Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

wpis taktyczny.

no jeszcze nie wiadomo co to będzie do końca, aby nie spłodzili jakiegoś mmo.

 

no, ale:
1)klimatyczny teaser
2)Wywalenie bzdur z f3 i Fnv

3)Fajna miejscówka

4)fabularnie powiązane z f1 i f2

5)Poprawnie technicznie gra i oprawa next gen.

 

to mają mnie day one i kolekcjonerkę opłaconą z góry :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

do multiplatform/kącika rpg z tym tematem, bo trzeba mieć haluny z niedożywienie żeby myśleć, że gra wyjdzie tylko na pc.

Jakis czas temu modzi/admini mowili,ze wersje pc maja miec osobny temat w dziale pc. Ale moze cos sie zmienilo.

Odnośnik do komentarza

ja bym chcial widok izometryczny ale 99% spolecznosci graczy by ekslopdowala, wiec licze na mocny trailer, mega miejscowke no i porzadny gameplay


Tak się jaracie a to będzie remaster. :reggie:
Kur.va oby nie. :frog:

remaster 1 i 2 <3


chociaz i tak te gry wygladaja calkiem znosnie 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Tak w sumie to co by to dało, że gra byłaby tylko na nowe konsole skoro jak wszyscy wiedzą ani Fallouty ani TES-y nie były piękne, nie były nawet ładne, były średnie jeśli chodzi o grafikę. 

Dla mnie to jeden ch.uj, tylko niech mi to w końcu ogłoszą. 

Odnośnik do komentarza

To rzadkość, w zasadzie tylko śmiechowa wersja Shadow of Mordor na poprzednią generację miała pocięty koncept (Nemesis), ale oprócz tego gry były takie same i działy się w tych samych lokacjach etc. o to tu chodzi. Jeśli chcesz coś zaprojektować musisz brać pod uwagę najsłabszy sprzęt, no nie przeskoczycz tego.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Tak, masz rację, chyba, że obie wersje robią różne studia, wtedy pierwsze może zrobić swoje, a drugie ściąć grę pod staruchy. :)

 

Chciałbym mieć twój optymizm, jeśli okaże się że F4 będzie crossgenem to IMO będzie DUŻY powód do obaw. Jak zdowngoradowali  Wiedźmina, a to się nawet nawet na lastgenach nie ukazało.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Szczerze?

 

Ja miałem reakcję mniej więcej taką "O ktoś coś wkleił o falloucie, aha, dopóki nie będzie oficjalki, że to 4 to się nie jaram".

 

:lapka:

 

 

Serio, na razie zero podjarki, ale jutro jak będzie dochodzić do godziny 0 to się pewnie zesram. :cool:

Odnośnik do komentarza

0 jarania bo to nie fallout new vegas od obsidianiu a fallout 3 od bethesdy. Cały czas pamiętam. To był szrot przy new vegas. Niestety ta firma czuje fantasy ale post apo już nie. W skyrimie czy oblivionie spędziłem łącznie ponad 300 h a w fallout 3 może ze 30 i miałem dość.  

 

 

Zagrać zagram ale wolałbym aby fallouta 4 robił obsidian. Chyba wrócę do new vegas w wakacje....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...