Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika jest jaka jest - nie ma co drążyć. Kiedyś odpaliłem New Vegas i pierwsze wrażenie było takie, że wygląda jak wygląda i tyle. Ani przez chwilę nie przeszkadzało. A potem blisko 100 godzin eksploracji, odkrywania sekretów każdej krypty, zbieranie złomu i wykonywanie niby prostych fetchquestów, a ile po drodze było frajdy.

 

Niech F4 zapewni mi podobne wrażenia z rozgrywki i te blisko 200 zł wydatku będzie uzasadnione. Jestem pełen nadziei, że tak właśnie będzie.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

bethesda płacze że są wycieki

http://www.ppe.pl/news/39744/bethesda-zaluje-ze-wyslala-wczesniej-kopie-fallout-4-reakcje-firmy-po-przeciekach.html

 

nic dziwnego że obawiają sie wycieków skoro tak dużo tej grze można zarzucić

 

 

jak gra jest dobra to wycieki tylko podbijają hajp, a tutaj jest odwrotnie i ludzie zaczynają mieć uzasadnione wątpliwości co do jakości gry

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ludzie, ziemniaki mi gniją w piwnicy przez was.

F3 i new vegas sa dobrymi grami, nie wybitnymi ale dobrymi. Ale falloutami to są slabymi i to niepodlega dyskusji. Gdyby nie mialy nazwy fallout w tytule ludzie by opsikali te gry.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, ziemniaki mi gniją w piwnicy przez was.

F3 i new vegas sa dobrymi grami, nie wybitnymi ale dobrymi. Ale falloutami to są slabymi i to niepodlega dyskusji. Gdyby nie mialy nazwy fallout w tytule ludzie by opsikali te gry.

Najważniejsze, żeby nie było drewnianej animacji postaci, jak w F3, gdzie praktycznie nie dało się grać z 3 osoby.  Tam była chociaż wyczuwalna moc broni, jeżeli jeszcze dopracowali ten aspekt ( a tak wygląda na filmikach ) to będzie spox.

Odnośnik do komentarza

Pominmy juz oprawe graficzna bo ta akurat prezentuje sie niezbyt smacznie w F4. Gralem w poprzednie fallouty ale wiekszosci nie ukonczylem, trojeczka mnie wciagnela najbardziej z tych wszystkich czesci gry, wiec naprawde polecam. Hype opadl po obejrzeniu sporej ilosci materialow, uwazam ze to bedzie jedynie dobry sredniak nic wiecej.

Odnośnik do komentarza

Ale już się tak nie zapędzajcie w bronieniu tej smiesznej firmy, zdecydowanie gra będzie wciągającym kawałkiem kodu i pewnie dla wielu będzie to GOTY 2015, ale uczciwie przyznać trzeba, że jak na 2015 rok ta gra wygląda po prostu słabo. No i póki co nikt nie gra a że wyciekły screeny i filmy to można tylko to ocenić co widzimy no i nie jest najlepiej. 

Tak się zastanawiam kto niby broni Bethesdy w kwestii grafiki?

 

Przecież to, że gra wygląda jak lekko ulepszony Fallout 3 to fakt. Owszem stała się bardziej kolorowa i jest więcej detali, ale jest bardzo nierówna i czuć pastgena. 

TYLKO, że ja mam totalnie w du.pie, bo nie po to gram w Fallouta tylko, żeby połazić po radioaktywnym świecie, porobić questy, walczyć, hakować, otwierać zamki, odkrywać miejscówki, rozje.bać supermutanta z miniatomówki. Zwyczajnie być panem i władcą pustkowi. :banderas: 

 

Za tydzień we wtorek ok. 15 rozpoczynam maraton. :cool: 

Odnośnik do komentarza

No, ale to nie jest według mnie bronienie grafiki, bo dla mnie też grafika w tej grze się nie liczy, ale to nie znaczy, że jestem ślepy jak gra wygląda w 2015 gdy mamy takiego pięknego Wieśka chociażby.

 

Dla mnie to gra mogłaby wyglądać jak F3 i tak bym napier.dalał. :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Gra dla nie znających gatunku będzie na około 8/10. +1 dla fanów Fallouta i +1 dla fanów sandboxów i wychodzi gra idealna, w której na błędy przymyka się oko. 

słaba matma

jak dla mnie wygląda to na 7/10, dla fana sanboxów +1, dla fana fallouta -1

więc mamy 7/10

 

tak jestem fanem fallouta i nie jestem zachwycony że robią z tego strzelanke

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...