Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Wyedytowałem już cała ligę angielską. Premier League jak i SkyBET, wszystko na tip-top.

 

Trochę to trwało, ale efekt końcowy miażdży. Stroje Glena są genialne.

 

Ufff! :obama:

 

Czekam jeszcze by stroje dla reprezentacji zrobił, bo pewnie będą najlepsze.

 

 

Świetnym wyborem było w tym roku olanie fify i zakup pes. Powrót do PES po kilkunastu latach jest przyjemny :)

Odnośnik do komentarza

Mnie powoli zaczynają irytować "niewygrywalne" mecze.

Dość często zdarza się tak, że konsola oszukuje i ni cholery nie da się wygrać. Cały mecz cisnę jak szalony, oddaje dziesiątki strzałów, ze słupków i poprzeczki schodzi już farba, posiadanie piłki mam 80:20%, a na końcu jakieś bolki z 15 ligi podwórkowej strzelają mi gola i po zawodach :/

 

Ja wiem, że powinno to być zrobione tak by gracz nie wygrywał 100% meczów, no ale na litość Boską, to jest przegięcie pały.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Noo GOOD mode jest chory i jak dla mnie skutecznie wyleczyło mnie z master league. Ot konsola czyta twojego pada i zawsze zagra tak, że cie minie i strzeli gola.

Ogólnie rzecz biorąc nie ma to nic wspólnego z grą skoro z góry jest założone, że za każdego gola ty stracisz tez przynajmniej jednego :D

Gra jest tylko wtedy gdy masz cień szansy, w innym wypadku oszustwo.

Miałem mecze, że wynik był 6-5 w plecy z ogórkami bo ja strzeliłem 5 goli a musiałem przegrać, wiec konsola włączała GOOD mode haha. Ja to oczywiście wiedziałem i grałem ostre kosy, pressing, nic nie pomaga :D jak faul to gol z wolnego i graj człowieku karierę.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Online jest niegrywalne przez input laga. WIelu graczy się an to uskarża, bo nie ma szans na wygrywanie meczu, jeśli reakcja gry względem kontrolera  jest opóźniona o pół sekundy. W ataku można czasami coś z wyprzedzeniem skonstruować,  ale obrona to tęczowy cyrk. Macie jakieś rozwiązanie na to? Piszą, że trzeba uruchomić grę w trybie okna (xD), ale u mnie to się nie sprawdza.

 

Ktoś próbował bawić się portami?

Odnośnik do komentarza

Noo GOOD mode jest chory i jak dla mnie skutecznie wyleczyło mnie z master league. Ot konsola czyta twojego pada i zawsze zagra tak, że cie minie i strzeli gola.

Ogólnie rzecz biorąc nie ma to nic wspólnego z grą skoro z góry jest założone, że za każdego gola ty stracisz tez przynajmniej jednego :D

Gra jest tylko wtedy gdy masz cień szansy, w innym wypadku oszustwo.

Miałem mecze, że wynik był 6-5 w plecy z ogórkami bo ja strzeliłem 5 goli a musiałem przegrać, wiec konsola włączała GOOD mode haha. Ja to oczywiście wiedziałem i grałem ostre kosy, pressing, nic nie pomaga :D jak faul to gol z wolnego i graj człowieku karierę.

 

No dokładnie tak jest, chociaż ja nie jestem jakimś killerem i na poziomie trudności top player z reguły strzelam max 3 bramki.

Większość meczów wygrywam lub przegrywam jedną bramką. Hokejowy wynik jeszcze mi się nie przytrafił.

 

Mimo jakichś tam schematów i oszukiwań konsoli i tak uważam, że jest to najlepsza piłka na rynku.

Czasem rzucam curvami na lewo i prawo, ale po zakończonym meczu zawsze mam ochotę na kolejny. Ot, taki magnes jak za starych dobrych czasów z ISS/PES :)

Odnośnik do komentarza

Stworzyłem społeczność PES na PSN.
Zapraszam wszystkich którzy maja dość przepasańców.
Funkcje społeczności które przyszły wraz z aktualizacja 3.0 mogą być ratunkiem dla piłki w tym roku IMO. Uznałem, że to dobry pomysł i, że może uda się nam zebrać w 1 miejscu sporą ekipę aby co wieczór pograć drużynami max 4 gwiazdkowymi i czerpać radość w końcu nie tak złej gry jak by się mogło wydawać grając np Online Dywizje.
Zapraszam! Nazwa społeczności to :
Pro Evolution Soccer PL 
 

 

Niestety SONY nie dało możliwości standardowego wyszukiwania społeczności , więc oto jak można dołączyć : 

 

-Wyszukujecie mnie na PSN : BogitoX
-Przechodzicie na sam dół 
-i tam znajdziecie "społeczności" (communities)
-Dołączacie do Pro Evolution Soccer PL 
--------------
Społeczności dają nam : 
-Chat tekstowy na tablicy ( jak na facebooku)
-możliwość stworzenia chatu głosowego w społeczności
-każda założona gra widnieje w zakładce AKTYWNE GRY !
-nie musimy dodawać się do friendsow aby tworzyć społeczność PES 2016
-już przy kilkudziesięciu osobach będzie można przez cały rok grac w prawdziwa piłkę 3-4 gwiazdkowymi drużynami mając w 4 literach decyzje KONAMI czy filtry będą czy nie.  Oczywiście fanów Realu i Bayernu tez zapraszamy :)
Edytowane przez TrueGrand
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dla osób które mają wersję na PS3 polecam tego option file: http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=98801

 

U mnie działa bez zarzutu, wszystkie nazwy zespołów z emblematami, cała bundesliga, trenerzy, stadiony, nazwy turniejów, transfery. 

 

W ogóle dużo osób gra w nowego PESa na PS3? Czy tu już wszyscy na PS4 się przesiedli? ;] Ta społeczność o której pisze True Grand obowiązuje również dla posiadaczy wersji na PS3?

Odnośnik do komentarza

Na jakim poziomie gracie? Bo ten superstar to dla mnie za duże oszustwo... komputerowi wychodzi wszystko, wszystkie przebitki wygrywa... na Top Player wygrywałem już za duża różnicą bramek a tutaj to ciężko idzie.

Druga sprawa denerwuje mnie to wystawianie się piłkarzy na wolne pole a raczej jego brak. Przykład idę 2 na 2 i mój kompan zamiast szukać wolnej przestrzeni to biegnie wręcz przyklejony do obrońcy,  głupota.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...