do tego stanu co wczesniej i teraz przesyla :D ale dzieki serdeczne!

 

a tak btw to cloudzik jakby co nie daje znac, ze jest pelny? :/

 

moim zdaniem 1gb to nie znowu tak malo, zwlaszcza, ze na pewno masz tam mnostwo sejwow gier, do ktorych juz nigdy nie wrocisz, zagrales raz przypadkiem i Ci sie zgralo etc., wiec mozna je usunac :) ja juz mam Plusa regularnie (choc nie non stop) juz z 3 lata i wciaz mi przesyla (a troche gier przegralam), wiec starcza.

Odnośnik do komentarza

DriveClub 150mb

Sejw do DC zajmuje 10MB, Ty pewnie wrzuciłeś w chmurę jakiegoś ducha/replay to się nie dziw. O pozostałych się nie wypowiem, bo nie grałem, ale to nie wina Sony i Chmury, że takie sejwy się nie zmieszczą, tylko wina dewelopera (jeżeli tyle rzeczywiście zajmują).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jest od paru tygodni. W rzuciło mi do chmury wszystkie sejwy, które nie chciały się wrzucić wcześniej z uwagi na brak miejsca. Nawet 500mb z LittleBigPlanet 3 poszło.

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...